Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|S&S sprendimai, UABRegistras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP2026 · 1 m.TOP 2026
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

S&S sprendimai, UAB

AuksinisNaujausi duomenys
Sertifikatas

Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas · Vilnius · nuo 2024 m.

TOP Įmonė 2026 - S&S sprendimai, UAB
TOP Įmonė 2026 - S&S sprendimai, UAB
Apyvarta
414 215 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
8
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
6,6Patikima →Pasitikėjimas: Ribotas (64 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2024
prieš 2 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 2 d.TransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.
S&S sprendimai, UAB·k. 306717182·PVM LT100017086417·Loretos Asanavičiūtės g. 4-287, LT-04301 Vilnius·reg. Vilnius, Loretos Asanavičiūtės g. 4-287, LT-04301

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
306717182
PVM mokėtojo kodas
LT100017086417nuo 2024 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Vladimir Veličko, direktorius
Įkūrimo metai
2024 m.
EVRK
432200 - Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
Veikla
Šildymas, įrenginiai; Elektros instaliacijos darbai; Santechnika; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

SODRA · 2026-11-03

Dabartinis darbuotojų skaičius (kasdienė SODROS duomenų momentinė nuotrauka) ir vidutinis bruto atlyginimas (mėnesinis SODROS duomuo). Žemiau - metiniai vidurkiai pagal TOP sąrašo duomenis, naudingi tendencijai.

Apdraustieji (2026-11-03)
8
Atlyginimas (2026 m. rugsėjis)
1 183 €
Vid. 2025 m.
6
Vid. 2024 m.
2
Pokytis 2024→2025
▲ +200,0 %
Vid. atlyginimas (2025)
1 431 €

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
414 215 €
Pajamos (2024)
114 758 €
Pokytis
▲ +260,9 %
Pelnas (2025)
96 370 €
Grynasis pelnas (2025)
80 951 €
Nuosavas kapitalas
153 617 €
Įsipareigojimai
61 591 €
Skolos / kapitalas
0,40×
Turtas iš viso
215 208 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2024-04-02)
1 000 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Loretos Asanavičiūtės g. 4-287, LT-04301 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Loretos Asanavičiūtės g. 4-287, LT-04301
Mobilusis
37068922286
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Taip
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2026

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 11 iš 13 signalų · vertinta pagal 2 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-03

6,6iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Ribotas(64 %)
Skaidrumas
8,6
Tęstinumas
3,7
Finansinė drausmė
6,6
Atsparumas
8,1
Pozicija

Auganti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

19,5 %

Pelningi metai

2 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 11 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,6
Duomenų pilnumasSvoris: 2,86 %5,3 / 10

Užpildyta 75 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 2 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2024-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 14,29 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 8,57 %7,0 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 7,14 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
6,6
Finansinis pajėgumasSvoris: 11,43 %6,4 / 10

Pajamos: 414 215 €, pelno marža: 19,5 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 7,14 %7,5 / 10

CAGR: 260,9 % per 1 m., 1 augimo taškas, nuoseklumas: 5,0/10

Laikotarpis: 2024-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 7,14 %2,4 / 10

Maržos pokytis: -29,47 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 2

Laikotarpis: 2024-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 8,57 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
3,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 11,43 %2,6 / 10

Veikla: 2 m., Finansiniai duomenys: 2 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 11,43 %4,8 / 10

Registracija: 2024 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
8,1
Darbuotojų gerovėSvoris: 10 %8,1 / 10

Atlyginimas: 1 431 €, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2024-2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasnepakanka duomenų
Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

„UAB S&S sprendimai“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2024 m. Pagrindinė veikla - vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas. Registracijos vieta - Vilnius. 2025 m. įmonės…

Skaityti daugiauSuskleisti

„UAB S&S sprendimai“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2024 m. Pagrindinė veikla - vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas. Registracijos vieta - Vilnius.

2025 m. įmonės pajamos - 414 tūkst. €. Apdraustų darbuotojų skaičius pagal „Sodros“ duomenis - 8.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 9 valstybinių registrų duomenų blokai. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2024-04-02. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

8 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 182,67 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 2 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

9 transporto priemonės · 9 lengvieji · pagrindinis kuras: dyzelinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

9
Iš viso
-
Vid. amžius
11 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai9 100 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas6 67 %
  • Benzinas2 22 %
  • Benzinas/Elektra1 11 %
Markė
  • OPEL2 22 %
  • VW1 11 %
  • FORD1 11 %
  • VOLVO1 11 %
  • TOYOTA1 11 %
  • RENAULT1 11 %
  • +2 kitos (2)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiVOLKSWAGEN. VW PASSAT: 1; RENAULT KANGOO: 1; OPEL VECTRA: 1; OPEL ASTRA STATION WAGON: 1; VOLVO V70: 1; TOYOTA PRIUS: 1; VW SHARAN: 1; MERCEDES-BENZ GL 450: 1; FORD FOCUS C-MAX: 1
Visos transporto priemonės→

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 3 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-26
-Neutralus
Neutralūs: 3
Filtras:

Web paminėjimai(3)

Santechnikas - Vilniuje, UAB S&S sprendimai

Renka santechnikos įrenginių mazgus, jungėmis ir sriegiais jungia vamzdžius, ruošia sistemas bandymams, montuoja santechninę įrangą.

Web

rasta 2026-10-26

S&S sprendimai, UAB | Atsiliepimai - tobulasbustas.lt

Apie įmonę S&S sprendimai, UAB teikia paslaugas: Šildymo įranga, Vandentiekio, kanalizacijos vamzdžiai.

Web

rasta 2026-09-23

UAB S&S SPRENDIMAI - atvira.sodra.lt

Čia pateikiami atviri duomenys apie įmonės UAB S&S SPRENDIMAI vidutinį darbo užmokestį, apdraustųjų skaičių, valstybinio socialinio draudimo įmokas ir įsiskolinimą.

Web

rasta 2026-09-10

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.