RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės šilumos tinklai"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2025
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės šilumos tinklai"

NominuotaNaujausi duomenys
marijampolessilumostinklai.lt
Apyvarta
5 713 144 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
72
SODRA · 2026-09-04
Reputacija (EBRS)
8.0Labai patikima·Žema rizika→Pasitikėjimas: Pakankamas (71%)
EBRS v6.0
Įsteigta
2000
prieš 26 m.
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5d
Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės šilumos tinklai"·k. 151425755·PVM LT514257515·Gamyklų g. 8, LT-68108 Marijampolė·reg. Marijampolė, Gamyklų g. 8, LT-68108·LEI 98450053CKF5F5A9DF77

Registracijos duomenys

Apžvalga
Garo ir karšto vandens tiekimas · Marijampolė · nuo 2000 m.
Įmonės kodas
151425755
PVM mokėtojo kodas
LT514257515nuo 2000 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Ričardas Čėsna
Įkūrimo metai
2000 m.
EVRK
353010 - Garo ir karšto vandens tiekimas
Veikla
Šildymas, įrenginiai
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

SODRA · 2026-09-04

LIVE darbuotojų skaičius (kasdienė SODROS duomenų momentinė nuotrauka) ir vidutinis bruto atlyginimas (mėnesinis SODROS duomuo). Žemiau - istoriniai metiniai vidurkiai pagal RC ataskaitas, naudingi tendencijai.

Apdraustieji
72
Mėn. atlyginimas
2 409 €
Vid. 2025 m.
5
Vid. 2024 m.
5
Pokytis 2024→2025
▲ +0.0%
Vid. atlyginimas (2025)
2 193 €

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 8 val.

Naujausi duomenys iš įmonės metinės finansinės atskaitomybės, pateiktos Registrų centrui. Periodas: Gruodis 2025.

Pajamos (2025)
5 713 144 €
Pajamos (2024)
1 001 174 €
Pokytis
▲ +470.6%
Pelnas (2025)
946 403 €
Grynasis pelnas
794 206 €
Nuosavas kapitalas
6 323 801 €
Įsipareigojimai
28 099 €
Skolos / kapitalas
0.00×
Turtas iš viso
6 351 900 €
Įstatinis kapitalas (nuo gruodis 2016)
6 127 564 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-05-19)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gamyklų g. 8, LT-68108 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Gamyklų g. 8, LT-68108
Telefonas
+37034371796
El. paštas
[email protected]
Svetainė
marijampolessilumostinklai.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
TOP 2025
Taip
Iš viso metų
8 metai
Dalyvavimo metai
2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Open SourceBeta

EBRS v6.0 · 12/15 signalai · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų

8.0iš 10
Labai patikima·Žema rizika
Pasitikėjimas:Pakankamas(71%)
Skaidrumas
9.1
Tęstinumas
9.5
Finansinė drausmė
7.7
Rinkos patikimumas
7.0
Atsparumas
7.9
Rizika

Žema rizika

Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža

16.6%

Pelningi metai

1 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v6.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Šiai įmonei: 12/15 signalai aktyvūs.

Skaidrumas
9.1
Duomenų pilnumas(3%)8.3

Duomenų pilnumas: 72%, metų: 12

Atskaitomybės drausmė(13%)10.0

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Valdymo kokybė(8%)7.9

Vadovas + Kiti organai

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Nuosavybės skaidrumasnepakanka duomenų
Finansinė drausmė
7.7
Finansinis pajėgumas(10%)6.8

Pajamos: 5 713 144 €, pelno marža: 16.6%

Augimo trajektorija(6%)9.7

CAGR: 22.4% per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 10.0/10

Pelningumo tendencija(6%)5.0

Maržos pokytis: +0.44 pp/m., pelningi metai iš eilės: 1

Mokestinė drausmė(8%)9.5

Mokestinių skolų nėra

Tęstinumas
9.5
Tęstinumo kapitalas(10%)9.7

Veikla: 26 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Teisinis statusas(10%)9.2

Registracija: 2000 m., Statusas: Veikianti, Forma: UAB

Rinkos patikimumas
7.0
Bendruomenės pasitikėjimas(9%)7.0

TOP sąraše: 8/9 metų

Viešumasnepakanka duomenų
Atsparumas
7.9
Verslo atsparumas(9%)7.4

Pajamų stabilumas: 6.8/10, atsigavimas: 8.0/10, nuosmukių nebuvo

Darbuotojų gerovė(9%)8.4

Atlyginimas: 2 193 €, Atl. augimas: 6.0/10, Darbuotojų stabilumas: 10.0/10

Formulės →·ebrs-scoreBetaMIT

Detalus aprašymas

įmonės pristatymas

Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės šilumos tinklai" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2000 m. Pagrindinė veikla - garo ir karšto vandens tiekimas. Registracijos vieta - Marijampolė.

2025 m. įmonės pajamos - 5,7 mln. €. Apdraustų darbuotojų skaičius pagal „Sodros“ duomenis - 71. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybiniai duomenys realiu laiku

Šiai įmonei realiu laiku rodomi 9 tiesioginiai valstybės duomenų blokai per data.gov.lt API. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Paskutinis atnaujinimas: 2026-09-04.

Žalia - viskas tvarkoje · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija

Mokestinių įsiskolinimų nėra

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras

Veikianti · registruota nuo 2000

Atskaitomybės drausmėRC JAR juodieji sąrašai

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai

Vadovas, kiti organai

Teismų bylosLITEKO

1 byla · paskutinis 2015-06-12

Sodra (LIVE)sodra.lt · 2026-09-04

72 darbuotojai · Skolų Sodrai nėra

Atlyginimai (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Vid. atlyginimas: 2 409,26 €

Sodros įmokos (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Sodros įmokos: 38 tūkst. €

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys

13 transporto priemonių · 5 krovininiai, 3 vilkikai, 2 lengvieji, 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas · vid. amžius: 33.3 m.

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra" · atnaujinama kasdien

1984-1999
13
Iš viso
33.3m.
Vid. amžius
0%
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvi krovininiai5 38%
  • Sunkūs vilkikai3 23%
  • Lengvieji automobiliai2 15%
  • Vidutiniai krovininiai1 7.7%
  • Lengvos priekabos (<750 kg)1 7.7%
  • Priekabos1 7.7%
Kuro tipas
  • Dyzelinas7 54%
  • Benzinas3 23%
  • Nežinoma3 23%
Markė
  • RENAULT4 31%
  • VW2 15%
  • MAZ2 15%
  • MAN1 7.7%
  • DACIA1 7.7%
  • SAVOS1 7.7%
  • +2 kitos (2)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiRENAULT CLIO SOCIETE: 2; VW TRANSPORTER: 2; RENAULT MASTER: 1; RENAULT CLIO: 1; MAZ 555035: 1; DACIA LOGAN: 1; HUMBAUR HUK 152715: 1; MAN 14.192: 1; MAZ 5549: 1; SAVOS GAMYBOS: 1 …
Visos transporto priemonės→

Teismų bylos

Šaltinis: LITEKO · Lietuvos teismai

Visos bylos →
1
Bylos
0
Atsakovė
0
Ieškovė
  • 2015-06-12
    2-2212-985/2015TrečiasisCivilinė· Marijampolės rūmai
Visos teismų bylos→

AI matomumo patikra

Nemokama
  • Struktūruoti duomenys skelbiamiŠiame profilyje skelbiami Organization tipo struktūruoti duomenys su EBRS balu; svetainės turinys AI sistemoms aprašytas llms.txt rinkmenoje.
  • Įmonės aprašymasProfilyje pateiktas įmonės veiklos aprašymas - AI sistemos turi iš ko cituoti.
  • Prekės ženklo pateikimas registreLogotipas registre nerodomas. Jis rodomas aktyvavus narystę (Sidabrinis ir aukščiau).
  • Svetainė ir socialiniai profiliaiSvetainė susieta.
  • Paminėjimai viešuose šaltiniuoseAktualių paminėjimų neužfiksuota (paskutinis skenavimas 2026-09-04).

Patikra remiasi registro duomenimis; trečiųjų šalių AI atsakymų ar citatų ji nematuoja ir negarantuoja.

Užsakyti AI matomumo darbus

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės šilumos tinklai" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami; paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Dažniausiai renkamas

490 €/ metams

  • „TOP įmonė“ 2026 ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas, EBRS balo dinamika
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.Nemokama AI matomumo patikra

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · LITEKO
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos·Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav6.0