RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB ConSolutionsRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB ConSolutions

Nominuota

Įmonės kodas: 302723992 · Vilnius · Transporto paslaugos; Logistikos paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaiką tikšd.VMI mokesčiaiką tikšd.RC teisiniską tikšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 9 d.9dTransportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

UAB ConSolutions transporto priemonių parkas

UAB ConSolutions transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
41
Kategorijų
6
Skirtingų markių
11
Elektra ar hibridas
7.3%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 41 iš 41
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
VOLKSWAGEN. VWTIGUANM12 4101 498130Benzinas/Elektra-52025-03-25V
HONDAVT800CJL3-80055Benzinas--2024-05-15A
AUDIA7 SportbackM12 4702 995250Benzinas/Elektra-52024-04-24V
SUZUKIGSF1250SAL34751 25572Benzinas-22023-06-07A
KAWASAKIZ750SL340274835Benzinas-22023-05-17A
MANTGXN318 00012 419346Dyzelinas-22023-02-28V
MANTGXN318 00012 419346Dyzelinas-22023-02-28V
MANTGXN318 00012 419346Dyzelinas-22023-01-12V
MANTGXN318 00012 419338Dyzelinas-22022-11-17V
MANTGXN318 00012 419338Dyzelinas-22022-11-17V
KRONE-O441 000-----2022-09-20V
MANTGXN320 50012 419368Dyzelinas-22022-08-12V
MANTGXN320 50012 419346Dyzelinas-22022-05-25V
MANTGXN318 00012 419338Dyzelinas-22022-01-19V
MANTGXN320 50012 419346Dyzelinas-22021-12-02V
MANTGXN318 00012 419368Dyzelinas-22021-09-09V
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22020-10-28A
KRONE-O441 000-----2020-02-13A
KRONE-O441 000-----2020-02-13A
NEPTUNN7-202PTWO1750-----2019-12-31A
SYLANDNP1O1450-----2019-10-03A
VWCARAVELLEM13 0001 968132Dyzelinas21492019-09-25A
HARLEY-DAVIDSONROADSTERL34541 20249Benzinas12022019-08-29A
VOLKSWAGEN. VWT-ROCM11 8601 498110Benzinas12752019-02-28A
AUDIA5 SportbackM12 0651 984110Benzinas/Elektra13452019-02-25A
MANTGXN320 50012 419368Dyzelinas-22018-11-29A
MANTGXN320 50012 419338Dyzelinas-22017-11-28A
MANTGXN318 00012 419338Dyzelinas-22017-01-13A
MANTGXN320 50010 518324Dyzelinas-22016-12-02A
MANTGX 18.440N318 00010 518324Dyzelinas-22016-02-24A
VWCADDYM12 3651 968103Dyzelinas14972016-01-27A
MANTGXN319 00010 518324Dyzelinas-22015-11-26A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22015-10-13A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22015-09-25A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22015-06-10A
MALAGUTIF12 PHANTOML1270492Benzinas-22015-05-16A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22015-05-07A
MANTGXN318 00010 518324Dyzelinas-22013-09-24A
MANTGA 18.440N319 00010 518324Dyzelinas-22012-06-22A
MANTGA 18.440N319 00010 518324Dyzelinas-22012-03-28A
MANTGA 18.440N319 00010 518324Dyzelinas-22012-03-26A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

6 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    615%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    2561%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    37.3%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    24.9%
  • L3L3
    49.8%
  • L1L1
    12.4%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    2766%
  • Benzinas
    615%
  • Nepateikta
    512%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    37.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 17 modelio įrašų

  • #161%

    MAN

    25
  • #29.8%

    Volkswagen

    4
  • #37.3%

    Krone

    3
  • #44.9%

    Audi

    2
  • #52.4%

    Honda

    1
  • #62.4%

    Neptun

    1
  • #72.4%

    Suzuki

    1
  • #82.4%

    Syland

    1
  • #92.4%

    Kawasaki

    1
  • #102.4%

    Malaguti

    1
  • #112.4%

    Harley-davidson

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 17 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.MANTGX2151%
  2. 2.MANTGA 18.44037.3%
  3. 3.Krone37.3%
  4. 4.MalagutiF12 PHANTOM12.4%
  5. 5.SylandNP112.4%
  6. 6.NeptunN7-202PTW12.4%
  7. 7.Harley-davidsonROADSTER12.4%
  8. 8.SuzukiGSF1250SA12.4%
  9. 9.KawasakiZ750S12.4%
  10. 10.VolkswagenCARAVELLE12.4%
  11. 11.MANTGX 18.44012.4%
  12. 12.AudiA5 Sportback12.4%
  13. 13.VolkswagenT-ROC12.4%
  14. 14.AudiA7 Sportback12.4%
  15. 15.VolkswagenTIGUAN12.4%
  16. 16.HondaVT800CJ12.4%
  17. 17.VolkswagenCADDY12.4%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB ConSolutions?▾

Pagal Regitros duomenis UAB ConSolutions valdo 41 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB ConSolutions parke?▾

Pagrindinės markės: MAN (25), Volkswagen (4), Krone (3), Audi (2), Honda (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0