Fleet Complete Lietuva, UAB finansiniai rodikliai
Fleet Complete Lietuva, UAB 2024 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Fleet Complete Lietuva, UAB 2024 m. pajamos siekė 2.5 mln. € (augimas +15.2 % lyginant su 2023 m.). Grynasis pelnas - 155 tūkst. €; pelno marža 6.2 %. Pajamos darbuotojui - 146 tūkst. € (17 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2024 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
11 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2024 | 2.5 mln. € | 155 tūkst. € |
| 2023 | 2.2 mln. € | 204 tūkst. € |
| 2022 | 1.9 mln. € | -146639 € |
| 2021 | 1.7 mln. € | 229 tūkst. € |
| 2020 | 1.5 mln. € | 154 tūkst. € |
| 2019 | 1.4 mln. € | -15082 € |
| 2018 | 1.1 mln. € | 23 tūkst. € |
| 2017 | 1.1 mln. € | 23 tūkst. € |
| 2016 | 983 tūkst. € | -29377 € |
| 2015 | 995 tūkst. € | 25 tūkst. € |
| 2014 | 1.7 mln. € | 23 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +13.2 %
- 5 metų CAGR
- +11.8 %
- 10 metų CAGR
- +4.0 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2024 m. pajamas Fleet Complete Lietuva, UAB viršija sektoriaus medianą.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2024-09-30- Ilgalaikis turtas
- 345 744 €
- Trumpalaikis turtas
- 722 661 €
- Nuosavas kapitalas
- 856 319 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 203 001 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 80.1 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 3.56Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2024-09-30). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.7× (1.4 mln. € 2019 → 2.5 mln. € 2024)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2023-10-01 → 2024-09-30Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2024 m.) marža - 6.2 %. Pokytis nuo 2023 m.: -3.2 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Fleet Complete Lietuva, UAB finansinius duomenis
Fleet Complete Lietuva, UAB finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2024 m. dirbo pelningai - pelno marža 6.2 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+13.2 %) ir 5 m. CAGR (+11.8 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Fleet Complete Lietuva, UAB pajamos 2024 m.?▾
Fleet Complete Lietuva, UAB 2024 m. pajamos siekė 2 482 745 € (palyginti su 2 155 292 € 2023 m.).
Ar Fleet Complete Lietuva, UAB pelninga įmonė?▾
Pagal 2024 m. duomenis grynasis pelnas siekė 154 763 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Fleet Complete Lietuva, UAB pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +15.2 %. 3 metų CAGR: +13.2 %. 5 metų CAGR: +11.8 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija