UAB "ELKA RAINWEAR" finansiniai rodikliai
UAB "ELKA RAINWEAR" 2026 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
UAB "ELKA RAINWEAR" 2026 m. pajamos siekė 2.1 mln. € (augimas +19.4 % lyginant su 2025 m.). Grynasis pelnas - 131 tūkst. €; pelno marža 6.3 %. Pajamos darbuotojui - 27 tūkst. € (78 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2026 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
10 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2026 | 2.1 mln. € | 131 tūkst. € |
| 2025 | 1.7 mln. € | 68 tūkst. € |
| 2024 | 1.6 mln. € | 14 tūkst. € |
| 2023 | 1.7 mln. € | 118 tūkst. € |
| 2022 | 1.6 mln. € | 132 tūkst. € |
| 2021 | 1.4 mln. € | 143 tūkst. € |
| 2020 | 1.1 mln. € | 25 tūkst. € |
| 2019 | 1.1 mln. € | -1349 € |
| 2018 | 1.2 mln. € | 93 tūkst. € |
| 2017 | 681 tūkst. € | -9019 € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +6.1 %
- 5 metų CAGR
- +8.3 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2026 m. pajamas UAB "ELKA RAINWEAR" viršija sektoriaus medianą.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2026-04-30- Ilgalaikis turtas
- 181 258 €
- Trumpalaikis turtas
- 420 579 €
- Nuosavas kapitalas
- 387 429 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 0 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 64.4 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2026-04-30). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.5× (1.4 mln. € 2021 → 2.1 mln. € 2026)Darbuotojai: 72 → 78 (+6)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-05-01 → 2026-04-30Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2026 m.) marža - 6.3 %. Pokytis nuo 2025 m.: +2.4 pp (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie UAB "ELKA RAINWEAR" finansinius duomenis
UAB "ELKA RAINWEAR" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2026 m. dirbo pelningai - pelno marža 6.3 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+6.1 %) ir 5 m. CAGR (+8.3 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios UAB "ELKA RAINWEAR" pajamos 2026 m.?▾
UAB "ELKA RAINWEAR" 2026 m. pajamos siekė 2 087 736 € (palyginti su 1 748 650 € 2025 m.).
Ar UAB "ELKA RAINWEAR" pelninga įmonė?▾
Pagal 2026 m. duomenis grynasis pelnas siekė 131 234 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi UAB "ELKA RAINWEAR" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +19.4 %. 3 metų CAGR: +6.1 %. 5 metų CAGR: +8.3 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija