Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "DAISA"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

UAB "DAISA"

Naujausi duomenys

Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba · Marijampolė · nuo 1990 m.

Apyvarta
1 309 089 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
10
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,5Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (86 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1990
prieš 36 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT publikacijos2020 m. sutartys · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 5 d.TransportasšiandienLTSA licencijosprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "DAISA"·k. 251024090·PVM LT510240917·Vasaros g. 20B, LT-68110 Marijampolė·reg. Marijampolė, Vasaros g. 20B, LT-68110

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
251024090
PVM mokėtojo kodas
LT510240917nuo 1994 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Raimondas Savickas, direktorius
Įkūrimo metai
1990 m.
EVRK
478100 - Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Veikla
Automobilių pervežimas; Automobilių prekyba
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 13 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
1 309 089 €
Pajamos (2024)
1 588 454 €
Pokytis
▼ -17,6 %
Pelnas (2025)
12 761 €
Grynasis pelnas (2025)
10 847 €
Nuosavas kapitalas
781 682 €
Įsipareigojimai
74 359 €
Skolos / kapitalas
0,10×
Turtas iš viso
856 041 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2016-10-19)
2 896 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Vasaros g. 20B, LT-68110 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Vasaros g. 20B, LT-68110
Mobilusis
+370 699 14501
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
3 metai
Dalyvavimo metai
2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,5iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(86 %)
Skaidrumas
9,0
Tęstinumas
9,9
Finansinė drausmė
5,1
Atsparumas
6,7
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Mažėja

Pelno marža (2025 m.)

0,8 %

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
9,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,5 / 10

Užpildyta 58 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
5,1
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %2,1 / 10

Pajamos: 1 309 089 €, pelno marža: 0,8 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %2,5 / 10

CAGR: -3,7 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 4,2/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %7,3 / 10

Maržos pokytis: +0,12 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,9
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %10,0 / 10

Veikla: 36 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,9 / 10

Registracija: 1990 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
6,7
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %5,0 / 10

Atlyginimas: 1 289 €, Atl. augimas: 8,7/10, Darbuotojų stabilumas: 3,5/10

Laikotarpis: 2022-2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %8,3 / 10

Pajamų stabilumas: 5,5/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 5, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "DAISA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1990 m. Pagrindinė veikla - variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "DAISA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1990 m. Pagrindinė veikla - variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 12 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 1990-12-27. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 1 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-29

1 byla · atsakovė 1 · paskutinis 2015-11-25

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

10 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 510,72 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 4 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

19 transporto priemonių · 7 lengvieji, 5 puspriekabės, 4 vilkikai, 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

19
Iš viso
-
Vid. amžius
11 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai7 37 %
  • Sunkios puspriekabės5 26 %
  • Sunkūs vilkikai4 21 %
  • Lengvi krovininiai1 5,3 %
  • Vidutiniai krovininiai1 5,3 %
  • Priekabos1 5,3 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas9 47 %
  • Nežinoma6 32 %
  • Benzinas2 11 %
  • Benzinas/Elektra2 11 %
Markė
  • Nuasmeninta3 16 %
  • LOHR2 11 %
  • SCANIA2 11 %
  • SUBARU2 11 %
  • MAN1 5,3 %
  • ROLFO1 5,3 %
  • +8 kitos (8)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiNuasmeninta Nuasmeninta: 3; MAN 18.400: 1; ROLFO C171: 1; SKODA KODIAQ: 1; TOYOTA TOYOTA PRIUS: 1; SUBARU LEGACY: 1; NISSAN NISSAN QASHQAI: 1; SCANIA P450: 1; SUBARU XV: 1; LOHR C2H99S: 1 …
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 1.

Kelių transporto licencijos (LTSA)1

  • Nr. 6008204
    ● Galioja · nuo 2024-03-08 → 2034-04-24

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 1 · Perkančiųjų organizacijų: 1

Oficialūs 2020 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų data: 2020-11-23. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Naudotas keleivinis mikroatobusas

    Uždaroji akcinė bendrovė "Nemėžio komunalininkas" · 186063262

    10 700,00 €

    2020-11-23

    Nr. 1280 · CVP IS įrašo ID 2004766758 · BVPŽ 34115000-6 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2020.csv
Visi paskelbti įrašai →

Teismų bylos

Šaltinis: eteismai.lt · Lietuvos teismai · gauta 2026-10-29

Visos bylos →
1
Bylos
1
Atsakovė
0
Ieškovė
  • 2015-11-25
    e2-2247-571/2015AtsakovėCivilinė· Marijampolės rūmai
Visos teismų bylos→

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "DAISA" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.