Finansai

Orthos odus EU", MB"

TOP 2026 - nominuota

Įmonės kodas: 304260169 · Vilnius · Medicininė įranga

Registrų centras·atnaujinta prieš 5 val.

Orthos odus EU", MB" finansiniai rodikliai

Orthos odus EU", MB" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
951 tūkst. €
+84,9 % per metus
Grynasis pelnas
224 tūkst. €
+270,1 % per metus
Pelno marža
23,6 %
+11,8 proc. p.
Pajamos / darb.
106 tūkst. €
2025 m. vidurkis: 9

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +84,9 %

Orthos odus EU", MB" 2025 m. pajamos siekė 951 tūkst. € (augimas +84,9 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 224 tūkst. €; pelno marža 23,6 %. Pajamos darbuotojui - 106 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 9).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
23,6 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
24,2 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
99,9 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
37,5 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
37,5 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
62,5 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
84,9 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
270,1 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
95,6 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
105 640 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

10 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė Orthos odus EU", MB" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
2025951 tūkst. €224 tūkst. €
2024514 tūkst. €61 tūkst. €
2023379 tūkst. €48 tūkst. €
2022283 tūkst. €65 tūkst. €
2021220 tūkst. €58 tūkst. €
2020140 tūkst. €48 tūkst. €
2019110 tūkst. €33 tūkst. €
201847 tūkst. €866 €
201728 tūkst. €2 tūkst. €
20162 tūkst. €-826 €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+49,8 %
5 metų CAGR
+46,7 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

43 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas Orthos odus EU", MB" patenka į apatinę pusę, virš apatinio ketvirčio.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
300 990 €
Trumpalaikis turtas
296 799 €
Nuosavas kapitalas
224 363 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
373 426 €
Nuosavo kapitalo dalis
37,5 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
0,79Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
6,8× (2020 m. 140 tūkst. € → 2025 m. 951 tūkst. €)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 23,6 %. Pokytis nuo 2024 m.: +11,8 proc. p. (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie Orthos odus EU", MB" finansinius duomenis

Orthos odus EU", MB" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 23,6 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+49,8 %) ir 5 m. CAGR (+46,7 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios Orthos odus EU", MB" pajamos 2025 m.?▾

Orthos odus EU", MB" 2025 m. pajamos siekė 950 756 € (palyginti su 514 320 € 2024 m.).

Ar Orthos odus EU", MB" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 224 163 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi Orthos odus EU", MB" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +84,9 %. 3 metų CAGR: +49,8 %. 5 metų CAGR: +46,7 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.