RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB ANDETARegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB ANDETA

Neaktyvi

Įmonės kodas: 302760713 · Šalčininkų r. · Didmeninė prekyba; Malkos, kuras šildymui

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 4 d.4dTransportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

UAB ANDETA transporto priemonių parkas

UAB ANDETA transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
26
Kategorijų
5
Vidutinis amžius
29.0 m.
Pagaminimo m.
1997-1997
Skirtingų markių
16

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 26 iš 26
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SCHWARZMULLERS-SERIEO418 000-----2025-03-28A
TIKIJS750-LO1750-----2024-06-07A
MCCAULEY-O439 000-----2021-06-30A
SCANIAG 6X2N326 0009 290235Dyzelinas-22021-06-30A
VOLKSWAGENCADDY SDI 51 KW BESTELN12 0651 96851Dyzelinas-22021-05-05A
VOLKSWAGENCADDY SDI 51 KW BESTELN12 0651 96851Dyzelinas-22021-05-05A
KRONE-O418 000-----2020-11-18A
SCANIAR420LB6X2N328 00011 705309Dyzelinas-22020-11-13A
MANTGXN320 50012 419353Dyzelinas-22020-09-30A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22020-09-30A
SCHMITZ GOTHAAWF 18/L-20O418 000-----2019-10-24A
VOLVOFH16N326 00016 120397Dyzelinas-22019-10-16A
MAN26.413N328 00011 967301Dyzelinas-22018-11-02A
WECON-O419 000-----2018-11-02A
SCHMITZ-O418 000-----2017-07-28A
VOLVOFMN327 00012 130309Dyzelinas-22017-07-28A
ACKERMANNPA-F 18/7.4 EO418 000-----2016-05-25A
SCANIAP 114 GBN328 50010 600250Dyzelinas-22015-06-03A
KRONE-O439 000-----2013-10-15A
BENALUTF34C1O434 000-----2013-05-21A
MAN18.410N318 00011 967301Dyzelinas-22012-10-24A
SCHMITZS.CS 24-13.62O439 000-----2012-08-14A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 998107Dyzelinas-32010-05-24A
MAN19.272N318 0009 973198Dyzelinas-22007-05-16A
FIATDUCATON13 3002 28681Dyzelinas-62006-04-24A
SAVOS GAMYBOS-O23 000-----1997-10-07A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1038%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    415%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1038%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    13.8%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    13.8%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    1454%
  • Nepateikta
    1246%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

16 skirtingų markių · 23 modelio įrašų

  • #119%

    MAN

    5
  • #212%

    Scania

    3
  • #37.7%

    Krone

    2
  • #47.7%

    Volvo

    2
  • #57.7%

    Schmitz Cargobull

    2
  • #67.7%

    Volkswagen

    2
  • #73.8%

    Fiat

    1
  • #83.8%

    Tiki

    1
  • #93.8%

    Wecon

    1
  • #103.8%

    Benalu

    1
  • #113.8%

    Mccauley

    1
  • #123.8%

    Ackermann

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 23 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.MANTGX27.7%
  2. 2.Krone27.7%
  3. 3.VolkswagenCADDY SDI 51 KW BESTEL27.7%
  4. 4.- Nepateikta -Nuasmeninta13.8%
  5. 5.Savos Gamybos13.8%
  6. 6.MAN18.41013.8%
  7. 7.ScaniaP 114 GB13.8%
  8. 8.AckermannPA-F 18/7.4 E13.8%
  9. 9.VolvoFM13.8%
  10. 10.Schmitz Cargobull13.8%
  11. 11.MAN26.41313.8%
  12. 12.Wecon13.8%
  13. 13.VolvoFH1613.8%
  14. 14.Schmitz GothaAWF 18/L-2013.8%
  15. 15.BenaluTF34C113.8%
  16. 16.ScaniaR420LB6X213.8%
  17. 17.ScaniaG 6X213.8%
  18. 18.FiatDUCATO13.8%
  19. 19.MAN19.27213.8%
  20. 20.Schmitz CargobullS.CS 24-13.6213.8%
  21. 21.TikiJS750-L13.8%
  22. 22.Mccauley13.8%
  23. 23.SchwarzmullerS-SERIE13.8%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB ANDETA?▾

Pagal Regitros duomenis UAB ANDETA valdo 26 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 29.0 m. Naujausios - 1997 m. Seniausios - 1997 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB ANDETA parke?▾

Pagrindinės markės: MAN (5), Scania (3), Krone (2), Volvo (2), Schmitz Cargobull (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0