Burbiškio agroserviso kooperatyvas finansiniai rodikliai
Burbiškio agroserviso kooperatyvas 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Burbiškio agroserviso kooperatyvas 2025 m. pajamos siekė 4.6 mln. € (augimas +10.6 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 110 tūkst. €; pelno marža 2.4 %. Pajamos darbuotojui - 84 tūkst. € (55 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 4.6 mln. € | 110 tūkst. € |
| 2024 | 4.2 mln. € | -356389 € |
| 2023 | 4.6 mln. € | 180 tūkst. € |
| 2022 | 4.2 mln. € | 586 tūkst. € |
| 2021 | 3.4 mln. € | 563 tūkst. € |
| 2020 | 3.4 mln. € | 563 tūkst. € |
| 2019 | 3.0 mln. € | 111 tūkst. € |
| 2018 | 2.3 mln. € | 124 tūkst. € |
| 2017 | 2.3 mln. € | 459 tūkst. € |
| 2016 | 1.1 mln. € | 28 tūkst. € |
| 2015 | 196 tūkst. € | 26 tūkst. € |
| 2014 | 240 tūkst. € | 68 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +3.2 %
- 5 metų CAGR
- +6.5 %
- 10 metų CAGR
- +37.1 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas Burbiškio agroserviso kooperatyvas viršija sektoriaus medianą.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.4× (3.4 mln. € 2020 → 4.6 mln. € 2025)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2024-07-01 → 2025-06-30Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 2.4 %. Pokytis nuo 2024 m.: +11.0 pp (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Burbiškio agroserviso kooperatyvas finansinius duomenis
Burbiškio agroserviso kooperatyvas finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 2.4 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+3.2 %) ir 5 m. CAGR (+6.5 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Burbiškio agroserviso kooperatyvas pajamos 2025 m.?▾
Burbiškio agroserviso kooperatyvas 2025 m. pajamos siekė 4 598 664 € (palyginti su 4 157 849 € 2024 m.).
Ar Burbiškio agroserviso kooperatyvas pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 109 729 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Burbiškio agroserviso kooperatyvas pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +10.6 %. 3 metų CAGR: +3.2 %. 5 metų CAGR: +6.5 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija