RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Antalis"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Antalis"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 111589049 · Vilnius · Popierius, jo gaminiai; Interjero apdailos medžiagos; Tara, pakuotės

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 2 d.2dTransportasprieš 5 d.5d

UAB "Antalis" transporto priemonių parkas

UAB "Antalis" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
25
Kategorijų
4
Skirtingų markių
8
Elektra ar hibridas
68.0%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 25 iš 25
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8851 79872Benzinas/Elektra-52025-04-08V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8851 79872Benzinas/Elektra-52025-04-04V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 9551 987112Benzinas/Elektra-52024-06-04V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8851 79872Benzinas/Elektra-52024-01-12V
TOYOTATOYOTA C-HRM11 8601 79872Benzinas/Elektra-52024-01-08V
RENAULTDN316 0007 698210Dyzelinas-22023-07-04V
HONDACR-VM12 2751 993107Benzinas/Elektra12652023-01-27V
TOYOTATOYOTA RAV4M12 1352 487131Benzinas/Elektra-52022-12-27V
TOYOTATOYOTA RAV4M12 1352 487131Benzinas/Elektra-52022-12-21V
OPELASTRA SPORTS TOURERM11 9801 598100Dyzelinas12952022-11-16V
OPELASTRA SPORTS TOURER+M11 9301 59881Dyzelinas12852022-11-16V
VOLVOXC60M12 6601 969228Benzinas/Elektra-52022-10-31V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8351 79872Benzinas/Elektra-52022-08-31V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8351 79872Benzinas/Elektra-52022-08-31V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8351 79872Benzinas/Elektra-52022-08-04V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 9551 987112Benzinas/Elektra-52022-08-04V
TOYOTATOYOTA C-HRM11 8601 79872Benzinas/Elektra-52022-03-17V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8351 79872Benzinas/Elektra7852022-01-03V
TOYOTATOYOTA RAV4M12 2252 487131Benzinas/Elektra10152021-12-21V
SKODAFABIAM11 6541 42266Dyzelinas10452021-11-08V
RENAULTDN316 0007 698210Dyzelinas-22021-09-06V
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 8351 79872Benzinas/Elektra7852021-08-18V
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1971 96855Dyzelinas11822021-07-01A
SKODAOCTAVIAM11 8701 59885Dyzelinas-52021-05-13V
MANTGL 12.240N211 990-176Dyzelinas-22017-01-25A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    2184%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    28.0%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    14.0%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    14.0%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    1768%
  • Dyzelinas
    832%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

8 skirtingų markių · 12 modelio įrašų

  • #160%

    Toyota

    15
  • #28.0%

    Opel

    2
  • #38.0%

    Škoda

    2
  • #48.0%

    Renault

    2
  • #54.0%

    MAN

    1
  • #64.0%

    Honda

    1
  • #74.0%

    Volvo

    1
  • #84.0%

    Volkswagen

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 12 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.ToyotaTOYOTA COROLLA1040%
  2. 2.ToyotaTOYOTA RAV4312%
  3. 3.RenaultD28.0%
  4. 4.ToyotaTOYOTA C-HR28.0%
  5. 5.VolvoXC6014.0%
  6. 6.HondaCR-V14.0%
  7. 7.ŠkodaFABIA14.0%
  8. 8.OpelASTRA SPORTS TOURER+14.0%
  9. 9.ŠkodaOCTAVIA14.0%
  10. 10.VolkswagenCADDY14.0%
  11. 11.MANTGL 12.24014.0%
  12. 12.OpelASTRA SPORTS TOURER14.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Antalis"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Antalis" valdo 25 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Antalis" parke?▾

Pagrindinės markės: Toyota (15), Opel (2), Škoda (2), Renault (2), MAN (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0