RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Fast-mode UABRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

Transporto priemonės

Fast-mode UAB

Nominuota

Įmonės kodas: 306225035 · Elektrėnai · Transporto paslaugos; Automobilių pervežimas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 7 d.7dTransportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

Fast-mode UAB transporto priemonių parkas

Fast-mode UAB transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
11
Kategorijų
3
Skirtingų markių
6

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 11 iš 11
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaM12 2202 401120Dyzelinas22652025-06-26A
MERCEDES-BENZACTROSN319 00010 677315Dyzelinas-22024-02-02V
MuuAUTOGALANTAS C212AO413 800-----2023-09-02A
ScaniaP 380 4X2N319 00011 705279Dyzelinas-22023-09-02A
SCANIAP450 RIMON319 00012 742331Dyzelinas-22020-03-24V
RIMOADERO 3O416 990-----2020-03-24V
PATIKIMA LINIJARIMOO415 990-----2017-08-09V
MERCEDES-BENZACTROSN319 00010 677315Dyzelinas-22017-03-23A
PATIKIMA LINIJARIMOO415 990-----2017-03-23A
SCANIAP450N319 00012 742331Dyzelinas-22017-01-10A
PATIKIMA LINIJARIMOO415 990-----2017-01-10A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    19.1%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    545%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    545%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    655%
  • Nepateikta
    545%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

6 skirtingų markių · 8 modelio įrašų

  • #127%

    Scania

    3
  • #227%

    Patikima Linija

    3
  • #318%

    Mercedes-Benz

    2
  • #49.1%

    MUU

    1
  • #59.1%

    Rimo

    1
  • #69.1%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 8 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.Patikima LinijaRIMO327%
  2. 2.Mercedes-BenzACTROS218%
  3. 3.ScaniaP 380 4X219.1%
  4. 4.MUUAUTOGALANTAS C212A19.1%
  5. 5.ScaniaP45019.1%
  6. 6.- Nepateikta -Nuasmeninta19.1%
  7. 7.RimoADERO 319.1%
  8. 8.ScaniaP450 RIMO19.1%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Fast-mode UAB?▾

Pagal Regitros duomenis Fast-mode UAB valdo 11 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Fast-mode UAB parke?▾

Pagrindinės markės: Scania (3), Patikima Linija (3), Mercedes-Benz (2), MUU (1), Rimo (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0