RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Acinus"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Acinus"

Nominuota

Įmonės kodas: 304695157 · Vilnius · Statyba

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisprieš 2 d.2dValdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 4 d.4d

UAB "Acinus" transporto priemonių parkas

UAB "Acinus" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
32
Kategorijų
7
Vidutinis amžius
28.0 m.
Pagaminimo m.
1998-1998
Skirtingų markių
16
Elektra ar hibridas
6.3%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 32 iš 32
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
MANTGEN13 5001 968120Dyzelinas-32025-08-27V
PUTZMEISTERESTRICHBOY DC 260/45 BSO22 000-----2025-07-08V
MERCEDES-BENZSPRINTER. 315 CDIN13 5002 148110Dyzelinas-32025-01-22A
VOLKSWAGEN. VWVOLKSWAGEN. VW CADDYM12 2641 59875Dyzelinas14952024-11-15A
MERCEDES-BENZGLC 200 4MATICM12 5101 999150Benzinas/Elektra-52024-11-06V
NIEWIADOW-O1750-----2024-04-26A
MANTGX 26.440N325 70010 518324Dyzelinas-22024-03-21A
NuasmenintaNuasmenintaM13 5002 184103Dyzelinas-52024-02-02V
TESLAMODEL YM12 518--Elektra-52023-12-15V
MERCEDES-BENZArocsN341 00012 809330Dyzelinas-22022-05-31V
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2641 59875Dyzelinas14952022-05-12A
VOLKSWAGEN. VWKOMBIM13 0001 96875Dyzelinas19392022-05-10A
JEEPGRAND CHEROKEE OVERLANDM12 9493 604210Benzinas/Dujos-52022-03-15A
CITROENJUMPERN13 3002 19888Dyzelinas21432021-12-03A
NIEWIADOW-O1750-----2021-05-27A
SKODAKODIAQM12 1891 498110Benzinas13352021-03-31V
TOYOTARAV4M11 9301 99585Dyzelinas19052021-03-10A
KTMKTM 1290 SUPER ADVENTURE SL34601 301118Benzinas12922020-09-17A
TOYOTATOYOTA LAND CRUISER (150 SERIES)M12 9902 755130Dyzelinas21252020-07-15V
VWCADDYM12 2801 89677Dyzelinas-52019-05-17A
IVECOML100E22N210 0005 880160Dyzelinas-32018-03-07A
VOLKSWAGEN. VWCADDY LIFEM12 2801 89677Dyzelinas17852018-01-05A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2511 89677Dyzelinas16452016-11-16A
VWTRANSPORTERM12 7002 46175Dyzelinas-92016-01-30A
VOLKSWAGEN-VWCADDY LIFEM12 1241 89677Dyzelinas16552015-09-24A
VWCADDYN12 1591 59855Dyzelinas14722014-01-30A
VWSHARANM12 4001 89681Dyzelinas17672011-08-23A
VWTRANSPORTERM12 7002 37055Dyzelinas-92011-08-13A
TOYOTACOROLLA VERSOM11 8351 99566Dyzelinas-52008-10-24A
HYUNDAIGETZM11 5101 39971Benzinas-52008-04-03A
PEUGEOTPARTNERN11 9301 56055Dyzelinas-22007-06-13A
VWCADDYM11 625-----1998-11-03A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

7 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    2063%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    516%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    26.3%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    13.1%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    26.3%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    13.1%
  • L3L3
    13.1%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

6 tipų
  • Dyzelinas
    2269%
  • Nepateikta
    413%
  • Benzinas
    39.4%
  • Elektraelektra
    13.1%
  • Benzinas/Dujos
    13.1%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    13.1%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

16 skirtingų markių · 27 modelio įrašų

  • #134%

    Volkswagen

    11
  • #29.4%

    Toyota

    3
  • #39.4%

    Mercedes-Benz

    3
  • #46.3%

    MAN

    2
  • #56.3%

    Niewiadow

    2
  • #63.1%

    KTM

    1
  • #73.1%

    Jeep

    1
  • #83.1%

    Iveco

    1
  • #93.1%

    Škoda

    1
  • #103.1%

    Tesla

    1
  • #113.1%

    Citroën

    1
  • #123.1%

    Hyundai

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 27 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenCADDY39.4%
  2. 2.VolkswagenTRANSPORTER26.3%
  3. 3.Niewiadow26.3%
  4. 4.VolkswagenCADDY26.3%
  5. 5.PeugeotPARTNER13.1%
  6. 6.VolkswagenSHARAN13.1%
  7. 7.ToyotaCOROLLA VERSO13.1%
  8. 8.VolkswagenCADDY LIFE13.1%
  9. 9.ToyotaTOYOTA LAND CRUISER (150 SERIES)13.1%
  10. 10.KTMKTM 1290 SUPER ADVENTURE S13.1%
  11. 11.ŠkodaKODIAQ13.1%
  12. 12.Volkswagen-vwCADDY LIFE13.1%
  13. 13.CitroënJUMPER13.1%
  14. 14.VolkswagenKOMBI13.1%
  15. 15.Mercedes-BenzArocs13.1%
  16. 16.ToyotaRAV413.1%
  17. 17.TeslaMODEL Y13.1%
  18. 18.JeepGRAND CHEROKEE OVERLAND13.1%
  19. 19.Mercedes-BenzGLC 200 4MATIC13.1%
  20. 20.HyundaiGETZ13.1%
  21. 21.MANTGX 26.44013.1%
  22. 22.VolkswagenVOLKSWAGEN. VW CADDY13.1%
  23. 23.Mercedes-BenzSPRINTER. 315 CDI13.1%
  24. 24.IvecoML100E2213.1%
  25. 25.- Nepateikta -Nuasmeninta13.1%
  26. 26.PutzmeisterESTRICHBOY DC 260/45 BS13.1%
  27. 27.MANTGE13.1%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Acinus"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Acinus" valdo 32 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 28.0 m. Naujausios - 1998 m. Seniausios - 1998 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Acinus" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (11), Toyota (3), Mercedes-Benz (3), MAN (2), Niewiadow (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0