Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "VVI Transport"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2023
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

UAB "VVI Transport"

valusio.lt

Krovininis kelių transportas · Vilniaus r. · nuo 1996 m.

Apyvarta
1 274 281 €
RC · 2023 m.
Darbuotojai
9
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
6,4Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (77 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1996
prieš 30 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasvakarNuosavybėprieš 3 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 5 d.TransportasvakarLTSA licencijosprieš 3 d.PVM registrasprieš 3 d.
UAB "VVI Transport"·k. 223680080·PVM LT236800811·Pramonės g. 1, Nemenčinė, Vilniaus r.·reg. Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Pramonės g. 1, LT-15168

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
223680080
PVM mokėtojo kodas
LT236800811nuo 1997 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Vladas Valušis
Įkūrimo metai
1996 m.
EVRK
494100 - Krovininis kelių transportas
Veikla
Automobilių prekyba; Logistikos paslaugos; Transporto paslaugos
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2023 m.)

Vid. 2023 m.
18
Vid. atlyginimas (2023)
968,52 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2023 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2023)
1 274 281 €
Pajamos (2022)
2 070 655 €
Pokytis
▼ -38,5 %
Pelnas (2023)
−5 066 €
Grynasis pelnas (2023)
−5 066 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Pramonės g. 1, Nemenčinė, Vilniaus r.
Reg. adresas
Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Pramonės g. 1, LT-15168
Telefonas
+37052372071
Mobilusis
+37069967567
El. paštas
[email protected]
Svetainė
valusio.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2023
Taip
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2023

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

6,4iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(77 %)
Skaidrumas
8,6
Tęstinumas
9,7
Finansinė drausmė
3,9
Atsparumas
3,9
Pozicija

Auganti

Augimas

Sparčiai mažėja

Pelno marža (2023 m.)

-10,5 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,6
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,2 / 10

Užpildyta 53 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2023 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
3,9
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %1,7 / 10

Pajamos: 639 452 €, pelno marža: -10,5 %

Laikotarpis: 2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %1,3 / 10

CAGR: -11,4 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 3,5/10

Laikotarpis: 2014-2023 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %3,3 / 10

Maržos pokytis: -0,19 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2014-2023 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %9,9 / 10

Veikla: 30 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,5 / 10

Registracija: 1996 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
3,9
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %2,0 / 10

Atlyginimas: 969 €

Laikotarpis: 2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %5,8 / 10

Pajamų stabilumas: 3,8/10, atsigavimas: 7,7/10, nuosmukių: 6

Laikotarpis: 2014-2023 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "VVI Transport" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1996 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Vilniaus r. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "VVI Transport" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1996 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Vilniaus r.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 11 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 1996-07-09. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-30

3 bylos · paskutinis 2017-05-30

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

9 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 045,86 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 2 tūkst. € · Vilniaus r. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

16 transporto priemonių · 7 vilkikai, 5 puspriekabės, 4 lengvieji · pagrindinis kuras: dyzelinas · vid. amžius: 14,0 m.

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 2 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-03
↑Teigiamas
Teigiami: 1Neutralūs: 1
Filtras:

Web paminėjimai(2)

Ltl - Vvi T

UAB VVI Transport - Lietuvos Nacionalinės Vežėjų Automobiliais Asociacijos "Linava" narė. Visi mūsų automobiliai aprūpinti priemonėmis, reikalingomis pavojingų krovinių (ADR) gabenimui. Mūsų įmonės rekvizitai: UAB VVI Transport Pramonės g. 1, LT-15168 Nemenčinė, Vilniaus raj., Lietuva Įmonės kodas 223680080 PVM kodas LT236800811

Web

rasta 2026-10-03

VVI Transport

Our services for Your business. We care.

Web

rasta 2026-10-03

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "VVI Transport" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.