Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Sanleda"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

UAB "Sanleda"

Naujausi duomenys

TermMax

www.termmax.lt

Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai · Vilnius · nuo 2013 m.

Apyvarta
5 108 908 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
21
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,5Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (83 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2013
prieš 13 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT publikacijos2022-2024 m. sutartys · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaivakarTransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "Sanleda"·k. 303204751·PVM LT100008236010·Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius·reg. Vilnius, Panerių g. 64, LT-03160

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
303204751
PVM mokėtojo kodas
LT100008236010nuo 2014 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Edvinas Kazlauskas
Įkūrimo metai
2013 m.
EVRK
433500 - Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Veikla
Šiltinimas, renovacija; Eksportas; Statyba; Statybinės medžiagos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
5 108 908 €
Pajamos (2024)
3 632 271 €
Pokytis
▲ +40,7 %
Pelnas (2025)
−22 452 €
Grynasis pelnas (2025)
−22 452 €
Nuosavas kapitalas
204 294 €
Įsipareigojimai
1 461 030 €
Skolos / kapitalas
7,15×
Turtas iš viso
1 662 176 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2021-10-18)
2 896 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Panerių g. 64, LT-03160
Mobilusis
+370 600 78677
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.termmax.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
5 metai
Dalyvavimo metai
2018, 2019, 2020, 2021, 2022

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,5iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(83 %)
Skaidrumas
8,8
Tęstinumas
8,3
Finansinė drausmė
5,5
Atsparumas
8,2
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

-0,4 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,8
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,8 / 10

Užpildyta 64 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %8,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 4 dalyviai - mišri struktūra (fiziniai ir juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
5,5
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %2,9 / 10

Pajamos: 5 108 908 €, pelno marža: -0,4 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %7,3 / 10

CAGR: 46,6 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 9,5/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %2,9 / 10

Maržos pokytis: -0,60 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
8,3
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %8,7 / 10

Veikla: 13 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %7,9 / 10

Registracija: 2013 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
8,2
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %8,2 / 10

Atlyginimas: 1 593 €, Atl. augimas: 9,9/10, Darbuotojų stabilumas: 8,8/10

Laikotarpis: 2018-2022 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %8,1 / 10

Pajamų stabilumas: 6,3/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 1

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "Sanleda" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2013 m. Pagrindinė veikla - kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. Vietovė - Vilnius. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "Sanleda" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2013 m. Pagrindinė veikla - kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. Vietovė - Vilnius.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2013-12-16. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

4 dalyviai: 3 LT fiz., 1 LT jur.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 9 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

21 darbuotojas (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 3 645,77 € · Mediana: 3 642,99 € · 25-75 %: 2 810,75-4 597,17 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 19 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

12 transporto priemonių · 7 krovininiai, 5 lengvieji · pagrindinis kuras: dyzelinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

12
Iš viso
-
Vid. amžius
8 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvi krovininiai7 58 %
  • Lengvieji automobiliai5 42 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas10 83 %
  • Benzinas1 8,3 %
  • Benzinas/Elektra1 8,3 %
Markė
  • FIAT4 33 %
  • SKODA3 25 %
  • BYD1 8,3 %
  • MAZDA1 8,3 %
  • TOYOTA1 8,3 %
  • RENAULT1 8,3 %
  • +1 kita (1)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiSKODA OCTAVIA: 3; FIAT FIAT DUCATO: 2; FIAT FIAT DOBLO': 2; RENAULT TRAFIC: 1; MERCEDES-BENZ CITAN: 1; TOYOTA PROACE: 1; MAZDA CX-5 GRAND TOURING: 1; BYD BYD SEAL U DM-I: 1
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 9 · Perkančiųjų organizacijų: 7

Oficialūs 2022-2024 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2022-08-26 iki 2024-11-29. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Grindų dangos remontas ir medžiagos

    VŠĮ Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centras · 174411273

    2 157,43 €

    2024-11-29

    Nr. Sutartis žodžiu · CVP IS įrašo ID 1674407691 · BVPŽ 45453000-7 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
  • Projekto Šakių rajono savivaldybės sveikatos centro sudėtyje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimas grindų dangos įrengimo darbai

    Šakių rajono savivaldybės administracija · 188772814

    9 895,38 €

    2024-10-11

    Nr. VPS-260 · CVP IS įrašo ID 2007295230 · BVPŽ 45432130-4 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024.csv
  • Stogo dangos remontas (Birželio 23-iosios g. 16)

    Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas · 191688326

    9 873,60 €

    2024-09-20

    Nr. SĄS202400250 · CVP IS įrašo ID 1674189687 · BVPŽ 45261910-6 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 3 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-08
-Neutralus
Neutralūs: 3
Filtras:

Web paminėjimai(3)

PDF 100% Aliphatic Polyurethane Liquid Membrane for Waterproofing & Protection

Produktai gali būti testuojami siekiant surasti palankiausius panaudojimo būdus. Tačiau Alchimica S.A. ir UAB Sanleda neprisiima jokios atsakomybės už netinkamai naudojamus produktus ir patirtą žalą nesilaikant nustatytų naudojimo standartų

Web

rasta 2026-10-08

PDF EPOXY RESIN 51-POOL® - termmax.lt

Tačiau Alchimica S.A. ir UAB Sanleda neprisiima jokios atsakomybės už dėl netinkamai naudojamų produktų patirtą žalą nesilaikant nustatytų naudojimo standartų. Certified quality, environmental and occupational health & safety management systems: ISO 9001/14001 & OHSAS 18001. EPOXY RESIN 51-POOL/EE/01-03-16

Web

rasta 2026-10-08

PDF HYPERSEAL®-2K-F - termmax.lt

Tačiau Alchimica S.A. ir UAB Sanleda neprisiima jokios atsakomybės už dėl netinkamai naudojamų produktų patirtą žalą nesilaikant nustatytų naudojimo standartų. Certified quality, environmental and occupational health & safety management systems: ISO 9001/14001 & OHSAS 18001. Hyperseal-2K-F/EE/01-03-16

Web

rasta 2026-10-08

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Sanleda" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.