RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Lašų žemės ūkio bendrovėRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Lašų žemės ūkio bendrovė

Neaktyvi

Įmonės kodas: 273073670 · Rokiškio r. · Grūdininkystė; Malkos, kuras šildymui; Pašarai, gyvulinis maistas; Žemės ūkis, paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 3 d.3d

Lašų žemės ūkio bendrovė transporto priemonių parkas

Lašų žemės ūkio bendrovė transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
43
Kategorijų
5
Vidutinis amžius
37.7 m.
Pagaminimo m.
1970-2008
Skirtingų markių
19
Elektra ar hibridas
4.7%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 43 iš 43
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaM12 4701 995140Dyzelinas/Elektra11352025-08-14A
MANTGSN318 00012 419353Dyzelinas-22025-07-30V
SKODAOCTAVIAM11 9901 968110Dyzelinas9852025-06-19A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2201 96875Dyzelinas-22025-03-25A
NuasmenintaNuasmenintaM12 9852 993250Dyzelinas/Elektra-52024-03-06V
WIELTONNW-3O439 000-----2023-04-06A
MANTGSN321 00012 419346Dyzelinas-22023-02-07A
WIELTONNW-3O439 000-----2021-05-19A
KRAKERCF200O442 000-----2021-04-30A
MERCEDES-BENZACTROS. ANTOS. AROCSN318 00010 677315Dyzelinas-22021-03-12A
FORDRANGERN13 2003 198147Dyzelinas27052020-06-19A
VOLKSWAGEN. VWPOLOM11 6801 59866Dyzelinas11252020-06-04A
MANTGXN318 00012 419324Dyzelinas-22019-09-03A
WIELTONNW-3O439 000-----2018-05-16A
VOLKSWAGEN. VWPOLOM11 6501 59855Dyzelinas10952018-01-03A
VOLKSWAGENTRANSPORTERM12 7002 46175Dyzelinas21392017-03-17A
MAGYAR-O438 000-----2016-10-28A
MAGYAR-O439 000-----2016-10-07A
MAGYAR-O439 000-----2016-10-04A
MAGYAR-O438 000-----2016-09-30A
MAGYAR-O438 000-----2016-09-28A
BMW520M12 2351 995135Dyzelinas13752015-10-14A
MANTGXN318 00010 518294Dyzelinas-22015-08-24A
VWMULTIVANM12 6802 46175Dyzelinas-72015-06-19A
VWCARAVELLEM13 0001 968103Dyzelinas19892015-05-15A
VWJETTAM11 9101 96881Dyzelinas10552014-11-14A
CORUSCTS15243SAO424 000-----2013-12-11A
YAMAHAYN50FL1258492Benzinas-22013-05-07A
KAESSBOHRERLOWBEDO458 000-----2013-04-23A
MANTGX 18.360 4X2 BLSN318 00010 518265Dyzelinas-22013-04-09A
MANTGS 18.360 4X2 BLSN318 00010 518265Dyzelinas-22012-09-28A
VWPOLOM11 6501 42251Dyzelinas-52010-12-14A
VWCADDYN12 1621 96851Dyzelinas-22010-03-29A
VWCADDYN12 1621 96851Dyzelinas-22010-03-24A
BODEXKIS 3WO424 000-----2009-07-10A
WIELTONNW48AO436 000-----2008-02-08A
VWLT 35N13 5002 46170Dyzelinas-22006-07-26A
FRUEHAUFSS136/P3SO427 000-----2006-03-30A
SREMSREM BSL SAPIEMO420 000------A
JANSKY-O416 000------A
BLUMHARDTBLUMHARDT SALO419 600------A
SREMCODERO434 000------A
SPITZERSK2248O432 000------A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    1126%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    716%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    512%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1944%
  • L1L1
    12.3%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    2149%
  • Nepateikta
    1944%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    24.7%
  • Benzinas
    12.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

19 skirtingų markių · 32 modelio įrašų

  • #126%

    Volkswagen

    11
  • #214%

    MAN

    6
  • #312%

    Magyar

    5
  • #49.3%

    Wielton

    4
  • #54.7%

    Srem

    2
  • #64.7%

    - Nepateikta -

    2
  • #72.3%

    BMW

    1
  • #82.3%

    Ford

    1
  • #92.3%

    Bodex

    1
  • #102.3%

    Corus

    1
  • #112.3%

    Škoda

    1
  • #122.3%

    Jansky

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 32 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.Magyar512%
  2. 2.WieltonNW-337.0%
  3. 3.VolkswagenCADDY24.7%
  4. 4.MANTGX24.7%
  5. 5.VolkswagenPOLO24.7%
  6. 6.MANTGS24.7%
  7. 7.- Nepateikta -Nuasmeninta24.7%
  8. 8.VolkswagenLT 3512.3%
  9. 9.WieltonNW48A12.3%
  10. 10.BodexKIS 3W12.3%
  11. 11.Jansky12.3%
  12. 12.VolkswagenPOLO12.3%
  13. 13.BlumhardtBLUMHARDT SAL12.3%
  14. 14.MANTGS 18.360 4X2 BLS12.3%
  15. 15.YamahaYN50F12.3%
  16. 16.MANTGX 18.360 4X2 BLS12.3%
  17. 17.CorusCTS15243SA12.3%
  18. 18.KässbohrerLOWBED12.3%
  19. 19.SremSREM BSL SAPIEM12.3%
  20. 20.SpitzerSK224812.3%
  21. 21.VolkswagenMULTIVAN12.3%
  22. 22.SremCODER12.3%
  23. 23.VolkswagenTRANSPORTER12.3%
  24. 24.VolkswagenCARAVELLE12.3%
  25. 25.FordRANGER12.3%
  26. 26.Mercedes-BenzACTROS. ANTOS. AROCS12.3%
  27. 27.KrakerCF20012.3%
  28. 28.FruehaufSS136/P3S12.3%
  29. 29.VolkswagenJETTA12.3%
  30. 30.VolkswagenCADDY12.3%
  31. 31.ŠkodaOCTAVIA12.3%
  32. 32.BMW52012.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Lašų žemės ūkio bendrovė?▾

Pagal Regitros duomenis Lašų žemės ūkio bendrovė valdo 43 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 37.7 m. Naujausios - 2008 m. Seniausios - 1970 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Lašų žemės ūkio bendrovė parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (11), MAN (6), Magyar (5), Wielton (4), Srem (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0