RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|ŠVAROS MISIJA, UABRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

ŠVAROS MISIJA, UAB

Nominuota

Įmonės kodas: 151340358 · Marijampolė · Švaros, valymo paslaugos; Automobilių plovyklos; Buities paslaugos; Komunalinės paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 2 d.2dTransportasprieš 5 d.5dPrekių ženklaiprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

ŠVAROS MISIJA, UAB transporto priemonių parkas

ŠVAROS MISIJA, UAB transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
20
Kategorijų
4
Skirtingų markių
10
Elektra ar hibridas
10.0%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 20 iš 20
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
TEMARED---O22 000-----2025-07-18A
NuasmenintaNuasmenintaM12 5101 999190Benzinas/Elektra-52024-01-08V
FIATFIAT DOBLO'N12 3751 59877Dyzelinas-52022-08-30V
CITROENC4M11 7551 19996Benzinas-52022-01-07V
NuasmenintaNuasmenintaM12 0851 991165Benzinas15352021-07-29A
FIATFIAT DOBLON12 3951 59877Dyzelinas14252020-12-18A
NuasmenintaNuasmenintaM13 0202 999270Benzinas/Elektra19452020-05-21A
CITROENBERLINGON12 3101 19996Benzinas12352019-11-20A
CITROENBERLINGON12 2801 19981Benzinas12852019-07-26A
NuasmenintaNuasmenintaM12 5741 995200Benzinas21352019-04-12A
FIATFIAT DOBLO'N12 3491 59877Dyzelinas13952018-06-20A
OPELASTRA SPORTS TOURERM11 9301 59881Dyzelinas9952018-06-04A
FORDTRANSITN13 0002 19863Dyzelinas-32017-07-14A
OPELASTRAM11 9001 598100Dyzelinas11952017-01-17A
FORDTRANSIT/TOURNEOM13 0002 19885Dyzelinas20892013-03-12A
PONGRATZL-AT 400 T-KO22 500-----2012-05-16A
SYLANDA600/2O1600-----2011-05-13A
TAURASB 701O1750-----2009-12-22A
KH-ANH-BAU--O22 000-----2007-05-17A
NuasmenintaNuasmenintaM11 8203 498206Benzinas-22004-03-05A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    945%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    630%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    315%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    210%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    735%
  • Benzinas
    630%
  • Nepateikta
    525%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    210%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

10 skirtingų markių · 14 modelio įrašų

  • #125%

    - Nepateikta -

    5
  • #215%

    Fiat

    3
  • #315%

    Citroën

    3
  • #410%

    Ford

    2
  • #510%

    Opel

    2
  • #65.0%

    Syland

    1
  • #75.0%

    Tauras

    1
  • #85.0%

    Temared

    1
  • #95.0%

    Pongratz

    1
  • #105.0%

    Kh-anh-bau

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 14 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta525%
  2. 2.FiatFIAT DOBLO'210%
  3. 3.CitroënBERLINGO210%
  4. 4.Kh-anh-bau--15.0%
  5. 5.TaurasB 70115.0%
  6. 6.SylandA600/215.0%
  7. 7.FordTRANSIT15.0%
  8. 8.OpelASTRA15.0%
  9. 9.CitroënC415.0%
  10. 10.FordTRANSIT/TOURNEO15.0%
  11. 11.OpelASTRA SPORTS TOURER15.0%
  12. 12.PongratzL-AT 400 T-K15.0%
  13. 13.FiatFIAT DOBLO15.0%
  14. 14.Temared15.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi ŠVAROS MISIJA, UAB?▾

Pagal Regitros duomenis ŠVAROS MISIJA, UAB valdo 20 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko ŠVAROS MISIJA, UAB parke?▾

Pagrindinės markės: - Nepateikta - (5), Fiat (3), Citroën (3), Ford (2), Opel (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0