Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Delca logistic"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiSODRA

UAB "Delca logistic"

Naujausi duomenys

Visos automobilių pervežimo paslaugos

www.delca-logistic.lt

Krovininis kelių transportas · Marijampolė · nuo 2014 m.

Apyvarta
10 400 161 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
61
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,2Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (83 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2014
prieš 12 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaišiandienTransportasšiandienLTSA licencijosprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "Delca logistic"·k. 303252550·PVM LT100008409712·Gėlyno g. 10, Aleksandravo k., LT-68100 Marijampolė·reg. Marijampolės sav., Patašinės sen., Aleksandravo k., Gėlyno g. 10, LT-68100

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
303252550
PVM mokėtojo kodas
LT100008409712nuo 2014 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Sandra Dapkuvienė
Įkūrimo metai
2014 m.
EVRK
494100 - Krovininis kelių transportas
Veikla
Transporto paslaugos; Automobilių pervežimas; Ekspedijavimas; Logistikos paslaugos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 16 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
10 400 161 €
Pajamos (2024)
11 487 553 €
Pokytis
▼ -9,5 %
Pelnas (2025)
−833 597 €
Grynasis pelnas (2025)
−833 597 €
Nuosavas kapitalas
3 087 283 €
Įsipareigojimai
7 961 440 €
Skolos / kapitalas
2,58×
Turtas iš viso
10 928 410 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2017-07-04)
74 138 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gėlyno g. 10, Aleksandravo k., LT-68100 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolės sav., Patašinės sen., Aleksandravo k., Gėlyno g. 10, LT-68100
Mobilusis
+370 630 70190
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.delca-logistic.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
5 metai
Dalyvavimo metai
2018, 2019, 2020, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,2iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(83 %)
Skaidrumas
8,6
Tęstinumas
8,2
Finansinė drausmė
5,3
Atsparumas
7,8
Pozicija

Stipri

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

-8,0 %

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,6
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,8 / 10

Užpildyta 64 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
5,3
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %2,6 / 10

Pajamos: 10 400 161 €, pelno marža: -8,0 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %6,6 / 10

CAGR: 19,2 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8,4/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %3,1 / 10

Maržos pokytis: -0,42 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 0

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
8,2
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %8,6 / 10

Veikla: 12 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %7,8 / 10

Registracija: 2014 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
7,8
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %9,8 / 10

Atlyginimas: 3 330 €, Atl. augimas: 10,0/10, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2018-2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %5,9 / 10

Pajamų stabilumas: 5,4/10, atsigavimas: 6,3/10, nuosmukių: 3

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "Delca logistic" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "Delca logistic" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2014-02-27. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

61 darbuotojas (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 899,88 € · Mediana: 2 032,1 € · 25-75 %: 1 933,86-3 284,4 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 42 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

54 transporto priemonės · 27 vilkikai, 27 puspriekabės · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

54
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Sunkūs vilkikai27 50 %
  • Sunkios puspriekabės27 50 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas27 50 %
  • Nežinoma27 50 %
Markė
  • SCANIA27 50 %
  • LOHR19 35 %
  • KASSBOHRER TRANSPORT TECHNIK4 7,4 %
  • RIMO2 3,7 %
  • Kassbohrer Transport Technik2 3,7 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiSCANIA P460: 22; LOHR EUROLOHR 200: 12; LOHR PERFORMER: 7; KASSBOHRER TRANSPORT TECHNIK INTAGO TT: 4; Kassbohrer Transport Technik INTAGO TS: 2; SCANIA P 460: 2; RIMO ADERO 2: 2; SCANIA RIMO ADERO 1 S: 2; SCANIA P450: 1
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 1.

Kelių transporto licencijos (LTSA)1

  • Nr. LIC-003203-EBKR
    ● Galioja · nuo 2024-02-15 → 2034-03-20

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 4 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-09-29
↑Teigiamas
Teigiami: 1Neutralūs: 3
Filtras:

Web paminėjimai(4)

UAB DELCA Logistic, Gelyno Gatvė 10, Marijampole (2026)

Clean transport is about more than just engine specs - it's about building resilient supply chains. Delca Logistic actively aligns its fleet with emerging European standards, giving car dealerships and traders a forward-thinking logistics partner they can trust for the long haul.

Web

rasta 2026-09-29

UAB „DELCA Logistic" - ELCA Holding

UAB „DELCA Logistic" Gėlyno g. 10 LT-68100 Marijampolė, Lietuva M. +370 650 90301 T. +370 343 31417 F. +370 343 99034 [email protected] Įmonės kodas: 303252550 PVM kodas: LT100008409712 A/S: LT967181800036467654 Banko kodas: 71800 SWIFT kodas: CBSBLT26 AB Šiaulių bankas

Web

rasta 2026-09-29

Contact - Delca Logistic

Feel free to contact us.

Web

rasta 2026-09-29

Delca Logistic

Siekiame racionaliai naudoti žmogiškuosius ir finansinius išteklius, mažinti darbuotojų bei transporto paliekamą CO2 pėdsaką. Naudojamės programomis, kurios padeda optimizuoti maršrutus bei sumažinti prastovos laiką.

Web

rasta 2026-09-29

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Delca logistic" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.