RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Registras
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Radviliškio pilnytis"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2022
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosTeismaiSODRA

UAB "Radviliškio pilnytis"

Nominuota
Apyvarta
1 623 524 €
RC · 2022 m.
Darbuotojai
32
2022 m.
Reputacija (EBRS)
2.9Didelė rizika·Kritinė rizika→Pasitikėjimas: Pakankamas (66%)
EBRS v6.0
Įsteigta
2020
prieš 6 m.

Bankroto procesas

Šiaulių apygardos teismas pradėjo bankroto bylą 2024-12-23. Žemiau pateikti duomenys gali būti nebeaktualūs.

Didelė mokestinė nepriemoka

VMI mokestinė skola: 209 396,96 €, iš jų pradelsta: 209 396,96 €.

UAB "Radviliškio pilnytis"·k. 305472381·PVM LT100013093014 (išreg.)·Malūno a. 1B-2, LT-82186 Radviliškis·reg. Radviliškis, Malūno a. 1B-2, LT-82186

Registracijos duomenys

Apžvalga
Naujų pastatų statyba · Radviliškis · nuo 2020 m.
Įmonės kodas
305472381
PVM mokėtojo kodas
LT100013093014išregistruotas 2025-11-12
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Statusas
Likviduojamas dėl bankroto
Įkūrimo metai
2020 m.
EVRK
410010 - Naujų pastatų statyba
Veikla
Statyba
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

RC metinės ataskaitos (2021-2022)

Vid. 2022 m.
32
Vid. 2021 m.
2
Pokytis 2021→2022
▲ +1500.0%
Vid. atlyginimas (2022)
1 619,74 €

Finansiniai duomenys

RC metinės ataskaitos (2021-2022)

Pajamos (2022)
1 623 524 €
Pajamos (2021)
1 610 174 €
Pokytis
▲ +0.8%
Pelnas (2022)
32 574 €
Grynasis pelnas
27 688 €
SODRA skola
50 680,9 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Malūno a. 1B-2, LT-82186 Radviliškis
Reg. adresas
Radviliškis, Malūno a. 1B-2, LT-82186
Mobilusis
+370 673 50039
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
TOP 2022
Taip
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2022

Reputacijos vertinimas

Open SourceBeta

EBRS v6.0 · 14/15 signalai · vertinta pagal 5 šios įmonės duomenų metus

2.9iš 10
Didelė rizika·Kritinė rizika
Pasitikėjimas:Pakankamas(66%)
Skaidrumas
6.5
Tęstinumas
2.5
Finansinė drausmė
3.2
Rinkos patikimumas
1.1
Atsparumas
6.4
Rizika

Kritinė rizika

Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža

0.0%

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v6.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Šiai įmonei: 14/15 signalai aktyvūs.

Skaidrumas
6.5
Duomenų pilnumas(2%)5.8

Duomenų pilnumas: 53%, metų: 6

Viešieji pirkimai(10%)5.3

6 dalyvavimų, 1 laimėjimų (17%), vertė: 2 517 032 €

Atskaitomybės drausmė(11%)10.0

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Valdymo kokybė(6%)2.3

Kiti organai

Nuosavybės skaidrumas(5%)7.0

JADIS deklaracija: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Finansinė drausmė
3.2
Finansinis pajėgumas(9%)0.0

Pajamos: 2 330 979 €, pelno marža: 0.0%, VMI skola: 209 397 €

Augimo trajektorija(5%)7.4

CAGR: 29.3% per 5 m., 4 augimo taškų, nuoseklumas: 10.0/10

Pelningumo tendencija(5%)4.4

Maržos pokytis: +0.90 pp/m., pelningi metai iš eilės: 0

Mokestinė drausmė(6%)2.9

Pradelsta mokestinė skola: 209 397 €

Tęstinumas
2.5
Tęstinumo kapitalas(9%)5.1

Veikla: 6 m., Finansiniai duomenys: 4 m. iš eilės

Teisinis statusas(9%)0.0

AVNT bankroto registras: bankrutuoja (nuo 2024-12-23)

Rinkos patikimumas
1.1
Bendruomenės pasitikėjimas(8%)1.1

TOP sąraše: 1/9 metų

Viešumasnepakanka duomenų
Atsparumas
6.4
Verslo atsparumas(8%)6.8

Pajamų stabilumas: 6.8/10, atsigavimas: 6.7/10, nuosmukių nebuvo, nuostolių neturėjo

Darbuotojų gerovė(8%)6.0

Atlyginimas: 1 620 €

Formulės →·ebrs-scoreBetaMIT

Detalus aprašymas

įmonės pristatymas

UAB "Radviliškio pilnytis" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2020 m. Pagrindinė veikla - naujų pastatų statyba. Registracijos vieta - Radviliškis.

2025 m. įmonės pajamos - 2,3 mln. €. Įmonės PVM mokėtojo registracija istorinė (išregistruota).

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybiniai duomenys realiu laiku

Šiai įmonei realiu laiku rodomi 14 tiesioginiai valstybės duomenų blokų per data.gov.lt API. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Paskutinis atnaujinimas: 2026-09-04.

Žalia - viskas tvarkoje · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija

Nepriemoka: 209 396,96 € (pradelsta: 209 396,96 €)

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras

Veikianti · registruota nuo 2020

Atskaitomybės drausmėRC JAR juodieji sąrašai

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai

Kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS dalyvių registras

1 dalyvys: 1 LT jur.

Viešieji pirkimaiVPT Atn1*

6 pasiūlymai, 1 laimėjimas (2 517 032,32 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList

1 sutartis · bendra vertė 2.5 mln. € · paskutinė 2021-09-27

Teismų bylosLITEKO

4 bylos · atsakovė 1 · 6 posėdžiai · paskutinis 2025-05-15

Sodra (LIVE)sodra.lt · 2026-09-02

Pradelsta Sodrai: 47 548,44 €

Atlyginimai (LIVE)sodra.lt · 2025-01

Vid. atlyginimas: 1 440,3 €

Sodros įmokos (LIVE)sodra.lt · 2025-01

Sodros įmokos: 2 tūkst. € · Radviliškio r. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys

14 transporto priemonių · 5 lengvieji, 3 vilkikai, 2 puspriekabės, 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA

1 galiojanči

AVNT bankroto registrasAVNT

Bankrutuoja · pradėta 2024-12-23 · Šiaulių apygardos teismas

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Radviliškio pilnytis" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami; paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Dažniausiai renkamas

490 €/ metams

  • „TOP įmonė“ 2026 ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas, EBRS balo dinamika
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.Nemokama AI matomumo patikra

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · LITEKO
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos·Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav6.0