RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Kooperatyvas "Pienininkai"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Kooperatyvas "Pienininkai"

Nominuota

Įmonės kodas: 302325294 · Kupiškio r. · Pienas, pieno produktai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5d

Kooperatyvas "Pienininkai" transporto priemonių parkas

Kooperatyvas "Pienininkai" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
22
Kategorijų
4
Skirtingų markių
11

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 22 iš 22
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SCANIAP420N328 00012 742309Dyzelinas-22025-07-03A
NuasmenintaNuasmenintaN13 3002 198110Dyzelinas-32025-01-22A
FIATFIAT DUCATON13 5002 28796Dyzelinas18332024-01-19A
NuasmenintaNuasmenintaN13 0252 19892Dyzelinas-32023-01-04A
NuasmenintaNuasmenintaN13 0001 99796Dyzelinas-32022-09-13A
SCANIAP420N328 00012 742309Dyzelinas-22022-08-26A
CITROENJUMPERN13 5002 19896Dyzelinas-32021-08-12A
MERCEDES-BENZSPRINTERN13 0002 14395Dyzelinas22532020-10-29A
FIATFIAT DUCATON13 3001 95685Dyzelinas16222020-10-16A
NuasmenintaNuasmenintaN13 3002 19896Dyzelinas-32020-06-26A
CITROENJUMPER ODER RELAYN13 0002 19881Dyzelinas20332020-04-08A
CITROENJUMPERN13 3002 198110Dyzelinas-32019-11-15A
VOLVOFMN320 00012 777315Dyzelinas-22019-03-20A
SCANIAP 420LBN318 00011 705309Dyzelinas-22017-02-11A
SCHMITZAWF 18O418 000-----2016-03-25A
VWCADDYM12 0351 89655Dyzelinas17052013-06-20A
VWGOLFM11 9001 89674Dyzelinas-52013-05-21A
SKODAYETIM12 0701 96881Dyzelinas15952012-12-22A
MANTGS 26.400N326 00010 518294Dyzelinas-22009-11-10A
VWLT 35N13 5002 45975Dyzelinas-32009-10-06A
VWLT 35N13 1002 46166Dyzelinas-32008-08-05A
MAISONNEUVEORIGINALO421 000-----2007-04-17A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    314%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    1255%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    523%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    29.1%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    2091%
  • Nepateikta
    29.1%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 15 modelio įrašų

  • #118%

    Volkswagen

    4
  • #218%

    - Nepateikta -

    4
  • #314%

    Scania

    3
  • #414%

    Citroën

    3
  • #59.1%

    Fiat

    2
  • #64.5%

    MAN

    1
  • #74.5%

    Škoda

    1
  • #84.5%

    Volvo

    1
  • #94.5%

    Schmitz Cargobull

    1
  • #104.5%

    Maisonneuve

    1
  • #114.5%

    Mercedes-Benz

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 15 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta418%
  2. 2.VolkswagenLT 3529.1%
  3. 3.CitroënJUMPER29.1%
  4. 4.ScaniaP42029.1%
  5. 5.FiatFIAT DUCATO29.1%
  6. 6.MaisonneuveORIGINAL14.5%
  7. 7.MANTGS 26.40014.5%
  8. 8.VolkswagenCADDY14.5%
  9. 9.Schmitz CargobullAWF 1814.5%
  10. 10.ŠkodaYETI14.5%
  11. 11.ScaniaP 420LB14.5%
  12. 12.VolvoFM14.5%
  13. 13.CitroënJUMPER ODER RELAY14.5%
  14. 14.Mercedes-BenzSPRINTER14.5%
  15. 15.VolkswagenGOLF14.5%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Kooperatyvas "Pienininkai"?▾

Pagal Regitros duomenis Kooperatyvas "Pienininkai" valdo 22 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Kooperatyvas "Pienininkai" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (4), - Nepateikta - (4), Scania (3), Citroën (3), Fiat (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0