RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2026Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Kooperatyvas "Mūšos aruodai"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

Transporto priemonės

Kooperatyvas "Mūšos aruodai"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 300634986 · Pasvalio r. · Maisto produktai; Didmeninė prekyba; Grūdininkystė; Žemės ūkis, paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaiką tikšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 10 d.10dTransportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 3 d.3d

Kooperatyvas "Mūšos aruodai" transporto priemonių parkas

Kooperatyvas "Mūšos aruodai" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
15
Kategorijų
4
Vidutinis amžius
32.0 m.
Pagaminimo m.
1994-1994
Skirtingų markių
11

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 15 iš 15
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
TOYOTATOYOTA HILUXN13 2102 755150Dyzelinas-52023-06-28A
NuasmenintaNuasmenintaN13 2703 198147Dyzelinas-52022-12-08A
TOYOTATOYOTA HILUXN13 2102 755150Dyzelinas19452021-04-30A
CMT-O434 500-----2016-06-30A
SCANIAR 124 LA 4X2 NA 420N319 000-309Dyzelinas-22016-04-08A
SCANIAR 380LBN326 00010 640280Dyzelinas-22015-06-19A
LAND ROVERDISCOVERYM12 7502 495102Dyzelinas-52013-03-08A
NISSANNISSAN NAVARAN12 8052 488140Dyzelinas22252013-01-30A
VOLVOFH 42TN320 00012 777338Dyzelinas-22012-09-18A
EUROTANKET 30-1O435 500-----2010-04-21A
VOLVOFHN318 00012 777324Dyzelinas-22009-02-19A
WIELTONNW33AO427 000-----2008-09-09A
SCANIAR 420N318 00011 705309Dyzelinas-22008-09-09A
ELLINGHAUSK-STA 24O434 000-----2006-03-23A
MADONW3NP35O435 000-----2004-08-27A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    16.7%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    533%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    427%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    533%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    1067%
  • Nepateikta
    533%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 14 modelio įrašų

  • #120%

    Scania

    3
  • #213%

    Volvo

    2
  • #313%

    Toyota

    2
  • #46.7%

    CMT

    1
  • #56.7%

    Mado

    1
  • #66.7%

    Nissan

    1
  • #76.7%

    Wielton

    1
  • #86.7%

    Eurotank

    1
  • #96.7%

    Ellinghaus

    1
  • #106.7%

    Land Rover

    1
  • #116.7%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 14 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.ToyotaTOYOTA HILUX213%
  2. 2.Land RoverDISCOVERY16.7%
  3. 3.NissanNISSAN NAVARA16.7%
  4. 4.CMT16.7%
  5. 5.- Nepateikta -Nuasmeninta16.7%
  6. 6.ScaniaR 380LB16.7%
  7. 7.ScaniaR 124 LA 4X2 NA 42016.7%
  8. 8.ScaniaR 42016.7%
  9. 9.WieltonNW33A16.7%
  10. 10.EurotankET 30-116.7%
  11. 11.VolvoFH16.7%
  12. 12.MadoNW3NP3516.7%
  13. 13.EllinghausK-STA 2416.7%
  14. 14.VolvoFH 42T16.7%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Kooperatyvas "Mūšos aruodai"?▾

Pagal Regitros duomenis Kooperatyvas "Mūšos aruodai" valdo 15 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 32.0 m. Naujausios - 1994 m. Seniausios - 1994 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Kooperatyvas "Mūšos aruodai" parke?▾

Pagrindinės markės: Scania (3), Volvo (2), Toyota (2), CMT (1), Mado (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0