RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Registras
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Light Conversion, UABRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2018
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Light Conversion, UAB

TOP 2025 - nominuota
www.lightcon.com
Apyvarta
46 299 596 €
RC · 2018 m.
Darbuotojai
818
SODRA · 2026-09-04
Reputacija (EBRS)
8.4Labai patikima·Žema rizika→Pasitikėjimas: Aukštas (82%)
EBRS v6.0
Įsteigta
1994
prieš 32 m.
Light Conversion, UAB·k. 222598890·PVM LT225988917·Keramikų g. 2B, LT-10233 Vilnius·reg. Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232·LEI 984500711D87E701DD88(lapsed)

Registracijos duomenys

Apžvalga
Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba · Vilnius · nuo…
Įmonės kodas
222598890
PVM mokėtojo kodas
LT225988917nuo 1994 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Martynas Barkauskas, direktorius
Įkūrimo metai
1994 m.
EVRK
267000 - Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba
Veikla
Gamyba; Institutai, moksliniai tyrimai
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

RC metinės ataskaitos (2017-2018)

Vid. 2018 m.
210
Vid. 2017 m.
172
Pokytis 2017→2018
▲ +22.1%
Vid. atlyginimas (2018)
3 182,92 €

Finansiniai duomenys

RC metinės ataskaitos (2017-2018)

Pajamos (2018)
46 299 596 €
Pajamos (2017)
42 654 667 €
Pokytis
▲ +8.5%
Pelnas (2018)
16 682 170 €
Grynasis pelnas
14 210 092 €
SODRA skola
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Keramikų g. 2B, LT-10233 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232
Telefonas
+37052491830
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.lightcon.com

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
TOP 2018
Taip
Iš viso metų
8 metai
Iš eilės
2 m.
Dalyvavimo metai
2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Reputacijos vertinimas

Open SourceBeta

EBRS v6.0 · 14/15 signalai · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų

8.4iš 10
Labai patikima·Žema rizika
Pasitikėjimas:Aukštas(82%)
Skaidrumas
8.5
Tęstinumas
9.6
Finansinė drausmė
8.0
Rinkos patikimumas
7.0
Atsparumas
8.9
Rizika

Žema rizika

Pozicija

Dominuojanti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža

29.5%

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v6.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Šiai įmonei: 14/15 signalai aktyvūs.

Skaidrumas
8.5
Duomenų pilnumas(2%)8.1

Duomenų pilnumas: 68%, metų: 12

Viešieji pirkimai(10%)6.8

11 dalyvavimų, 11 laimėjimų (100%), vertė: 728 314 €

Atskaitomybės drausmė(11%)10.0

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Valdymo kokybė(6%)9.1

Vadovas + Valdyba + Kiti organai

Nuosavybės skaidrumas(5%)8.0

JADIS deklaracija: 5 dalyviai - mišri struktūra (fiziniai ir juridiniai asmenys)

Finansinė drausmė
8.0
Finansinis pajėgumas(9%)8.7

Pajamos: 146 020 869 €, pelno marža: 29.5%

Augimo trajektorija(5%)7.9

CAGR: 20.6% per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 10.0/10

Pelningumo tendencija(5%)5.1

Maržos pokytis: -1.44 pp/m., pelningi metai iš eilės: 12

Mokestinė drausmė(6%)9.5

Mokestinių skolų nėra

Tęstinumas
9.6
Tęstinumo kapitalas(9%)10.0

Veikla: 32 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Teisinis statusas(9%)9.2

Registracija: 1994 m., Statusas: Dalyvauja reorganizavime, Forma: UAB

Rinkos patikimumas
7.0
Bendruomenės pasitikėjimas(8%)7.0

TOP sąraše: 8/9 metų

Viešumasnepakanka duomenų
Atsparumas
8.9
Verslo atsparumas(8%)9.1

Pajamų stabilumas: 9.1/10, atsigavimas: 8.0/10, nuosmukių nebuvo, nuostolių neturėjo

Darbuotojų gerovė(8%)8.8

Atlyginimas: 4 146 €, Atl. augimas: 5.3/10, Darbuotojų stabilumas: 10.0/10

Formulės →·ebrs-scoreBetaMIT

Detalus aprašymas

įmonės pristatymas

„Light Conversion, UAB“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1994 m. Pagrindinė veikla - optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba. Registracijos vieta - Vilnius.

2025 m. įmonės pajamos - 146 mln. €. Apdraustų darbuotojų skaičius pagal „Sodros“ duomenis - 820. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybiniai duomenys realiu laiku

Šiai įmonei realiu laiku rodomi 13 tiesioginiai valstybės duomenų blokų per data.gov.lt API. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Paskutinis atnaujinimas: 2026-09-04.

Žalia - viskas tvarkoje · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija

Mokestinių įsiskolinimų nėra

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras

Veikianti · registruota nuo 1994

Atskaitomybės drausmėRC JAR juodieji sąrašai

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai

Vadovas, valdyba, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS dalyvių registras

5 dalyviai: 1 LT fiz., 3 LT jur., 1 užs. jur.

Viešieji pirkimaiVPT Atn1*

11 pasiūlymų, 11 laimėjimų (728 313,52 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList

9 sutartys · bendra vertė 1.2 mln. € · paskutinė 2023-02-01

Teismų bylosLITEKO

1 byla · paskutinis 2016-02-01

Sodra (LIVE)sodra.lt · 2026-09-04

818 darbuotojų · Skolų Sodrai nėra

Atlyginimai (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Vid. atlyginimas: 4 725,18 €

Sodros įmokos (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Sodros įmokos: 849 tūkst. €

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys

1 transporto priemonė · 1 lengvieji · pagrindinis kuras: benzinas

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras

4 aktyvūs: TOPAS, PHAROS, TOPAS, LIGHT CONVERSION

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Light Conversion, UAB profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami; paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Dažniausiai renkamas

490 €/ metams

  • „TOP įmonė“ 2026 ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas, EBRS balo dinamika
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.Nemokama AI matomumo patikra

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · LITEKO
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos·Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav6.0