RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA

Finansai

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA"

Nominuota

Įmonės kodas: 210565690 · Kaunas · Elektros dalys, įranga; Elektros instaliacijos darbai; Pramonės įrengimai

Registrų centras·atnaujinta prieš 7 val.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 5 d.5dTransportasprieš 5 d.5d

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" finansiniai rodikliai

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
862 tūkst. €
++5.5 % YoY
Grynasis pelnas
207 tūkst. €
++71.3 % YoY
Pelno marža
24.0 %
+9.0 pp
Pajamos / darb.
66 tūkst. €
13 darbuotojų

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +5.5 %

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" 2025 m. pajamos siekė 862 tūkst. € (augimas +5.5 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 207 tūkst. €; pelno marža 24.0 %. Pajamos darbuotojui - 66 tūkst. € (13 darbuotojų).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
24,0 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
28,8 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
14,8 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
12,6 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
85,0 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
15,2 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
5,5 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
68,6 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
17,8 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
66 293 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

12 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosYoYPelnas prieš mok.Grynasis pelnasMaržaDarb.Ilg. turtasTrump. turtasNuosavas kap.Įsipareig.
2025862 tūkst. €+5.5 %248 tūkst. €207 tūkst. €24.0 %-301 tūkst. €1.3 mln. €1.4 mln. €249 tūkst. €
2024817 tūkst. €+12.2 %145 tūkst. €123 tūkst. €15.0 %14213 tūkst. €1.3 mln. €1.3 mln. €211 tūkst. €
2023729 tūkst. €+41.1 %-174 tūkst. €23.8 %-262 tūkst. €1.2 mln. €1.3 mln. €163 tūkst. €
2022516 tūkst. €-32.3 %-164092 €-164092 €-31.8 %-----
2021763 tūkst. €+3.4 %358 tūkst. €304 tūkst. €39.9 %-----
2020738 tūkst. €-41.4 %353 tūkst. €300 tūkst. €40.6 %7----
20191.3 mln. €+241.5 %829 tūkst. €705 tūkst. €56.0 %-----
2018369 tūkst. €+42.6 %-55 tūkst. €14.8 %-----
2017258 tūkst. €+286.2 %-91 tūkst. €35.3 %-----
201667 tūkst. €+26.9 %-10 tūkst. €14.7 %-----
201553 tūkst. €-62.9 %-23444 €-23444 €-44.5 %-----
2014142 tūkst. €-58 tūkst. €55 tūkst. €38.8 %-----

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+18.6 %
5 metų CAGR
+3.2 %
10 metų CAGR
+32.2 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

31 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" patenka į apatinę pusę, virš apatinio ketvirčio.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
212 811 €
Trumpalaikis turtas
1 305 871 €
Nuosavas kapitalas
1 309 849 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
211 472 €
Nuosavo kapitalo dalis
86.2 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Likvidumas
6.18Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
1.2× (738 tūkst. € 2020 → 862 tūkst. € 2025)Darbuotojai: 7 → 13 (+6)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 24.0 %. Pokytis nuo 2024 m.: +9.0 pp (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
pp (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" finansinius duomenis

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 24.0 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+18.6 %) ir 5 m. CAGR (+3.2 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" pajamos 2025 m.?▾

Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" 2025 m. pajamos siekė 861 812 € (palyginti su 817 223 € 2024 m.).

Ar Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 206 576 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi Bendra Lietuvos - Ukrainos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITRAFA" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +5.5 %. 3 metų CAGR: +18.6 %. 5 metų CAGR: +3.2 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0