RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Eika Construction"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Eika Construction"

Neaktyvi

Generalinė ranga

Įmonės kodas: 125956142 · Vilnius · Statyba; Inžineriniai tinklai, sistemos; Nekilnojamasis turtas; Šiltinimas, renovacija

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisprieš 2 d.2dValdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dVPT pirkimaiprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 4 d.4dPrekių ženklaiprieš 4 d.4d

UAB "Eika Construction" transporto priemonių parkas

UAB "Eika Construction" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
26
Kategorijų
2
Skirtingų markių
11
Elektra ar hibridas
26.9%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 26 iš 26
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SKODAKODIAQM12 4321 498110Benzinas/Elektra-52025-02-12V
SKODAKODIAQM12 4321 498110Benzinas/Elektra-52025-02-12V
SKODAKODIAQM12 4321 498110Benzinas/Elektra-52025-02-12V
SKODAKODIAQM12 4321 498110Benzinas/Elektra-52025-02-12V
NuasmenintaNuasmenintaN13 2003 956199Benzinas-52024-11-13A
CUPRAFORMENTORM12 1601 984245Benzinas-52024-11-12V
SKODAOCTAVIAM11 9101 498110Benzinas/Elektra-52024-08-05A
SKODAOCTAVIAM11 9101 498110Benzinas/Elektra-52024-07-30A
FORDTRANSITN13 1401 99596Dyzelinas17472023-08-11A
TOYOTATOYOTA RAV4M12 1352 487131Benzinas/Elektra10552022-01-14A
SKODASCALAM11 67099981Benzinas10752021-09-30A
AUDIQ7M12 9402 967160Dyzelinas15072021-08-06A
DACIASANDEROM11 50099949Benzinas11352021-06-28A
MERCEDES-BENZSPRINTERN13 5002 14395Dyzelinas21362020-05-12A
MERCEDES-BENZGLE 350 d 4MATICM12 9002 987190Dyzelinas24352020-04-28A
NISSANNISSAN X-TRAILM11 9851 332117Benzinas14452020-03-12A
SKODASUPERBM12 1461 984140Benzinas14152019-11-13A
TOYOTATOYOTA RAV4M12 1551 987129Benzinas13652019-07-04A
SKODAOCTAVIAM11 81899985Benzinas10652019-05-30A
SKODAOCTAVIAM11 81899985Benzinas10652019-01-28A
VWPASSATM11 9501 39592Benzinas11452018-03-07A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM11 9501 39592Benzinas11452018-03-02A
SKODARAPIDM11 63099970Benzinas10352017-11-10A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 0201 395110Benzinas11952016-10-27A
IVECO/TENSA35C15N13 5002 998107Dyzelinas24232016-07-28A
VWTIGUANM12 0801 96881Dyzelinas13952013-02-01A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

2 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    2285%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    415%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Benzinas
    1350%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    727%
  • Dyzelinas
    623%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 18 modelio įrašų

  • #142%

    Škoda

    11
  • #215%

    Volkswagen

    4
  • #37.7%

    Toyota

    2
  • #47.7%

    Mercedes-Benz

    2
  • #53.8%

    Audi

    1
  • #63.8%

    Ford

    1
  • #73.8%

    Cupra

    1
  • #83.8%

    Dacia

    1
  • #93.8%

    Nissan

    1
  • #103.8%

    Iveco/tensa

    1
  • #113.8%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 18 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.ŠkodaKODIAQ415%
  2. 2.ŠkodaOCTAVIA415%
  3. 3.VolkswagenPASSAT27.7%
  4. 4.ToyotaTOYOTA RAV427.7%
  5. 5.- Nepateikta -Nuasmeninta13.8%
  6. 6.AudiQ713.8%
  7. 7.Iveco/tensa35C1513.8%
  8. 8.Mercedes-BenzSPRINTER13.8%
  9. 9.DaciaSANDERO13.8%
  10. 10.FordTRANSIT13.8%
  11. 11.ŠkodaSCALA13.8%
  12. 12.CupraFORMENTOR13.8%
  13. 13.NissanNISSAN X-TRAIL13.8%
  14. 14.Mercedes-BenzGLE 350 d 4MATIC13.8%
  15. 15.VolkswagenPASSAT13.8%
  16. 16.ŠkodaSUPERB13.8%
  17. 17.ŠkodaRAPID13.8%
  18. 18.VolkswagenTIGUAN13.8%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Eika Construction"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Eika Construction" valdo 26 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Eika Construction" parke?▾

Pagrindinės markės: Škoda (11), Volkswagen (4), Toyota (2), Mercedes-Benz (2), Audi (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0