RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Registras
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB Inchcape AutoRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2024
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

UAB Inchcape Auto

Nominuota
www.bmw.lt
Apyvarta
101 535 000 €
RC · 2024 m.
Darbuotojai
239
SODRA · 2026-09-04
Reputacija (EBRS)
7.7Patikima·Žema rizika→Pasitikėjimas: Pakankamas (77%)
EBRS v6.0
Įsteigta
1993
prieš 33 m.
UAB Inchcape Auto·k. 121981098·PVM LT219810917·Ozo g. 10A-10, LT-08200 Vilnius·reg. Vilnius, Ozo g. 10A-10, LT-08200

Registracijos duomenys

Apžvalga
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba · Vilnius · nuo 1993 m.
Įmonės kodas
121981098
PVM mokėtojo kodas
LT219810917nuo 1994 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Aurimas Tamašauskas, direktorius
Įkūrimo metai
1993 m.
EVRK
478100 - Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Veikla
Automobilių prekyba; Automobilių dalys; Autoservisai
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

RC metinės ataskaitos (2023-2024)

Vid. 2024 m.
200
Vid. 2023 m.
194
Pokytis 2023→2024
▲ +3.1%
Vid. atlyginimas (2024)
4 357,03 €

Finansiniai duomenys

RC metinės ataskaitos (2023-2024)

Pajamos (2024)
101 535 000 €
Pajamos (2023)
113 772 000 €
Pokytis
▼ -10.8%
Pelnas (2024)
1 846 000 €
Grynasis pelnas
1 416 000 €
SODRA skola
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Ozo g. 10A-10, LT-08200 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Ozo g. 10A-10, LT-08200
Telefonas
+37052740440
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.bmw.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
TOP 2024
Taip
Iš viso metų
3 metai
Iš eilės
3 m.
Dalyvavimo metai
2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Open SourceBeta

EBRS v6.0 · 14/15 signalai · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų

7.7iš 10
Patikima·Žema rizika
Pasitikėjimas:Pakankamas(77%)
Skaidrumas
8.3
Tęstinumas
9.9
Finansinė drausmė
6.7
Rinkos patikimumas
3.3
Atsparumas
8.8
Rizika

Žema rizika

Pozicija

Dominuojanti

Augimas

Auga

Pelno marža

3.3%

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v6.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Šiai įmonei: 14/15 signalai aktyvūs.

Skaidrumas
8.3
Duomenų pilnumas(2%)7.5

Duomenų pilnumas: 58%, metų: 12

Viešieji pirkimai(10%)6.7

2 dalyvavimų, 1 laimėjimų (50%), vertė: 0 €

Atskaitomybės drausmė(11%)10.0

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Valdymo kokybė(6%)9.1

Vadovas + Valdyba + Kiti organai

Nuosavybės skaidrumas(5%)7.0

JADIS deklaracija: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Finansinė drausmė
6.7
Finansinis pajėgumas(9%)4.5

Pajamos: 110 777 000 €, pelno marža: 3.3%

Augimo trajektorija(5%)6.4

CAGR: 13.2% per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8.9/10

Pelningumo tendencija(5%)7.2

Maržos pokytis: -0.00 pp/m., pelningi metai iš eilės: 12

Mokestinė drausmė(6%)9.5

Mokestinių skolų nėra

Tęstinumas
9.9
Tęstinumo kapitalas(9%)10.0

Veikla: 33 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Teisinis statusas(9%)9.7

Registracija: 1993 m., Statusas: Veikianti, Forma: UAB

Rinkos patikimumas
3.3
Bendruomenės pasitikėjimas(8%)3.3

TOP sąraše: 3/9 metų

Viešumasnepakanka duomenų
Atsparumas
8.8
Verslo atsparumas(8%)8.0

Pajamų stabilumas: 7.3/10, atsigavimas: 7.7/10, nuosmukių: 2, nuostolių neturėjo

Darbuotojų gerovė(8%)9.6

Atlyginimas: 4 357 €, Atl. augimas: 8.3/10, Darbuotojų stabilumas: 10.0/10

Formulės →·ebrs-scoreBetaMIT

Detalus aprašymas

įmonės pristatymas

„UAB Inchcape Auto“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1993 m. Pagrindinė veikla - variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba. Registracijos vieta - Vilnius.

2025 m. įmonės pajamos - 110,8 mln. €. Apdraustų darbuotojų skaičius pagal „Sodros“ duomenis - 239. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybiniai duomenys realiu laiku

Šiai įmonei realiu laiku rodomi 12 tiesioginiai valstybės duomenų blokų per data.gov.lt API. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Paskutinis atnaujinimas: 2026-09-04.

Žalia - viskas tvarkoje · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija

Mokestinių įsiskolinimų nėra

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras

Veikianti · registruota nuo 1993

Atskaitomybės drausmėRC JAR juodieji sąrašai

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai

Vadovas, valdyba, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS dalyvių registras

1 dalyvys: 1 užs. jur.

Viešieji pirkimaiVPT Atn1*

2 pasiūlymai, 1 laimėjimas (0 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList

1 sutartis · bendra vertė 37 tūkst. € · paskutinė 2022-10-21

Teismų bylosLITEKO

31 byla · atsakovė 6 · 32 posėdžiai · paskutinis 2025-04-17

Sodra (LIVE)sodra.lt · 2026-09-04

239 darbuotojai · Skolų Sodrai nėra

Atlyginimai (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Vid. atlyginimas: 4 612,71 €

Sodros įmokos (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Sodros įmokos: 235 tūkst. €

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys

126 transporto priemonės · 91 lengvieji, 31 motociklai, 2 krovininiai, 1 priekabos · pagrindinis kuras: benzinas · elektrifikuotų: 27

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB Inchcape Auto profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami; paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Dažniausiai renkamas

490 €/ metams

  • „TOP įmonė“ 2026 ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas, EBRS balo dinamika
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.Nemokama AI matomumo patikra

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · LITEKO
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos·Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav6.0