Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "INTAVA"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

UAB "INTAVA"

Naujausi duomenys
intava.lt

Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla · Šiauliai · nuo 2012 m.

Apyvarta
419 918 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
13
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,0Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (79 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2012
prieš 14 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT pirkimai2017-2022 m. sutartys · prieš 2 d.VPT publikacijos2015-2026 m. sutartys · prieš 4 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaivakarTransportasšiandienLTSA licencijosprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "INTAVA"·k. 302769790·PVM LT100006879011·Aušros al. 66A, Šiauliai·reg. Šiauliai, Aušros al. 66A, LT-76233

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
302769790
PVM mokėtojo kodas
LT100006879011nuo 2012 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Petras Butavičius, direktorius
Įkūrimo metai
2012 m.
EVRK
21000 - Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla
Veikla
Miškininkystė; Transporto paslaugos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 18 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
419 918 €
Pajamos (2024)
368 687 €
Pokytis
▲ +13,9 %
Pelnas (2025)
5 799 €
Grynasis pelnas (2025)
5 520 €
Nuosavas kapitalas
102 662 €
Įsipareigojimai
176 825 €
Skolos / kapitalas
1,72×
Turtas iš viso
276 873 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2013-05-28)
15 000 LTL
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Aušros al. 66A, Šiauliai
Reg. adresas
Šiauliai, Aušros al. 66A, LT-76233
Mobilusis
+370 618 59256
El. paštas
[email protected]
Svetainė
intava.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2025

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,0iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(79 %)
Skaidrumas
8,3
Tęstinumas
8,4
Finansinė drausmė
5,4
Atsparumas
4,2
Pozicija

Auganti

Augimas

Auga

Pelno marža (2025 m.)

1,3 %

Pelningi metai

4 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,3
Duomenų pilnumasSvoris: 2,53 %7,0 / 10

Užpildyta 50 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 11,39 %6,6 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 3 dalyvavimai, 3 laimėjimai (100 %), vertė: 7 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2019-2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,66 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,59 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,33 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
5,4
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,13 %2,0 / 10

Pajamos: 419 918 €, pelno marža: 1,3 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,33 %5,6 / 10

CAGR: 5,3 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 7,8/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,33 %5,5 / 10

Maržos pokytis: -0,40 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 4

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,59 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
8,4
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,13 %8,8 / 10

Veikla: 14 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,13 %8,0 / 10

Registracija: 2012 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
4,2
Verslo atsparumasSvoris: 8,86 %4,2 / 10

Pajamų stabilumas: 6,3/10, atsigavimas: 2,0/10, nuosmukių: 2

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Darbuotojų gerovėnepakanka duomenų
Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "INTAVA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2012 m. Pagrindinė veikla - miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla. Vietovė - Šiauliai. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "INTAVA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2012 m. Pagrindinė veikla - miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla. Vietovė - Šiauliai.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 13 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2012-04-24. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

3 pasiūlymai, 3 laimėjimai (7,34 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

3 sutartys · bendra vertė 616 tūkst. € · paskutinė 2022-06-08

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 53 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

13 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 327,79 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 4 tūkst. € · Šiaulių m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

10 transporto priemonių · 5 lengvieji, 3 vilkikai, 1 krovininiai, 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči, 1 pasibaigusi

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

10
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai5 50 %
  • Sunkūs vilkikai3 30 %
  • Lengvi krovininiai1 10 %
  • Vidutiniai krovininiai1 10 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas10 100 %
Markė
  • MAN2 20 %
  • VOLKSWAGEN2 20 %
  • Nuasmeninta2 20 %
  • VW1 10 %
  • IVECO1 10 %
  • SCANIA1 10 %
  • +1 kita (1)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiNuasmeninta Nuasmeninta: 2; VOLKSWAGEN SHARAN: 2; IVECO 170E23: 1; VW SHARAN: 1; VOLKSWAGEN-VW TRANSPORTER: 1; MAN 14.224: 1; SCANIA -: 1; MAN MAN: 1
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 2.

Kelių transporto licencijos (LTSA)2

  • Nr. LIC-010672-SL
    ● Galioja · nuo 2023-06-13 → 2033-06-13
  • Nr. LIC-002593-SL
    ○ Nebegalioja · nuo 2013-06-04 → 2023-06-04

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 53 · Perkančiųjų organizacijų: 22

Oficialūs 2015-2026 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2015-12-04 iki 2026-07-13. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

Einamųjų metų CVP IS duomenų šaltinio paskutinis pakeitimas: 2026-10-20. Su tiekėjais sutartys susietos tik iki 2026-09-10: vėliau paskelbtų sutarčių (142 562) šalių duomenų šaltinis dar nepaskelbė, todėl jos čia nerodomos.

  • Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma

    Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija · 132340880

    3 630,00 €

    2026-07-13

    Nr. TR000619 · CVP IS įrašo ID 1676152965 · BVPŽ 45500000-2 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Kalėdų eglutės

    Šiaulių menų mokykla · 190530992

    121,00 €

    2026-02-09

    Nr. TR000602 · CVP IS įrašo ID 1675692218 · BVPŽ 39298910-9 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · CVPP_2026_API
  • Kalėdų eglutės

    Telšių rajono savivaldybės administracija · 180878299

    174,24 €

    2025-12-04

    Nr. TR000587 · CVP IS įrašo ID 1675499291 · BVPŽ 39298910-9 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2025_IMP.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
3
Sutartys
616 tūkst. €
Bendra vertė
2
Skirt. perkančiųjų
  • 2022-01-03
    Medienos ruošos paslaugų pirkimas
    Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
    283 tūkst. €
  • 2017-12-27
    Medienos ruošos, miškininkystės ir susijusių paslaugų pirkimas 2018 metams
    Valstybės įmonė Šiaulių miškų urėdija
    232 tūkst. €
  • 2022-06-08
    Medienos ruošos paslaugų pirkimas
    Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
    101 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2022-06-08
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "INTAVA" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.