Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Delca invest"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2024
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

UAB "Delca invest"

H2auto

www.h2auto.lt

Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra · Marijampolė · nuo 2014 m.

Apyvarta
7 084 116 €
RC · 2024 m.
Darbuotojai
72
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,9Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (86 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2014
prieš 12 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT publikacijos2018-2026 m. sutartys · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 3 d.Prekių ženklaiprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.
UAB "Delca invest"·k. 303251135·PVM LT100008452711·Gėlyno g. 10, Aleksandravo k., LT-68100 Marijampolė·reg. Marijampolės sav., Patašinės sen., Aleksandravo k., Gėlyno g. 10, LT-68100

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
303251135
PVM mokėtojo kodas
LT100008452711nuo 2014 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Modestas Katkevičius
Įkūrimo metai
2014 m.
EVRK
953100 - Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Veikla
Automobilių plovyklos; Nekilnojamasis turtas
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2023-2024 m.)

Vid. 2024 m.
69
Vid. 2023 m.
65
Pokytis 2023→2024
▲ +6,2 %
Vid. atlyginimas (2024)
1 458,05 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2024 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2024)
7 084 116 €
Pajamos (2023)
6 354 856 €
Pokytis
▲ +11,5 %
Pelnas (2024)
306 223 €
Grynasis pelnas (2024)
306 223 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gėlyno g. 10, Aleksandravo k., LT-68100 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolės sav., Patašinės sen., Aleksandravo k., Gėlyno g. 10, LT-68100
Telefonas
+37066700222
Mobilusis
+370 667 00222
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.h2auto.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2024
Taip
Iš viso metų
7 metai
Iš eilės
2 m.
Dalyvavimo metai
2018, 2019, 2020, 2021, 2023, 2024, 2025

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,9iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(86 %)
Skaidrumas
8,6
Tęstinumas
8,2
Finansinė drausmė
7,4
Atsparumas
7,9
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2024 m.)

5,6 %

Pelningi metai

7 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,6
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %8,0 / 10

Užpildyta 67 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
7,4
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %4,8 / 10

Pajamos: 8 132 709 €, pelno marža: 5,6 %

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %7,5 / 10

CAGR: 50,9 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %9,1 / 10

Maržos pokytis: +2,01 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 7

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
8,2
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %8,6 / 10

Veikla: 12 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %7,8 / 10

Registracija: 2014 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
7,9
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %8,4 / 10

Atlyginimas: 1 458 €, Atl. augimas: 9,4/10, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2018-2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %7,4 / 10

Pajamų stabilumas: 6,8/10, atsigavimas: 8,0/10, nuosmukių nebuvo

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "Delca invest" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "Delca invest" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 11 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2014-02-27. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 573 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-31

8 bylos · atsakovė 2 · 10 posėdžiai · paskutinis 2025-04-23

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

72 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 919,52 € · Mediana: 1 603,16 € · 25-75 %: 907,56-2 520,41 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 30 tūkst. € · Marijampolės sav.

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras · gauta 2026-11-01

1 aktyvūs: H2AUTO

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Delca invest" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.