AB "K2 LT" finansiniai rodikliai
AB "K2 LT" 2024 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
AB "K2 LT" 2024 m. pajamos siekė 3.2 mln. € (augimas +71.3 % lyginant su 2023 m.). Grynasis pelnas - 847 tūkst. €; pelno marža 26.7 %. Pajamos darbuotojui - 226 tūkst. € (14 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2024 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
11 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2024 | 3.2 mln. € | 847 tūkst. € |
| 2023 | 1.9 mln. € | 538 tūkst. € |
| 2022 | 2.2 mln. € | 717 tūkst. € |
| 2021 | 2.5 mln. € | 1.2 mln. € |
| 2020 | 2.0 mln. € | 950 tūkst. € |
| 2019 | 1.4 mln. € | 506 tūkst. € |
| 2018 | 1.3 mln. € | 140 tūkst. € |
| 2017 | 1.3 mln. € | 304 tūkst. € |
| 2016 | 1.3 mln. € | 502 tūkst. € |
| 2015 | 1.2 mln. € | 502 tūkst. € |
| 2014 | 962 tūkst. € | 349 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +7.9 %
- 5 metų CAGR
- +17.3 %
- 10 metų CAGR
- +12.7 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2024 m. pajamas AB "K2 LT" priklauso sektoriaus Top 10 %.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 4 592 835 €
- Trumpalaikis turtas
- 1 365 692 €
- Nuosavas kapitalas
- 5 620 303 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 590 132 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 94.3 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 2.31Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 2.2× (1.4 mln. € 2019 → 3.2 mln. € 2024)Darbuotojai: 11 → 14 (+3)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2024 m.) marža - 26.7 %. Pokytis nuo 2023 m.: -2.3 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie AB "K2 LT" finansinius duomenis
AB "K2 LT" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2024 m. dirbo pelningai - pelno marža 26.7 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+7.9 %) ir 5 m. CAGR (+17.3 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios AB "K2 LT" pajamos 2024 m.?▾
AB "K2 LT" 2024 m. pajamos siekė 3 169 298 € (palyginti su 1 850 422 € 2023 m.).
Ar AB "K2 LT" pelninga įmonė?▾
Pagal 2024 m. duomenis grynasis pelnas siekė 846 960 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi AB "K2 LT" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +71.3 %. 3 metų CAGR: +7.9 %. 5 metų CAGR: +17.3 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija