Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "L&O kompanija"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

UAB "L&O kompanija"

Naujausi duomenys
www.lokompanija.lt

Vandens statinių statyba · Šiauliai · nuo 2006 m.

Apyvarta
424 635 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
7
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,5Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (88 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2006
prieš 20 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · vakarVMI mokesčiaivakarRC teisinisvakarValdymasvakarNuosavybėprieš 3 d.VPT pirkimai2019-2023 m. sutartys · prieš 3 d.VPT publikacijos2015-2026 m. sutartys · prieš 5 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 3 d.Sodra (mėn.)2026-07 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 6 d.TransportasvakarLTSA licencijosprieš 3 d.PVM registrasprieš 3 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "L&O kompanija"·k. 300557155·PVM LT100002322115·Gytarių g. 24, Šiauliai·reg. Šiauliai, Gytarių g. 24, LT-78368

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
300557155
PVM mokėtojo kodas
LT100002322115nuo 2006 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Edgaras Nagys, generalinis direktorius
Įkūrimo metai
2006 m.
EVRK
429100 - Vandens statinių statyba
Veikla
Maisto produktai; Statyba
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 19 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
424 635 €
Pajamos (2024)
256 030 €
Pokytis
▲ +65,9 %
Pelnas (2025)
3 588 €
Grynasis pelnas (2025)
3 013 €
Nuosavas kapitalas
143 858 €
Įsipareigojimai
52 161 €
Skolos / kapitalas
0,36×
Turtas iš viso
196 019 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2017-02-22)
173 760 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gytarių g. 24, Šiauliai
Reg. adresas
Šiauliai, Gytarių g. 24, LT-78368
Telefonas
+370 698 78133
Mobilusis
+37068505334
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.lokompanija.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2021

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,5iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(88 %)
Skaidrumas
8,7
Tęstinumas
9,0
Finansinė drausmė
6,2
Atsparumas
5,3
Pozicija

Auganti

Augimas

Auga

Pelno marža (2025 m.)

0,7 %

Pelningi metai

6 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,7
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,2 / 10

Užpildyta 53 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %7,8 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 22 dalyvavimai, 17 laimėjimų (77 %), vertė: 2 294 055 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2019-2023 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 2 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
6,2
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %1,7 / 10

Pajamos: 424 635 €, pelno marža: 0,7 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %6,7 / 10

CAGR: 13,0 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8,9/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %8,9 / 10

Maržos pokytis: +3,20 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 6

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,0
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %9,3 / 10

Veikla: 20 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %8,7 / 10

Registracija: 2006 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
5,3
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %2,5 / 10

Atlyginimas: 1 032 €

Laikotarpis: 2021 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %8,2 / 10

Pajamų stabilumas: 6,4/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 2

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "L&O kompanija" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2006 m. Pagrindinė veikla - vandens statinių statyba. Vietovė - Šiauliai. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "L&O kompanija" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2006 m. Pagrindinė veikla - vandens statinių statyba. Vietovė - Šiauliai.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 14 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2006-04-04. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

2 dalyviai: 2 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

22 pasiūlymai, 17 laimėjimų (2 294 055,23 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

5 sutartys · bendra vertė 867 tūkst. € · paskutinė 2023-05-02

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 78 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-29

3 bylos · atsakovė 1 · paskutinis 2017-06-15

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

7 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-07 · gauta 2026-11-01

Vid. atlyginimas: 2 101,13 € Naujausias Sodros duomenų apie įmonę mėnuo: 2026 m. liepa. Sodra duomenis skelbia kas mėnesį, todėl naujesni jau turėjo būti paskelbti; šie skaičiai nėra dabartiniai.

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-07 · gauta 2026-11-01

Sodros įmokos: 3 tūkst. € · Šiaulių m. sav. Naujausias Sodros duomenų apie įmonę mėnuo: 2026 m. liepa. Sodra duomenis skelbia kas mėnesį, todėl naujesni jau turėjo būti paskelbti; šie skaičiai nėra dabartiniai.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

10 transporto priemonių · 7 lengvieji, 1 krovininiai, 1 vilkikai, 1 puspriekabės · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

Visos pasibaigusios (2)

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

10
Iš viso
-
Vid. amžius
10 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai7 70 %
  • Lengvi krovininiai1 10 %
  • Sunkūs vilkikai1 10 %
  • Sunkios puspriekabės1 10 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas8 80 %
  • Nežinoma1 10 %
  • Benzinas/Elektra1 10 %
Markė
  • OPEL2 20 %
  • DACIA1 10 %
  • KUMLIN1 10 %
  • NISSAN1 10 %
  • SCANIA1 10 %
  • RENAULT1 10 %
  • +3 kitos (3)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiDACIA LOGAN: 1; OPEL ZAFIRA: 1; Nuasmeninta Nuasmeninta: 1; SCANIA SCANIA P94DB4X2NZ220: 1; KUMLIN ATU3-30: 1; OPEL ZAFIRA-A: 1; VOLKSWAGEN. VW TRANSPORTER O. CARAVELLE: 1; NISSAN NISSAN X-TRAIL: 1; RENAULT MEGANE: 1; VOLKSWAGEN-VW CARAVELLE: 1
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 2.

Kelių transporto licencijos (LTSA)2

  • Nr. 14804
    ○ Nebegalioja · nuo 2007-04-17 → 2013-08-02
  • Nr. 6014762
    ○ Nebegalioja · nuo 2007-04-03 → 2012-04-03

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 78 · Perkančiųjų organizacijų: 11

Oficialūs 2015-2026 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2015-03-12 iki 2026-09-09. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

Einamųjų metų CVP IS duomenų šaltinio paskutinis pakeitimas: 2026-10-20. Su tiekėjais sutartys susietos tik iki 2026-09-10: vėliau paskelbtų sutarčių (142 562) šalių duomenų šaltinis dar nepaskelbė, todėl jos čia nerodomos.

  • RANGOS DARBŲ SUTARTIS

    Šiaulių rajono savivaldybės administracija · 188726051

    17 424,00 €

    2026-09-09

    Nr. VP1-274(3.67Mr)2026 · CVP IS įrašo ID 2008235212 · BVPŽ 45112320-4 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • ŠIAULIŲ RAJONO KUŽIŲ – BRIDŲ KADASTRINĖSE VIETOVĖSE VALSTYBEI PRIKLAUSANČIŲ MELIORACIJOS GRIOVIŲ RINGUVOS UP., GR.NR.21 IR JUOSE ESANČIŲ MELIORACIJOS STATINIŲ REMONTO DARBŲ RANGOS SUTARTIS

    Šiaulių rajono savivaldybės administracija · 188726051

    68 879,65 €

    2026-08-21

    Nr. VP1-253(3.67Mr)2026 · CVP IS įrašo ID 2008221815 · BVPŽ 45112320-4 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Melioracijos darbai

    Šiaulių rajono savivaldybės administracija · 188726051

    8 280,45 €

    2026-08-12

    Nr. LOK9718 · CVP IS įrašo ID 1676198523 · BVPŽ 45112320-4 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
Visi paskelbti įrašai →

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
5
Sutartys
867 tūkst. €
Bendra vertė
4
Skirt. perkančiųjų
  • 2021-09-07
    Akmenės rajono valstybinių melioracijos ir hidrotechninių statinių rekonstrukcijos, įskaitant aplinkosaugos reikalavimų vykdymą, darbų pirkimas
    Akmenės rajono savivaldybės administracija
    340 tūkst. €
  • 2021-01-06
    Joniškio rajono hidrotechnikos statinių rekonstrukcijos darbai su projekto parengimu ir projekto vykdymo priežiūra
    Joniškio rajono savivaldybės administracija
    178 tūkst. €
  • 2019-06-28
    VERBŪNŲ, GRUZDŽIŲ, DRĄSUČIŲ KADASTRINĖSE VIETOVĖSE VALSTYBEI PRIKLAUSANČIŲ MELIORACIJOS STATINIŲ, GRIOVIŲ IR JUOSE ESANČIŲ MELIORACIJOS STATINIŲ REMONTO – REKONSTRUKCIJOS DARBAI
    Šiaulių rajono savivaldybės administracija
    143 tūkst. €
  • 2023-05-02
    Panevėžio rajono Smilgių sen. Giniūnų, Niaukonių, Perekšlių ir Valiliškių kaimuose esančių griovių ir juose esančių statinių remontas
    Panevėžio rajono savivaldybės administracija
    136 tūkst. €
  • 2023-03-28
    Akmenės rajono Eglesių k. v. Eglesio up. ir jo baseino griovių E-1 a, gr. Nr. A, E-3, E-4, gr. Nr. 6 paprastojo remonto darbų pirkimas
    Akmenės rajono savivaldybės administracija
    70 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2023-05-02
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Teismų bylos

Šaltinis: eteismai.lt · Lietuvos teismai · gauta 2026-10-29

Visos bylos →
3
Bylos
1
Atsakovė
2
Ieškovė
  • 2017-06-15
    2-844-446/2017IeškovėCivilinė· Kelmės rūmai
  • 2014-03-25
    I-1259-257/2014AtsakovėAdministracinė· ŠAAT
  • 2012-10-30
    2-3734-883/2012IeškovėCivilinė· Šiaulių rūmai
Visos teismų bylos→

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "L&O kompanija" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.