Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2026
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiVadovybėPaminėjimaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika"

TOP 2026 - nominuota
www.marijampolesoptika.lt

Optikų veikla · Marijampolė · nuo 1993 m.

Apyvarta
543 768 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
14
SODRA · 2026-11-04
Reputacija (EBRS)
8,0Labai patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (86 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-04
Įsteigta
1993
prieš 33 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 3 d.VPT publikacijos2022-2026 m. sutartys · prieš 5 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 2 d.PVM registrasprieš 3 d.
Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika"·k. 151208171·PVM LT512081716·Kęstučio g. 1, LT-68308 Marijampolė·reg. Marijampolė, Kęstučio g. 1, LT-68308

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
151208171
PVM mokėtojo kodas
LT512081716nuo 1995 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Inesa Kamarauskienė, direktorius
Įkūrimo metai
1993 m.
EVRK
477410 - Optikų veikla
Veikla
Optika, akiniai; Mažmeninė prekyba
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2024-2025 m.)

Vid. 2025 m.
15
Vid. 2024 m.
14
Pokytis 2024→2025
▲ +7,1 %
Vid. atlyginimas (2025)
1 480,44 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2026 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2025)
543 768 €
Pajamos (2024)
523 541 €
Pokytis
▲ +3,9 %
Pelnas (2025)
16 481 €
Grynasis pelnas (2025)
14 044 €
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-03)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Kęstučio g. 1, LT-68308 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Kęstučio g. 1, LT-68308
Telefonas
+37034350790
Mobilusis
+370 650 22250
Svetainė
www.marijampolesoptika.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Taip
Iš viso metų
6 metai
Iš eilės
5 m.
Dalyvavimo metai
2019, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-04

8,0iš 10
Labai patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(86 %)
Skaidrumas
9,0
Tęstinumas
9,9
Finansinė drausmė
6,1
Atsparumas
8,5
Pozicija

Auganti

Augimas

Auga

Pelno marža (2025 m.)

2,6 %

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
9,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,2 / 10

Užpildyta 53 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Vertinimo data: 2026-11-04

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-04

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 2 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-04

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
6,1
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %2,8 / 10

Pajamos: 543 768 €, pelno marža: 2,6 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %6,4 / 10

CAGR: 8,1 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 9,5/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %7,0 / 10

Maržos pokytis: -0,25 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-04

Tęstinumas
9,9
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %10,0 / 10

Veikla: 33 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-04

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,7 / 10

Registracija: 1993 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-04

Atsparumas
8,5
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %7,2 / 10

Atlyginimas: 1 480 €, Atl. augimas: 7,7/10, Darbuotojų stabilumas: 8,0/10

Laikotarpis: 2019-2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %9,8 / 10

Pajamų stabilumas: 8,6/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 1, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1993 m. Pagrindinė veikla - optikų veikla. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų…

Skaityti daugiauSuskleisti

Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1993 m. Pagrindinė veikla - optikų veikla. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 9 valstybinių registrų duomenų blokai. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 1993-06-23. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-04

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-04

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

2 dalyviai: 2 LT fiz.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 27 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

14 darbuotojų (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Vid. atlyginimas: 1 458,38 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Sodros įmokos: 5 tūkst. € · Marijampolės sav.

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 1 rezultatas · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-23
-Neutralus
Neutralūs: 1
Filtras:

Web paminėjimai(1)

Marijampolės optika

Mūsų optika įkurta 1993 metais, senosios Marijampolės optikos vietoje, pačioje miesto širdyje - Basanavičiaus aikštėje, buvusiame burmistro name. Jau 30 metų nuoširdžiai rūpinamės savo klientais. 8.30 - 17.00 Pirm. - Penkt. 9.00 - 13.00 Šešt.

Web

rasta 2026-10-23

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės optika" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • „TOP Įmonė 2026“ ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.