Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Nebra"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

UAB "Nebra"

Naujausi duomenys

Naujų pastatų statyba · Marijampolė · nuo 2018 m.

Apyvarta
480 557 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
5
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
6,9Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (87 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2018
prieš 8 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT pirkimai2020-2022 m. sutartys · prieš 2 d.VPT publikacijos2019-2026 m. sutartys · prieš 4 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 8 d.TransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "Nebra"·k. 304889888·PVM LT100011813016·Padvariškių k. 1, Padvariškių k., Marijampolė·reg. Marijampolės sav., Igliaukos sen., Padvariškių k. 1, LT-69120

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
304889888
PVM mokėtojo kodas
LT100011813016nuo 2018 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Mažvydas Baltušnikas, direktorius
Įkūrimo metai
2018 m.
EVRK
410010 - Naujų pastatų statyba
Veikla
Statyba
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
480 557 €
Pajamos (2024)
407 303 €
Pokytis
▲ +18,0 %
Pelnas (2025)
19 294 €
Grynasis pelnas (2025)
16 350 €
Nuosavas kapitalas
371 596 €
Įsipareigojimai
49 855 €
Skolos / kapitalas
0,13×
Turtas iš viso
421 219 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2018-08-06)
2 500 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Padvariškių k. 1, Padvariškių k., Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolės sav., Igliaukos sen., Padvariškių k. 1, LT-69120
Mobilusis
+370 687 17163
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2024

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 8 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-03

6,9iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(87 %)
Skaidrumas
8,4
Tęstinumas
7,0
Finansinė drausmė
5,8
Atsparumas
5,1
Pozicija

Auganti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

3,4 %

Pelningi metai

8 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,4
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %6,5 / 10

Užpildyta 54 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 8 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %6,9 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 12 dalyvavimų, 7 laimėjimai (58 %), vertė: 1 809 995 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2019-2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
5,8
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %3,1 / 10

Pajamos: 480 557 €, pelno marža: 3,4 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %7,0 / 10

CAGR: 34,9 % per 7 m., 7 augimo taškai, nuoseklumas: 8,3/10

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %4,7 / 10

Maržos pokytis: -5,64 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 8

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
7,0
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %7,1 / 10

Veikla: 8 m., Finansiniai duomenys: 8 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %7,0 / 10

Registracija: 2018 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
5,1
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %2,2 / 10

Atlyginimas: 1 001 €

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %8,0 / 10

Pajamų stabilumas: 5,1/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 2, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "Nebra" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - naujų pastatų statyba. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai;…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "Nebra" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - naujų pastatų statyba. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 12 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2018-08-06. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

12 pasiūlymų, 7 laimėjimai (1 809 995,4 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

3 sutartys · bendra vertė 1,4 mln. € · paskutinė 2022-10-06

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 67 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

5 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 107,54 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 1 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

7 transporto priemonės · 3 lengvieji, 2 krovininiai, 2 vilkikai · pagrindinis kuras: dyzelinas · elektrifikuotų: 1

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

7
Iš viso
-
Vid. amžius
14 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai3 43 %
  • Lengvi krovininiai2 29 %
  • Sunkūs vilkikai2 29 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas6 86 %
  • Elektra1 14 %
Markė
  • FIAT2 29 %
  • MAN1 14 %
  • AUDI1 14 %
  • TESLA1 14 %
  • SCANIA1 14 %
  • VOLKSWAGEN. VW1 14 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiAUDI AUDI A6: 1; FIAT FIAT DUCATO: 1; SCANIA B264X: 1; FIAT DUCATO. 2.3 MJT 130 KASSEVOGN: 1; MAN TGX 26.480 6X2-2 LL: 1; TESLA MODEL S: 1; VOLKSWAGEN. VW TIGUAN: 1
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 67 · Perkančiųjų organizacijų: 14

Oficialūs 2019-2026 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2019-03-04 iki 2026-08-30. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

Einamųjų metų CVP IS duomenų šaltinio paskutinis pakeitimas: 2026-10-20. Su tiekėjais sutartys susietos tik iki 2026-09-10: vėliau paskelbtų sutarčių (142 562) šalių duomenų šaltinis dar nepaskelbė, todėl jos čia nerodomos.

  • Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

    Marijampolės savivaldybės administracija · 188769113

    4 991,25 €

    2026-08-30

    Nr. NBA Nr. 2026/291 · CVP IS įrašo ID 1676245658 · BVPŽ 45200000-9 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Statybos darbai

    Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija · 188773916

    18 089,50 €

    2026-07-31

    Nr. NBA Nr. 2026/285 · CVP IS įrašo ID 1676170171 · BVPŽ 45000000-7 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Statybos darbai

    Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija · 188773916

    18 029,00 €

    2026-07-30

    Nr. NBA Nr. 2026/284 · CVP IS įrašo ID 1676170254 · BVPŽ 45000000-7 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
Visi paskelbti įrašai →

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
3
Sutartys
1,4 mln. €
Bendra vertė
2
Skirt. perkančiųjų
  • 2022-10-06
    Buitinių nuotekų tinklų Žemdirbių g., Molio g., Aušros g., Pakraščio g., Bokšto g., Boniškių k., Kauno r. sav. statybos darbai
    Uždaroji akcinė bendrovė "Giraitės vandenys"
    789 tūkst. €
  • 2021-11-08
    Marijampolės miesto A. Yliaus gatvės atkarpos nuo Mikalinės g. iki A. J. Greimo g. įrengimo darbai
    Marijampolės savivaldybės administracija
    470 tūkst. €
  • 2020-10-26
    Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Netičkampio k., Naujakurių g. kapitalinio remonto darbai
    Marijampolės savivaldybės administracija
    154 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2022-10-06
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 2 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-09-30
↑Teigiamas
Teigiami: 2
Filtras:

Web paminėjimai(2)

UAB NEBRA - Facebook

UAB „Nebra" - 2018 metais įsteigta statybos įmonė, teikianti inžinerinių tinklų įrengimo, žemės kasimo, kelių ir bendrųjų statybos...

Web

rasta 2026-09-30

NEBRA

UAB „Nebra" - 2018 metais įsteigta statybos įmonė, teikianti inžinerinių tinklų įrengimo, žemės kasimo, kelių ir bendrųjų statybos darbų paslaugas. Bendrovė turi nuosavą techniką, o kompetetingi specialistai visus darbus atlieka kokybiškai, atsakingai ir sutartu laiku.

Web

rasta 2026-09-30

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Nebra" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.