Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "QS Lasers"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

UAB "QS Lasers"

Naujausi duomenys
www.qslasers.com

Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla · Vilnius · nuo 2018 m.

Apyvarta
514 755 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
14
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
6,6Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (82 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2018
prieš 8 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · vakarVMI mokesčiaivakarRC teisinisvakarValdymasvakarNuosavybėprieš 3 d.VPT pirkimai2020-2022 m. sutartys · prieš 3 d.VPT publikacijos2020-2026 m. sutartys · prieš 5 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 3 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 8 d.PVM registrasprieš 3 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "QS Lasers"·k. 304834824·PVM LT100011665415·Mokslininkų g. 6B, LT-08412 Vilnius·reg. Vilnius, Mokslininkų g. 6B, LT-08412

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
304834824
PVM mokėtojo kodas
LT100011665415nuo 2018 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Evaldas Paliliūnas
Įkūrimo metai
2018 m.
EVRK
721030 - Technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla
Veikla
Laboratorijos, įranga; Eksportas; Gamyba; Institutai, moksliniai tyrimai
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 22 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
514 755 €
Pajamos (2024)
3 475 600 €
Pokytis
▼ -85,2 %
Pelnas (2025)
−843 791 €
Grynasis pelnas (2025)
−843 791 €
Nuosavas kapitalas
1 249 001 €
Įsipareigojimai
964 854 €
Skolos / kapitalas
0,77×
Turtas iš viso
2 213 855 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2024-03-01)
480 960 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Mokslininkų g. 6B, LT-08412 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Mokslininkų g. 6B, LT-08412
Mobilusis
+370 656 98502
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.qslasers.com

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
5 metai
Dalyvavimo metai
2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 8 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-03

6,6iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(82 %)
Skaidrumas
8,0
Tęstinumas
7,0
Finansinė drausmė
4,4
Atsparumas
6,7
Pozicija

Auganti

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

-163,9 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,5 / 10

Užpildyta 71 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 8 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %6,4 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 2 dalyvavimai, 2 laimėjimai (100 %), vertė: 46 948 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2020-2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
4,4
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %1,0 / 10

Pajamos: 514 755 €, pelno marža: -163,9 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %7,0 / 10

CAGR: 39,8 % per 7 m., 7 augimo taškai, nuoseklumas: 8,3/10

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %1,0 / 10

Maržos pokytis: -10,50 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
7,0
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %7,1 / 10

Veikla: 8 m., Finansiniai duomenys: 8 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %7,0 / 10

Registracija: 2018 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
6,7
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %9,8 / 10

Atlyginimas: 3 385 €, Atl. augimas: 10,0/10, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2020-2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %3,5 / 10

Pajamų stabilumas: 5,1/10, atsigavimas: 2,0/10, nuosmukių: 2

Laikotarpis: 2018-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "QS Lasers" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla. Vietovė - Vilnius. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "QS Lasers" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2018 m. Pagrindinė veikla - technologijų mokslų tyrimai ir taikomoji veikla. Vietovė - Vilnius.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 12 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2018-04-30. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

2 pasiūlymai, 2 laimėjimai (46 948 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

2 sutartys · bendra vertė 47 tūkst. € · paskutinė 2022-09-19

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 4 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-27

1 byla · 2 posėdžiai · paskutinis 2025-03-19

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

14 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 655,53 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 9 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 4 · Perkančiųjų organizacijų: 1

Oficialūs 2020-2026 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2020-08-20 iki 2026-04-17. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

Einamųjų metų CVP IS duomenų šaltinio paskutinis pakeitimas: 2026-10-20. Su tiekėjais sutartys susietos tik iki 2026-09-10: vėliau paskelbtų sutarčių (142 562) šalių duomenų šaltinis dar nepaskelbė, todėl jos čia nerodomos.

  • Precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

    Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras · 302496128

    713,90 €

    2026-04-17

    Nr. QSL_18432 · CVP IS įrašo ID 1675889501 · BVPŽ 50430000-8 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

    Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras · 302496128

    1 101,10 €

    2026-04-17

    Nr. QSL_18433 · CVP IS įrašo ID 1675889463 · BVPŽ 50430000-8 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Kvantinių kaskadų lazeriai

    Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras · 302496128

    38 115,00 €

    2022-09-19

    Nr. SUT-65 · CVP IS įrašo ID 2005679328 · BVPŽ 38636100-3 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2022.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
2
Sutartys
47 tūkst. €
Bendra vertė
1
Skirt. perkančiųjų
  • 2022-09-19
    Kvantinių kaskadų lazeriai
    Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras
    38 tūkst. €
  • 2020-08-20
    Keičiamo bangos ilgio kvantinių kaskadų lazeris (P1065-ž2020, PPP 2.025)
    Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras
    9 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2022-09-19
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Teismų bylos

Šaltinis: eteismai.lt · Lietuvos teismai · gauta 2026-10-27

Visos bylos →
1
Bylos
0
Atsakovė
1
Ieškovė
  • 2025-03-19
    e2-604-794/2025IeškovėCivilinė· Vilniaus apygardos teismas
  • 2025-03-18
    e2-604-794/2025IeškovėCivilinė· Vilniaus apygardos teismas
Visos teismų bylos→

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 11 rezultatų · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-16
-Neutralus
Neutralūs: 11
Filtras:

Web paminėjimai(11)

PDF QS LASERS Actively_A4+3mm

Actively Q-switched DPSS picosecond laser series by QS Lasers is reliable and precision-driven solution for demanding applications across industrial, scientific, and research fields.

Web

rasta 2026-10-16

Custom Lasers - QS lasers

QS Lasers closely collaborates with industry partners to develop highly customized and cost-efficient seed lasers optimized for OEM integration. A robust architecture and innovative design deliver compact yet remarkably stable laser sources with exceptional output and beam quality.

Web

rasta 2026-10-16

Gain Switched Lasers - QS lasers

QS Lasers is actively developing a new series of gain-switched lasers designed to deliver short (sub-100 ps), intense pulses. The lasers feature a simple, compact architecture that is both cost-effective and reliable, making them well-suited for applications requiring ultrashort temporal resolution and high pulse energy.

Web

rasta 2026-10-16

Passively q-switched lasers - QS lasers

QS Lasers offers a series of compact DPSS passively Q-switched picosecond lasers, meticulously engineered for seamless OEM integration and high-volume production.

Web

rasta 2026-10-16

Actively q-switched lasers - QS lasers

Actively Q-switched DPSS picosecond laser series by QS Lasers is reliable and precision-driven solution for demanding applications across industrial, scientific, and research fields.

Web

rasta 2026-10-16

QS lasers - Page 2 - Manufacturer of compact, sub-nanosecond high ...

Manufacturer of compact Q-Switched picosecond lasers. OEM ready. EXPLORE QS Lasers

Web

rasta 2026-10-16

Company - QS lasers

Founded in 2018, QS Lasers is a trusted manufacturer of compact, precision engineered DPSS lasers - including passively, actively Q-switched, and gain-switched picosecond models.

Web

rasta 2026-10-16

Products - QS lasers

+370 656 98502 [email protected] Follow us on LinkedIn

Web

rasta 2026-10-16

News - QS lasers

In just two weeks, the Laser World of Photonics returns to Munich — the largest and most anticipated photonics exhibition in the world. This isn't.

Web

rasta 2026-10-16

QS lasers - Manufacturer of compact, sub-nanosecond high energy diode ...

Manufacturer of compact Q-Switched picosecond lasers. OEM ready. EXPLORE QS Lasers

Web

rasta 2026-10-16

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "QS Lasers" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.