Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "PCS statyba"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA

UAB "PCS statyba"

Naujausi duomenys

Naujų pastatų statyba · Marijampolė · nuo 2018 m.

Apyvarta
158 357 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
4
SODRA · 2026-11-04
Reputacija (EBRS)
7,1Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (78 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-04
Įsteigta
2018
prieš 8 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · vakarVMI mokesčiaivakarRC teisinisvakarValdymasvakarNuosavybėprieš 4 d.VPT pirkimai2021 m. sutartys · prieš 4 d.VPT publikacijos2019-2024 m. sutartys · prieš 6 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaivakarTransportasvakarPVM registrasprieš 4 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "PCS statyba"·k. 304859667·PVM LT100011723410·Tulpių g. 4A, LT-68291 Marijampolė·reg. Marijampolė, Tulpių g. 4A, LT-68291

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
304859667
PVM mokėtojo kodas
LT100011723410nuo 2018 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Ivaldas Muckus
Įkūrimo metai
2018 m.
EVRK
410010 - Naujų pastatų statyba
Veikla
Statyba
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
158 357 €
Pajamos (2024)
149 329 €
Pokytis
▲ +6,0 %
Grynasis pelnas (2025)
27 962 €
Nuosavas kapitalas
30 778 €
Įsipareigojimai
13 695 €
Skolos / kapitalas
0,44×
Turtas iš viso
44 473 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2018-06-18)
2 500 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-03)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Tulpių g. 4A, LT-68291 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Tulpių g. 4A, LT-68291
Mobilusis
+370 685 29100
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
2 metai
Dalyvavimo metai
2024, 2025

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 8 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-04

7,1iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(78 %)
Skaidrumas
8,0
Tęstinumas
7,0
Finansinė drausmė
6,9
Atsparumas
5,3
Pozicija

Kylanti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

17,7 %

Pelningi metai

3 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %5,5 / 10

Užpildyta 38 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 8 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %6,0 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 1 dalyvavimas, 1 laimėjimas (100 %), vertė: 41 682 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Vertinimo data: 2026-11-04

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-04

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-04

Finansinė drausmė
6,9
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %6,0 / 10

Pajamos: 158 357 €, pelno marža: 17,7 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %6,7 / 10

CAGR: 21,6 % per 7 m., 7 augimo taškai, nuoseklumas: 8,3/10

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %5,5 / 10

Maržos pokytis: +0,91 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 3

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-04

Tęstinumas
7,0
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %7,1 / 10

Veikla: 8 m., Finansiniai duomenys: 8 m. iš eilės

Būklė 2026-11-04

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %7,0 / 10

Registracija: 2018 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-04

Atsparumas
5,3
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %2,8 / 10

Atlyginimas: 1 081 €

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %7,7 / 10

Pajamų stabilumas: 5,1/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 2, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "PCS statyba" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - naujų pastatų statyba. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "PCS statyba" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - naujų pastatų statyba. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 12 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 2018-06-18. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-04

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-04

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

1 pasiūlymas, 1 laimėjimas (41 682,42 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

1 sutartis · bendra vertė 50 tūkst. € · paskutinė 2021-08-18

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 18 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

4 darbuotojai (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Vid. atlyginimas: 1 098,66 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Sodros įmokos: 1 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

2 transporto priemonės · 2 lengvieji · pagrindinis kuras: benzinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

2
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai2 100 %
Kuro tipas
  • Benzinas1 50 %
  • Dyzelinas1 50 %
Markė
  • MAZDA1 50 %
  • Nuasmeninta1 50 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiMAZDA MAZDA 6: 1; Nuasmeninta Nuasmeninta: 1
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 18 · Perkančiųjų organizacijų: 3

Oficialūs 2019-2024 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2019-05-23 iki 2024-05-29. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Statybos darbų vadovo ir vykdytojo paslaugos

    Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO" · 110818317

    1 815,00 €

    2024-05-29

    Nr. ZODSUTL-129 · CVP IS įrašo ID 1674024093 · BVPŽ 71540000-5 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
  • Druskininkų katilinės buitinių patalpų remontas

    Uždaroji akcinė bendrovė 'LITESKO' · 110818317

    11 889,46 €

    2023-12-20

    Nr. LTS1237/23 · CVP IS įrašo ID 2006700114 · BVPŽ 45453100-8 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2023.csv
  • Automatikų ir elektrikų patalpų grindų remontas

    Uždaroji akcinė bendrovė 'LITESKO' · 110818317

    4 392,30 €

    2023-11-23

    Nr. ZODSUTL-287 · CVP IS įrašo ID 2006671980 · BVPŽ 45430000-0 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2023.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
1
Sutartys
50 tūkst. €
Bendra vertė
1
Skirt. perkančiųjų
  • 2021-08-18
    Marijampolės RK administracinio ir rajoninės katilinės patalpų remontas
    Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO"
    50 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2021-08-18
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "PCS statyba" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.