Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Light Conversion, UABRegistras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2021
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Light Conversion, UAB

TOP 2026 - nominuota
www.lightcon.com

Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba · Vilnius · nuo…

Apyvarta
69 179 292 €
RC · 2021 m.
Darbuotojai
836
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
8,7Labai patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (92 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1994
prieš 32 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT pirkimai2018-2023 m. sutartys · prieš 2 d.VPT publikacijos2018-2026 m. sutartys · prieš 4 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 6 d.TransportasšiandienPrekių ženklaiprieš 2 d.LEIprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.
Light Conversion, UAB·k. 222598890·PVM LT225988917·Keramikų g. 2B, LT-10233 Vilnius·reg. Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232·LEI 984500711D87E701DD88(lapsed)

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
222598890
PVM mokėtojo kodas
LT225988917nuo 1994 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Statusas
Dalyvaujantis reorganizavime
Vadovas
Martynas Barkauskas, direktorius
Įkūrimo metai
1994 m.
EVRK
267000 - Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba
Veikla
Gamyba; Institutai, moksliniai tyrimai
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2021 m.)

Vid. 2021 m.
326
Vid. atlyginimas (2021)
4 257,2 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2021 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2021)
69 179 292 €
Pajamos (2020)
66 959 636 €
Pokytis
▲ +3,3 %
Pelnas (2021)
27 961 039 €
Grynasis pelnas (2021)
24 956 367 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Keramikų g. 2B, LT-10233 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232
Telefonas
+37052491830
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.lightcon.com

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2021
Taip
Iš viso metų
9 metai
Dalyvavimo metai
2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

8,7iš 10
Labai patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(92 %)
Skaidrumas
8,5
Tęstinumas
9,6
Finansinė drausmė
8,2
Atsparumas
8,9
Pozicija

Dominuojanti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2021 m.)

34,1 %

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,5
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,9 / 10

Užpildyta 65 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2021 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %6,8 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 11 dalyvavimų, 11 laimėjimų (100 %), vertė: 728 314 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2019-2023 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %9,1 / 10

Vadovas + Valdyba + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %8,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 5 dalyviai - mišri struktūra (fiziniai ir juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
8,2
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %8,9 / 10

Pajamos: 140 494 559 €, pelno marža: 34,1 %

Laikotarpis: 2021 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %8,0 / 10

CAGR: 20,2 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2014-2021 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %5,9 / 10

Maržos pokytis: -0,60 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12

Laikotarpis: 2014-2021 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,6
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %10,0 / 10

Veikla: 32 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %9,2 / 10

Registracija: 1994 m., Statusas: Dalyvaujantis reorganizavime, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
8,9
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %8,8 / 10

Atlyginimas: 4 146 €, Atl. augimas: 5,3/10, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2017-2021 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %9,1 / 10

Pajamų stabilumas: 9,1/10, atsigavimas: 8,0/10, nuosmukių nebuvo, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2021 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

„Light Conversion, UAB“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1994 m. Pagrindinė veikla - optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba. Vietovė - Vilnius. Profilio…

Skaityti daugiauSuskleisti

„Light Conversion, UAB“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1994 m. Pagrindinė veikla - optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba. Vietovė - Vilnius.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 14 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Dalyvaujantis reorganizavime · registruota nuo 1994

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, valdyba, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

5 dalyviai: 1 LT fiz., 3 LT jur., 1 užs. jur.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

11 pasiūlymų, 11 laimėjimų (728 313,52 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

9 sutartys · bendra vertė 1,2 mln. € · paskutinė 2023-02-01

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 36 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-28

1 byla · paskutinis 2016-02-01

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

836 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 3 385,09 € · Mediana: 2 948,41 € · 25-75 %: 2 248,63-4 045,97 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 611 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

1 transporto priemonė · 1 lengvieji · pagrindinis kuras: benzinas

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras · gauta 2026-11-01

4 aktyvūs: TOPAS, PHAROS, LIGHT CONVERSION, TOPAS

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Light Conversion, UAB profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • „TOP Įmonė 2026“ ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.