Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla · Vilnius · nuo 2003 m.
Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.
Atrankos kriterijaiProfilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.
Prisiimti profilįRC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 16 val.
Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.
EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03
Stipri
Auga
0,1 %
12 iš eilės
EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.
Užpildyta 58 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.
Laikotarpis: 2014-2025 m.
Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 178 dalyvavimai, 359 laimėjimai, vertė: 5 522 899 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.
Laikotarpis: 2019-2023 m.
Nepateikė auditoriaus išvados (2023 m.)
Būklė 2026-11-03
Vadovas + Kiti organai
Būklė 2026-11-03
JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)
Būklė 2026-11-03
Pajamos: 10 861 442 €, pelno marža: 0,1 %
Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02
CAGR: 9,5 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8,9/10
Laikotarpis: 2014-2025 m.
Maržos pokytis: -0,31 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12
Laikotarpis: 2014-2025 m.
Mokestinių skolų nėra
Būklė 2026-11-03
Veikla: 23 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės
Būklė 2026-11-03
Registracija: 2003 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB
Būklė 2026-11-03
Atlyginimas: 1 584 €, Atl. augimas: 9,2/10, Darbuotojų stabilumas: 7,5/10
Laikotarpis: 2019-2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02
Pajamų stabilumas: 7,5/10, atsigavimas: 7,3/10, nuosmukių: 1, nuostolių neturėjo
Laikotarpis: 2014-2025 m.
UAB "Inservis" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2003 m. Pagrindinė veikla - kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla. Vietovė - Vilnius. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų…
UAB "Inservis" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2003 m. Pagrindinė veikla - kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla. Vietovė - Vilnius.
Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.
Šiai įmonei pateikiami 13 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.
Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka
Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03
Įmonė įregistruota 2003-03-25. Specialaus teisinio statuso nėra.
RC sąraše pažymėta nepateikta 2023 m. auditoriaus išvada
Vadovas, kiti organai
1 dalyvys: 1 LT jur.
178 pasiūlymai, 359 laimėjimai (5 522 899,41 €)
71 sutartis · bendra vertė 43,5 mln. € · paskutinė 2023-04-13
Paskelbti įrašai: 728 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų
84 bylos · atsakovė 14 · 86 posėdžiai · paskutinis 2025-04-14
138 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)
Vid. atlyginimas: 2 600,72 € · Mediana: 2 413,73 € · 25-75 %: 1 755,46-3 148,72 €
Sodros įmokos: 77 tūkst. € · Vilniaus m. sav.
56 transporto priemonės · 37 lengvieji, 19 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas
Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien
Oficialūs 2015-2026 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2015-01-07 iki 2026-08-31. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.
Einamųjų metų CVP IS duomenų šaltinio paskutinis pakeitimas: 2026-10-20. Su tiekėjais sutartys susietos tik iki 2026-09-10: vėliau paskelbtų sutarčių (142 562) šalių duomenų šaltinis dar nepaskelbė, todėl jos čia nerodomos.
Aušinimo ir vėdinimo įrenginiai
Radviliškio plaukimo baseinas · 304516775
2 448,99 €
2026-08-31
Nr. INSSF00042126 · CVP IS įrašo ID 1676259234 · BVPŽ 42500000-1 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.
Oficialus šaltinis · CVPP_2026_APIVėdinimo sistemų priežiūra
Radviliškio plaukimo baseinas · 304516775
2 715,24 €
2026-08-25
Nr. 2026/08/25-01 / ST-12(3.24 E) · CVP IS įrašo ID 2008219925 · BVPŽ 45331000-6 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.
Oficialus šaltinis · CVPP_2026_APIVentiliacijos pirežiūra
Klaipėdos uostamiesčio progimnazija · 190438234
2 178,00 €
2026-08-06
Nr. 2026/08/06-01 · CVP IS įrašo ID 2008203591 · BVPŽ 50730000-1 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.
Oficialus šaltinis · CVPP_2026_APIŠaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList
Šaltinis: eteismai.lt · Lietuvos teismai · gauta 2026-11-01
Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 6 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI
Web paminėjimai(6)
Kontaktai - Inservis
Rekvizitai UAB „Inservis" Įmonės kodas 126180446 PVM kodas LT261804419 Registracijos adresas Naugarduko g. 98, Vilnius LT-03160, Lietuva Bankas AB Luminor A/s LT46 4010 0424 0386 4224
rasta 2026-10-02
Įmonių grupė „Inservis" įsigijo kontrolinį „Informacinio verslo ...
Įmonių grupė „Inservis" iš valstybės už 352 tūkst. eurų įsigijo 51,67 proc. „Informacinio verslo paslaugų įmonės" akcijų paketą. Sandoris su Turto banku baigtas šių metų sausio 31 dieną. Po jo įmonių grupė „Inservis" padidino savo turimą „Informacinio verslo paslaugų įmonės" akcijų paketą iki 88,7 proc.
rasta 2026-10-02
„Inservis" grupė
„Inservis" įkurtas 2004 m. kaip antrinė „Invaldos" bendrovė, teikusi pastatų priežiūros paslaugas grupės įmonėms, turinčioms nekilnojamojo turto (NT). Ilgainiui buvo nuspręsta plėstis ir paslaugas teikti ne tik grupės viduje, bet ir išorės klientams. Plėtra vyko tiek organiškai, tiek per įsigijimus.
rasta 2026-10-02
Kauno regionas - Inservis
Rekvizitai UAB „Inservis" Įmonės kodas 126180446 PVM kodas LT261804419 Registracijos adresas A. Juozapavičiaus g. 6, Vilnius LT-09310, Lietuva Bankas AB Luminor A/s LT46 4010 0424 0386 4224
rasta 2026-10-02
Naujienos - inservis.lt
Prasidedant šildymo sezonui primename, kad dėl jo pradžios mieste sprendžia savivaldybė. Šildymą daugiabučiuose pajungiame per 3-5 kalendorines dienas nuo savivaldybės įsakymo paskelbimo dienos. Įjungus šildymą senos statybos namuose radiatoriai pilnai sušyla per parą.
rasta 2026-10-02
inservis.lt
„Inservis" teikia pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, techninio audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas.
rasta 2026-10-02
Jūsų įmonė?
Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.
390 €/ metams
490 €/ metams
1 600 €/ metams
Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.
Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.