MB "Luritz" finansiniai rodikliai
MB "Luritz" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
MB "Luritz" 2025 m. pajamos siekė 5.4 mln. € (augimas +61.6 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 114 tūkst. €; pelno marža 2.1 %. Pajamos darbuotojui - 1.8 mln. € (3 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 5.4 mln. € | 114 tūkst. € |
| 2024 | 3.3 mln. € | 50 tūkst. € |
| 2023 | 3.8 mln. € | 49 tūkst. € |
| 2022 | 3.4 mln. € | 110 tūkst. € |
| 2021 | 2.7 mln. € | -11875 € |
| 2020 | 2.0 mln. € | 39 tūkst. € |
| 2019 | 3.0 mln. € | 126 tūkst. € |
| 2018 | 1.8 mln. € | 178 tūkst. € |
| 2017 | 541 tūkst. € | -28562 € |
| 2016 | 1.6 mln. € | 41 tūkst. € |
| 2015 | 1.8 mln. € | 71 tūkst. € |
| 2014 | 3.4 mln. € | 200 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +16.2 %
- 5 metų CAGR
- +22.0 %
- 10 metų CAGR
- +11.7 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas MB "Luritz" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 134 498 €
- Trumpalaikis turtas
- 1 621 309 €
- Nuosavas kapitalas
- 1 035 762 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 720 045 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 59.0 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 2.25Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 2.7× (2.0 mln. € 2020 → 5.4 mln. € 2025)Darbuotojai: 9 → 3 (-6)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 2.1 %. Pokytis nuo 2024 m.: +0.6 pp (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie MB "Luritz" finansinius duomenis
MB "Luritz" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 2.1 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+16.2 %) ir 5 m. CAGR (+22.0 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios MB "Luritz" pajamos 2025 m.?▾
MB "Luritz" 2025 m. pajamos siekė 5 389 983 € (palyginti su 3 334 622 € 2024 m.).
Ar MB "Luritz" pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 113 949 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi MB "Luritz" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +61.6 %. 3 metų CAGR: +16.2 %. 5 metų CAGR: +22.0 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija