RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|R. Staržinsko firma "ROLVEDA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

R. Staržinsko firma "ROLVEDA"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 141702798 · Klaipėda · Didmeninė prekyba; Maisto produktai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaiprieš 4 d.4dVMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)ką tikšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 4 d.4dPrekių ženklaiprieš 4 d.4d

R. Staržinsko firma "ROLVEDA" transporto priemonių parkas

R. Staržinsko firma "ROLVEDA" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
16
Kategorijų
4
Skirtingų markių
9

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 16 iš 16
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
RENAULTMASTERN13 5002 299125Dyzelinas-32025-06-25V
RENAULTKANGOOM11 9801 46181Dyzelinas11952024-10-02A
NuasmenintaNuasmenintaM12 3201 984170Benzinas-52023-08-26V
NuasmenintaNuasmenintaM12 3432 998250Benzinas-52022-11-18A
SUBARULEGACYM12 0101 994110Benzinas/Dujos17352021-01-15A
MANLE 18.280 4X2 BBN318 0006 871206Dyzelinas-22020-11-06A
MANTGL 8.210 4X2 BLN27 5004 580151Dyzelinas-22020-09-02A
OPELMOVANO. 2.3 CDTIN13 5002 299110Dyzelinas-32020-08-22A
OPELMOVANO. 2.3 CDTIN13 5002 299110Dyzelinas-32020-08-14A
NuasmenintaNuasmenintaN13 500-100Dyzelinas-32019-01-29A
SKODASUPERBM12 1571 968125Dyzelinas15952017-07-13A
MANTGL 8.180N27 5004 580132Dyzelinas-22017-06-02A
KIACEE'DM11 9201 58281Dyzelinas10852016-09-16A
AUDIAUDI A8M12 6604 134258Dyzelinas19952015-06-19A
MAN8.163N27 4904 580114Dyzelinas-22010-10-22A
SCANIAP 94 GBN317 1009 000162Dyzelinas-22007-06-27A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    744%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    425%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    319%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    213%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1381%
  • Benzinas
    213%
  • Benzinas/Dujos
    16.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

9 skirtingų markių · 13 modelio įrašų

  • #125%

    MAN

    4
  • #219%

    - Nepateikta -

    3
  • #313%

    Opel

    2
  • #413%

    Renault

    2
  • #56.3%

    KIA

    1
  • #66.3%

    Audi

    1
  • #76.3%

    Škoda

    1
  • #86.3%

    Scania

    1
  • #96.3%

    Subaru

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 13 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta319%
  2. 2.OpelMOVANO. 2.3 CDTI213%
  3. 3.ScaniaP 94 GB16.3%
  4. 4.MAN8.16316.3%
  5. 5.KIACEE'D16.3%
  6. 6.MANTGL 8.18016.3%
  7. 7.ŠkodaSUPERB16.3%
  8. 8.MANTGL 8.210 4X2 BL16.3%
  9. 9.MANLE 18.280 4X2 BB16.3%
  10. 10.SubaruLEGACY16.3%
  11. 11.AudiAUDI A816.3%
  12. 12.RenaultKANGOO16.3%
  13. 13.RenaultMASTER16.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi R. Staržinsko firma "ROLVEDA"?▾

Pagal Regitros duomenis R. Staržinsko firma "ROLVEDA" valdo 16 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko R. Staržinsko firma "ROLVEDA" parke?▾

Pagrindinės markės: MAN (4), - Nepateikta - (3), Opel (2), Renault (2), KIA (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0