MB "Emtransa" transporto priemonių parkas
MB "Emtransa" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 36 iš 36| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
|---|---|---|
| MERCEDES BENZ | ACTROS | N3 |
| NIEWIADOW | --- | O2 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | N3 |
| MERCEDES-BENZ | Actros | N3 |
| RENAULT/CARPOL | TRAFIC | M1 |
| MERCEDES-BENZ | Actros | N3 |
| MERSCH FRANZ | RHEINE 109 L-ST1. | O4 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | N3 |
| NIEWIADOW | - | O1 |
| FVG | - | O4 |
| FENDT | 590TFSD | O2 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | N3 |
| VOLKSWAGEN. VW | CADDY | M1 |
| FVG | - | O3 |
| MERCEDES-BENZ | 1024 L ATEGO | N2 |
| MERCEDES BENZ | - | N2 |
| FS 18-B2 | - | O4 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | N3 |
| RYDWAN | EURO A750 | O1 |
| BMW | 520D | M1 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1844 L | N3 |
| FVG | FS13-B1 | O4 |
| NIEWIADOW | - | O2 |
| APT 012 | - | O4 |
| MERCEDES-BENZ | 1841L | N3 |
| VW | PASSAT | M1 |
| WILKEN | - | O3 |
| LOHR | EUROLOHR 200 | O4 |
| MERCEDES-BENZ | Actros | N3 |
| LOHR | EUROLOHR 200 | O4 |
| MERCEDES BENZ | ACTROS | N3 |
| MERCEDES BENZ | 824 L | N2 |
| MERCEDES BENZ | 1844 L ACTROS | N3 |
| FVG | - | O4 |
| BOERNER | FS 6 | O3 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
7 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių514%
- N3Sunkvežimiai> 12 t1233%
- N2Vidutiniai sunkvežimiai3,5-12 t38.3%
- O4Sunkios priekabos> 10 t822%
- O2Vidutinės priekabos0,75-3,5 t38.3%
- O3Sunkesnės priekabos3,5-10 t38.3%
- O1Lengvosios priekabos≤ 0,75 t25.6%
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
3 tipų- Dyzelinas1953%
- Nepateikta1644%
- Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra12.8%
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
15 skirtingų markių · 27 modelio įrašų
- #142%
Mercedes-Benz
15 - #211%
FVG
4 - #38.3%
Niewiadow
3 - #45.6%
Volkswagen
2 - #55.6%
Lohr
2 - #62.8%
BMW
1 - #72.8%
Fendt
1 - #82.8%
Rydwan
1 - #92.8%
Wilken
1 - #102.8%
APT 012
1 - #112.8%
Boerner
1 - #122.8%
FS 18-b2
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 27 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.FVG38.3%
- 2.Mercedes-BenzActros38.3%
- 3.Niewiadow25.6%
- 4.Mercedes-BenzATEGO25.6%
- 5.Mercedes-BenzACTROS25.6%
- 6.Mercedes-BenzACTROS25.6%
- 7.LohrEUROLOHR 20025.6%
- 8.BoernerFS 612.8%
- 9.Wilken12.8%
- 10.Mercedes-Benz824 L12.8%
- 11.BMW520D12.8%
- 12.RydwanEURO A75012.8%
- 13.FS 18-b212.8%
- 14.VolkswagenCADDY12.8%
- 15.FVGFS13-B112.8%
- 16.Mercedes-Benz1841L12.8%
- 17.APT 01212.8%
- 18.VolkswagenPASSAT12.8%
- 19.Mercedes-Benz1844 L ACTROS12.8%
- 20.Fendt590TFSD12.8%
- 21.Mersch FranzRHEINE 109 L-ST1.12.8%
- 22.Mercedes-BenzACTROS 1844 L12.8%
- 23.Renault/carpolTRAFIC12.8%
- 24.Mercedes-Benz12.8%
- 25.Mercedes-Benz1024 L ATEGO12.8%
- 26.Niewiadow12.8%
- 27.- Nepateikta -Nuasmeninta12.8%
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi MB "Emtransa"?▾
Pagal Regitros duomenis MB "Emtransa" valdo 36 transporto priemonę (-es).
Kokios markės dažniausiai pasitaiko MB "Emtransa" parke?▾
Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (15), FVG (4), Niewiadow (3), Volkswagen (2), Lohr (2).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.