TOP sąrašo duomenys (2022-2023 m.)
RC metinės finansinės ataskaitos
TOP 2023 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.
EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-04
Auganti
Stabili
2,6 %
12 iš eilės
EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.
Užpildyta 56 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.
Laikotarpis: 2014-2023 m.
RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.
Vertinimo data: 2026-11-04
Vadovas + Kiti organai
Būklė 2026-11-04
JADIS · data.gov.lt: 4 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė
Būklė 2026-11-04
Pajamos: 742 267 €, pelno marža: 2,6 %
Laikotarpis: 2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03
CAGR: 1,0 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 6,7/10
Laikotarpis: 2014-2023 m.
Maržos pokytis: -0,11 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12
Laikotarpis: 2014-2023 m.
Mokestinių skolų nėra
Būklė 2026-11-04
Veikla: 29 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės
Būklė 2026-11-04
Registracija: 1997 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB
Būklė 2026-11-04
Atlyginimas: 1 335 €, Atl. augimas: 4,2/10, Darbuotojų stabilumas: 2,0/10
Laikotarpis: 2022-2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03
Pajamų stabilumas: 4,9/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 5, nuostolių neturėjo
Laikotarpis: 2014-2023 m.
Uždaroji akcinė bendrovė "Genmak" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - baldų gamyba. Vietovė - Šiauliai. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami…
Uždaroji akcinė bendrovė "Genmak" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - baldų gamyba. Vietovė - Šiauliai.
Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.
Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.
Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka
Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04
Įmonė įregistruota 1997-03-28. Specialaus teisinio statuso nėra.
RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.
Vadovas, kiti organai
4 dalyviai: 4 LT fiz.
2 bylos · paskutinis 2017-05-24
17 darbuotojų (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)
Vid. atlyginimas: 1 493 €
Sodros įmokos: 6 tūkst. € · Šiaulių m. sav.
1 transporto priemonė · 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas
Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 9 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI
Web paminėjimai(9)
Modelis H10 - Genmak
susisiekti 466,00 € Modelio variacija Pasirinkite savybę H10 VH10 LH10 VLH10 H10 VH10 LH10 VLH10 Išvalyti produkto kiekis: Modelis H10 Į krepšelį
rasta 2026-10-01
Modelis R41 - Genmak
Standartinis rėmelio plotis: 55mm, frezavimo gylis: 6mm susisiekti Standartinis rėmelio plotis: 55mm, frezavimo gylis: 6mm 487,00 € Modelio variacija Pasirinkite savybę R41 R41w R41-v1 R41w-v1 R41-v2 R41w-v2 R41 R41w R41-v1 R41w-v1 R41-v2 R41w-v2 Išvalyti produkto kiekis: Modelis R41 Į krepšelį
rasta 2026-10-01
Galerija - Formų laisvė visomis spalvomis - Genmak
Jau greitai! Visai netrukus pasidalinsime su Jumis projektų nuotraukomis ir vizualizacijomis
rasta 2026-10-01
Modelis R25 - Genmak
Standartinis rėmelio plotis: 55mm, frezavimo gylis: 6mm Norėdami užsakyti modelį su individualiais pakeitimais - susisiekite.
rasta 2026-10-01
Contacts - Formų laisvė visomis spalvomis - genmak.lt
Do you have any questions? Contact us, we will help you Commerce director +370 610 27343 [email protected] CNC programmer: +370 614 97708 [email protected] CEO: +370 616 27982 [email protected] Contact: How to find us? Genmak, JSC Company code: 110769998 VAT code: LT107699917 Address: Kulpės st. 4, Šiauliai Company code: 110769998 VAT code: LT107699917 Address: Kulpės g. […]
rasta 2026-10-01
Kontaktai - Formų laisvė visomis spalvomis - Genmak
Turite klausimų? Susisiekite, mes jums padėsime Užsakymų priėmimas: +370 610 27343 [email protected] CNC programuotojas: +370 614 97708 [email protected] Direktorius: +370 616 27982 [email protected] Susisiekite: Kaip mus rasti? Genmak, UAB Įmonės kodas: 110769998 PVM kodas: LT107699917 Adresas: Kulpės g. 4, Šiauliai Įmonės kodas: 110769998 PVM kodas: LT107699917 Adresas: Kulpės g. 4 ...
rasta 2026-10-01
Genmak - MDF Dažymas | CNC Frezavimas
Virtuvinių spintelių ir baldų durelių gamyba, MDF dažymas bei CNC frezavimas - deriname tikslumą ir patikimumą vienoje vietoje.
rasta 2026-10-01
Assortment - Genmak
Assortment Choose from various designs or contact us to implement unique projects. MDF doors MDF veneer doors a-series all models preview preview preview preview preview a-series a-serija modern retro h-serija visi modeliai peržiūrėti peržiūrėti peržiūrėti a-series a-serija modern retro h-serija all models a-series a-serija modern retro h-serija visi modeliai
rasta 2026-10-01
Katalogas - Genmak
Rinkitės iš plataus dizaino sprendimų asortimento arba susisiekite dėl unikalių projektų įgyvendinimo.
rasta 2026-10-01
Jūsų įmonė?
Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.
390 €/ metams
490 €/ metams
1 600 €/ metams
Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.
Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.