Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2018
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiLicencijosVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI"

www.milk.lt

Pieno produktų gamyba · Marijampolė · nuo 2001 m.

Apyvarta
108 626 000 €
RC · 2018 m.
Darbuotojai
345
SODRA · 2026-11-04
Reputacija (EBRS)
7,1Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (83 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-04
Įsteigta
2001
prieš 25 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · vakarVMI mokesčiaivakarRC teisinisvakarValdymasvakarNuosavybėprieš 4 d.VPT publikacijos2015-2022 m. sutartys · prieš 6 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 4 d.TransportasvakarPrekių ženklaiprieš 4 d.LTSA licencijosprieš 4 d.PVM registrasprieš 4 d.
Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI"·k. 151453167·PVM LT514531610·Kauno g. 114, LT-68108 Marijampolė·reg. Marijampolė, Kauno g. 114, LT-68108

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
151453167
PVM mokėtojo kodas
LT514531610nuo 2001 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Nerijus Jakubauskas
Įkūrimo metai
2001 m.
EVRK
105100 - Pieno produktų gamyba
Veikla
Maisto produktai; Eksportas; Gamyba; Pienas, pieno produktai
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2017-2018 m.)

Vid. 2018 m.
605
Vid. 2017 m.
585
Pokytis 2017→2018
▲ +3,4 %
Vid. atlyginimas (2018)
756,41 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2018 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2018)
108 626 000 €
Pajamos (2017)
95 978 000 €
Pokytis
▲ +13,2 %
Pelnas (2018)
2 124 000 €
Grynasis pelnas (2018)
2 115 000 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Kauno g. 114, LT-68108 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Kauno g. 114, LT-68108
Telefonas
+37034398450
Mobilusis
+370 616 89930
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.milk.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2018
Taip
Iš viso metų
3 metai
Iš eilės
2 m.
Dalyvavimo metai
2017, 2018, 2019

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-04

7,1iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(83 %)
Skaidrumas
7,8
Tęstinumas
9,4
Finansinė drausmė
4,7
Atsparumas
6,8
Pozicija

Stipri

Augimas

Mažėja

Pelno marža (2018 m.)

-2,7 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
7,8
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,4 / 10

Užpildyta 57 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2018 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %5,8 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 2 dalyvavimai, 1 laimėjimas (50 %), vertė: 588 795 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2020-2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Vertinimo data: 2026-11-04

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-04

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-04

Finansinė drausmė
4,7
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %3,5 / 10

Pajamos: 64 535 000 €, pelno marža: -2,7 %

Laikotarpis: 2018 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %2,7 / 10

CAGR: -5,6 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 4,2/10

Laikotarpis: 2014-2018 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %2,7 / 10

Maržos pokytis: -0,77 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2014-2018 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-04

Tęstinumas
9,4
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %9,7 / 10

Veikla: 25 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-04

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %9,2 / 10

Registracija: 2001 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-04

Atsparumas
6,8
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %6,9 / 10

Atlyginimas: 1 087 €, Atl. augimas: 9,9/10, Darbuotojų stabilumas: 8,0/10

Laikotarpis: 2017-2018 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %6,7 / 10

Pajamų stabilumas: 5,5/10, atsigavimas: 7,9/10, nuosmukių: 4

Laikotarpis: 2014-2018 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2001 m. Pagrindinė veikla - pieno produktų gamyba. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš…

Skaityti daugiauSuskleisti

Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2001 m. Pagrindinė veikla - pieno produktų gamyba. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 14 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 2001-08-17. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-04

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-04

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

2 pasiūlymai, 1 laimėjimas (588 794,67 €)

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 15 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-11-01

73 bylos · atsakovė 13 · 83 posėdžiai · paskutinis 2025-07-25

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

345 darbuotojai (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Vid. atlyginimas: 2 014,57 € · Mediana: 1 834,25 € · 25-75 %: 1 516,84-2 170,51 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Sodros įmokos: 152 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

22 transporto priemonės · 7 lengvieji, 7 krovininiai, 6 krovininiai, 2 vilkikai · pagrindinis kuras: dyzelinas · vid. amžius: 35,2 m.

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras · gauta 2026-11-01

12 aktyvūs, 5 pasibaigę: Bevardis, TIKRA, Bevardis, Bevardis, Rududu + dar 15

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

Visos pasibaigusios (1)

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 9 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-12
↑Teigiamas
Teigiami: 5Neutralūs: 4
Filtras:

Web paminėjimai(9)

Marijampolės pieno konservai | Marijampole - Facebook

UAB „Marijampolės pieno konservai" valdo dvi gamyklas: Marijampolės gamyklą, kurioje gaminami pieno konservai ir sviestas, bei Kalvarijos gamyklą, kurioje gaminami įvairių rūšių pieno milteliai.

Web

rasta 2026-10-12

„Marijampolės pieno konservai" - Visuotinė lietuvių enciklopedija

„Marijampolės pieno konservai" „Marijampolės pieno konservai", viena didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje. Vienintelė Baltijos šalyse gamina pieno konservus dideliais kiekiais. Būstinė Marijampolėje.

Web

rasta 2026-10-12

Marijampolės pieno konservai - Vikipedija

Marijampolės pieno konservai - vienas didžiausių pieno perdirbėjų Lietuvoje, vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione. Bendrovė įsikūrusi Marijampolėje.

Web

rasta 2026-10-12

UAB „Marijampolės pieno konservai": Įspūdinga Istorija, Veiklos ...

UAB „Marijampolės pieno konservai" (MPK) - viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, išsiskirianti kaip vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos šalyse.

Web

rasta 2026-10-12

Marijampolės pieno konservai: istorija, veikla ir iššūkiai

UAB „Marijampolės pieno konservai" - viena didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje, turinti ilgą ir įdomią istoriją. Ši įmonė yra vienintelė Baltijos šalyse, dideliais kiekiais gaminanti pieno konservus.

Web

rasta 2026-10-12

UAB „Marijampolės pieno konservai" - Istorija, Produktai ir Integracija ...

UAB „Marijampolės pieno konservai" (MPK) yra viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos regione ir vienintelė kondensuoto pieno gamintoja Lietuvoje.

Web

rasta 2026-10-12

UAB „Marijampolės pieno konservai": Įdomi Istorija, Veiklos Apžvalga ir ...

UAB „Marijampolės pieno konservai" (MPK) yra viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje bei vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione.

Web

rasta 2026-10-12

MPK - milk

UAB "Marijampolės pieno konservai" started operating in 1977. Since 2001, it has become a private Lithuanian capital company. It is one of the largest and most capable milk processing companies in Lithuania, actively implementing the latest technologies and striving for the highest product quality.

Web

rasta 2026-10-12

milk - MPK

UAB „Marijampolės pieno konservai" pradėjo veikti 1977 metais. Nuo 2001 metų tapo privati lietuviško kapitalo įmonė. Tai viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje ir vienintelis pieno konservų gamintojas Baltijos šalyse.

Web

rasta 2026-10-12

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.