Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "INCO Production"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA

UAB "INCO Production"

Naujausi duomenys

Keraminių buities ir puošybos gaminių bei dirbinių gamyba · Kaunas · nuo 1997 m.

Apyvarta
601 001 €
RC · 2024 m.
Darbuotojai
15
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,5Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (76 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1997
prieš 29 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2024 m. · vakarVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasvakarNuosavybėprieš 3 d.VPT publikacijos2015-2022 m. sutartys · prieš 5 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 11 d.TransportasvakarPVM registrasprieš 3 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "INCO Production"·k. 134882342·PVM LT348823411·Energetikų g. 8, LT-52461 Kaunas·reg. Kaunas, Energetikų g. 8, LT-52461

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
134882342
PVM mokėtojo kodas
LT348823411nuo 1998 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Ramūnas Šlekys, direktorius
Įkūrimo metai
1997 m.
EVRK
234100 - Keraminių buities ir puošybos gaminių bei dirbinių gamyba
Veikla
Gamyba; Keramikos gaminiai; Odos gaminiai
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta vakar

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2024 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2024-01-01 - 2024-12-31. Ataskaita už 2025 m. jau turėjo būti pateikta, tačiau registre jos nėra; rodomi naujausi turimi 2024 m. duomenys.

Pajamos (2024)
601 001 €
Pajamos (2023)
763 422 €
Pokytis
▼ -21,3 %
Pelnas (2024)
4 181 €
Grynasis pelnas (2024)
−28 460 €
Nuosavas kapitalas
173 955 €
Įsipareigojimai
247 436 €
Skolos / kapitalas
1,42×
Turtas iš viso
421 391 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2021-09-06)
52 500 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Energetikų g. 8, LT-52461 Kaunas
Reg. adresas
Kaunas, Energetikų g. 8, LT-52461
Telefonas
+37062061008
Mobilusis
+37061111165
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2023

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 10 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,5iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(76 %)
Skaidrumas
9,0
Tęstinumas
9,7
Finansinė drausmė
4,7
Atsparumas
7,8
Pozicija

Auganti

Augimas

Auga

Pelno marža (2024 m.)

-4,7 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
9,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,1 / 10

Užpildyta 52 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 10 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2015-2024 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 3 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
4,7
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %2,1 / 10

Pajamos: 601 001 €, pelno marža: -4,7 %

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %5,1 / 10

CAGR: 5,6 % per 9 m., 9 augimo taškai, nuoseklumas: 8,0/10

Laikotarpis: 2015-2024 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %2,6 / 10

Maržos pokytis: -0,89 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2015-2024 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %9,9 / 10

Veikla: 29 m., Finansiniai duomenys: 10 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,5 / 10

Registracija: 1997 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
7,8
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %7,6 / 10

Atlyginimas: 2 012 €

Laikotarpis: 2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %8,0 / 10

Pajamų stabilumas: 5,9/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 3

Laikotarpis: 2015-2024 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "INCO Production" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - keraminių buities ir puošybos gaminių bei dirbinių gamyba. Vietovė - Kaunas. Profilio duomenys surenkami iš…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "INCO Production" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - keraminių buities ir puošybos gaminių bei dirbinių gamyba. Vietovė - Kaunas.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 1997-02-07. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

3 dalyviai: 3 LT fiz.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 2 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

15 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 036,2 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 7 tūkst. € · Kauno m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

3 transporto priemonės · 3 lengvieji · pagrindinis kuras: dyzelinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

3
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai3 100 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas3 100 %
Markė
  • VW1 33 %
  • HYUNDAI1 33 %
  • VOLKSWAGEN. VW1 33 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiVW SHARAN: 1; HYUNDAI I 30: 1; VOLKSWAGEN. VW SHARAN: 1
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 2 · Perkančiųjų organizacijų: 2

Oficialūs 2015-2022 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2015-03-03 iki 2022-11-21. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Reprezentaciniai suvenyrai

    Kauno Simono Daukanto progimnazija · 190136734

    245,10 €

    2022-11-21

    Nr. PR-187/22 · CVP IS įrašo ID 2005837028 · BVPŽ 18530000-3 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2022.csv
  • Suvenyrai

    VĮ Druskininkų miškų urėdija · 252145020

    0,00 €

    2015-03-03

    Nr. 15/03-03 · CVP IS įrašo ID 2002874366 · BVPŽ 39298900-6 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2015.csv
Visi paskelbti įrašai →

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "INCO Production" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.