UAB Atliekų tvarkymo centras transporto priemonių parkas
UAB Atliekų tvarkymo centras transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 46 iš 46| Mercedes-Benz | Actros 1827L | N3 |
|---|---|---|
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| IVECO | 35S18 | N1 |
| IVECO | 35S18 | N1 |
| IVECO | 35S18 | N1 |
| MERCEDES-BENZ | 2540L 6x2. 963020 12 | N3 |
| MERCEDES-BENZ | V-Klasse | M1 |
| MERCEDES-BENZ | GLS 400 D 4MATIC | M1 |
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| IVECO/TENSA | 35C18 | N1 |
| MERCEDES BENZ | SPRINTER | N1 |
| MERCEDES BENZ | SPRINTER | N1 |
| MERCEDES BENZ | SPRINTER | N1 |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER | N1 |
| IVECO/TENSA | 35C18 | N1 |
| IVECO | 35C18 | N1 |
| IVECO/TENSA | 35C18 | N1 |
| MERCEDES BENZ | SPRINTER | N1 |
| SKODA | ENYAQ 80 | M1 |
| MERCEDES-BENZ | GLS 400 D 4MATIC | M1 |
| MERCEDES-BENZ | Actros | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ANTOS | N3 |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER | N1 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| IVECO/TENSA | 50C/35 | N1 |
| TOYOTA | PROACE | M1 |
| MERCEDES-BENZ | ANTOS | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO 1524L | N3 |
| SKODA | KODIAQ | M1 |
| RENAULT | MASTER | N1 |
| MERCEDES-BENZ | ANTOS | N3 |
| IVECO | 50C/35 | N1 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | N3 |
| MAN | TGM 18.280 4X2 LL | N3 |
| PEUGEOT | EXPERT | N1 |
| IVECO | 35C15 | N1 |
| IVECO | 50C/35 | N1 |
| VW | CADDY | N1 |
| VW | CADDY | N1 |
| MERCEDES BENZ | SPRINTER | N1 |
| VW | CADDY | M1 |
| VW | CADDY | M1 |
| VW | CADDY | M1 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
3 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių1022%
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t2759%
- N3Sunkvežimiai> 12 t920%
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
3 tipų- Dyzelinas4496%
- Elektraelektra12.2%
- Benzinas12.2%
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
10 skirtingų markių · 24 modelio įrašų
- #139%
Mercedes-Benz
18 - #220%
Iveco/tensa
9 - #315%
Iveco
7 - #411%
Volkswagen
5 - #54.3%
Škoda
2 - #62.2%
MAN
1 - #72.2%
Toyota
1 - #82.2%
Peugeot
1 - #92.2%
Renault
1 - #102.2%
- Nepateikta -
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 24 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.Iveco/tensa50C/35613%
- 2.VolkswagenCADDY511%
- 3.Mercedes-BenzSPRINTER511%
- 4.Mercedes-BenzANTOS36.5%
- 5.Iveco/tensa35C1836.5%
- 6.Iveco35S1836.5%
- 7.Iveco50C/3524.3%
- 8.Mercedes-BenzSPRINTER24.3%
- 9.Mercedes-BenzGLS 400 D 4MATIC24.3%
- 10.MANTGM 18.280 4X2 LL12.2%
- 11.Mercedes-BenzATEGO12.2%
- 12.Mercedes-BenzATEGO 1524L12.2%
- 13.Mercedes-BenzActros12.2%
- 14.PeugeotEXPERT12.2%
- 15.Iveco35C1512.2%
- 16.ŠkodaENYAQ 8012.2%
- 17.RenaultMASTER12.2%
- 18.ToyotaPROACE12.2%
- 19.- Nepateikta -Nuasmeninta12.2%
- 20.Mercedes-Benz2540L 6x2. 963020 1212.2%
- 21.Mercedes-BenzV-Klasse12.2%
- 22.ŠkodaKODIAQ12.2%
- 23.Iveco35C1812.2%
- 24.Mercedes-BenzActros 1827L12.2%
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi UAB Atliekų tvarkymo centras?▾
Pagal Regitros duomenis UAB Atliekų tvarkymo centras valdo 46 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 16.0 m. Naujausios - 2010 m. Seniausios - 2010 m.
Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB Atliekų tvarkymo centras parke?▾
Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (18), Iveco/tensa (9), Iveco (7), Volkswagen (5), Škoda (2).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.