RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|IĮ "GM TRANS"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

IĮ "GM TRANS"

Nominuota

Įmonės kodas: 162565185 · Kelmės r. · Logistikos paslaugos; Transporto paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

IĮ "GM TRANS" transporto priemonių parkas

IĮ "GM TRANS" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
36
Kategorijų
5
Vidutinis amžius
22.0 m.
Pagaminimo m.
2004-2004
Skirtingų markių
11

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 36 iš 36
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SCHMITZ CARGOBULL GOTHASKI 24 SL 7.2O439 000-----2025-02-25A
MANTGXN321 00012 419368Dyzelinas-22024-12-06A
MANTGXN321 00012 419368Dyzelinas-22024-12-06A
MANTGXN321 00012 419368Dyzelinas-22024-12-02A
SCHMITZ CargobullSKI 24 SL 7.2O439 000-----2024-04-12A
MANTGXN318 00010 518294Dyzelinas-22024-01-12A
MANTGX 18.440 4X2 BLSN318 00010 518324Dyzelinas-22023-10-09A
MANTGX 26.540 6X4 BBN328 00012 419397Dyzelinas-22023-02-27A
SCHMITZ CARGOBULL GOTHASKI 24 SL 7.2O439 000-----2023-02-20A
SCHMITZ CARGOBULL GOTHASKI 24 SL 7.2O439 000-----2022-02-28A
VOLKSWAGEN. VWTRANSPORTERN12 8001 96875Dyzelinas19962021-12-09A
SCHMITZ CargobullSCS 24/L-13.62 E BO439 000-----2021-11-18A
MAN NUTZFAHRZEUGETGS/X 18.400 4X2 BLS/LLSN319 00010 518294Dyzelinas-22021-09-09A
MAN-N332 000--Dyzelinas-22021-03-16A
MANTGA/S 8X4 32./35./41.480N335 00010 518316Dyzelinas-22021-03-08A
SONST HERSTELLER-O448 000-----2020-10-09A
WIELTONNW-3O439 000-----2020-05-20A
MANTGA 18.480 4X2 BLSN318 00012 419353Dyzelinas-22019-12-18A
SCHMITZSKI24SL06-7.2O439 000-----2019-10-28A
MANTGAN318 00010 518294Dyzelinas-22019-09-26A
VWTRANSPORTER O. CARAVELLEM12 8001 89675Dyzelinas21392019-02-11A
BMWX5 xDrive30dM12 8252 993190Dyzelinas18352018-09-28A
MANTGS/X 18.440 4x2 BLS/LLSN318 00010 518324Dyzelinas86822018-01-12A
SCHMITZ-O435 000-----2017-03-03A
MANTGX 18.440 4X2 BLSN318 00010 518324Dyzelinas-22017-01-12A
VWTRANSPORTER O. CARAVELLEM12 8001 89675Dyzelinas21392016-06-02A
SCHMITZSCS24L 13.62 BS EBO439 000-----2016-03-24A
MANTGS/X 18.440 4x2 BLS/LLSN318 00010 518324Dyzelinas-22015-11-06A
PEUGEOTPARTNERM12 0651 56080Dyzelinas14752015-06-19A
MAN26.403N326 00011 967294Dyzelinas-22015-05-06A
TIKI TREILERC-200O1750-----2012-05-18A
VWGOLFM11 6951 89666Dyzelinas14152012-04-23A
PACTONLXD 336O436 000-----2010-06-28A
MANTGA 33.480N332 00012 816353Dyzelinas-22007-02-08A
MAN35.464N332 00012 816338Dyzelinas-22005-12-29A
MAFALK18/45EO418 000-----2004-07-24A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    514%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1747%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    12.8%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1233%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    12.8%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    2364%
  • Nepateikta
    1336%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 28 modelio įrašų

  • #144%

    MAN

    16
  • #222%

    Schmitz Cargobull

    8
  • #311%

    Volkswagen

    4
  • #42.8%

    BMW

    1
  • #52.8%

    Mafa

    1
  • #62.8%

    Pacton

    1
  • #72.8%

    Peugeot

    1
  • #82.8%

    Wielton

    1
  • #92.8%

    Tiki Treiler

    1
  • #102.8%

    Sonst Hersteller

    1
  • #112.8%

    MAN Nutzfahrzeuge

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 28 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.MANTGX411%
  2. 2.Schmitz CargobullSKI 24 SL 7.238.3%
  3. 3.VolkswagenTRANSPORTER O. CARAVELLE25.6%
  4. 4.MANTGS/X 18.440 4x2 BLS/LLS25.6%
  5. 5.MANTGX 18.440 4X2 BLS25.6%
  6. 6.PactonLXD 33612.8%
  7. 7.Tiki TreilerC-20012.8%
  8. 8.Sonst Hersteller12.8%
  9. 9.PeugeotPARTNER12.8%
  10. 10.VolkswagenTRANSPORTER12.8%
  11. 11.Schmitz CargobullSCS24L 13.62 BS EB12.8%
  12. 12.MANTGA 18.480 4X2 BLS12.8%
  13. 13.MAN12.8%
  14. 14.MANTGX 26.540 6X4 BB12.8%
  15. 15.Schmitz CargobullSKI24SL06-7.212.8%
  16. 16.MANTGA 33.48012.8%
  17. 17.VolkswagenGOLF12.8%
  18. 18.WieltonNW-312.8%
  19. 19.Schmitz Cargobull12.8%
  20. 20.MANTGA/S 8X4 32./35./41.48012.8%
  21. 21.Schmitz CargobullSCS 24/L-13.62 E B12.8%
  22. 22.MAN26.40312.8%
  23. 23.MANTGA12.8%
  24. 24.BMWX5 xDrive30d12.8%
  25. 25.Schmitz CargobullSKI 24 SL 7.212.8%
  26. 26.MAN NutzfahrzeugeTGS/X 18.400 4X2 BLS/LLS12.8%
  27. 27.MAN35.46412.8%
  28. 28.MafaLK18/45E12.8%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi IĮ "GM TRANS"?▾

Pagal Regitros duomenis IĮ "GM TRANS" valdo 36 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 22.0 m. Naujausios - 2004 m. Seniausios - 2004 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko IĮ "GM TRANS" parke?▾

Pagrindinės markės: MAN (16), Schmitz Cargobull (8), Volkswagen (4), BMW (1), Mafa (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0