Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Smilgių žemės ūkio bendrovėRegistras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Smilgių žemės ūkio bendrovė

Naujausi duomenys

Pieninių galvijų auginimas · Marijampolė · nuo 1992 m.

Apyvarta
5 663 827 €
RC · 2024 m.
Darbuotojai
57
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,7Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (79 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1992
prieš 34 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2024 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 7 d.TransportasšiandienVMVTšiandienPVM registrasprieš 2 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
Smilgių žemės ūkio bendrovė·k. 165663236·PVM LT656632314·Aušros g. 4, Smilgių k., LT-69478 Marijampolė·reg. Marijampolės sav., Sasnavos sen., Smilgių k., Aušros g. 4, LT-69478

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
165663236
PVM mokėtojo kodas
LT656632314nuo 1994 m.
Teisinė forma
Žemės ūkio bendrovė
Vadovas
Romas Vilionis
Įkūrimo metai
1992 m.
EVRK
14100 - Pieninių galvijų auginimas
Veikla
Gyvuliai, žvėrys, paukščiai, veisimas; Gėlės, dekoratyviniai augalai; Žemės ūkis, paslaugos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 18 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2024 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2024-01-01 - 2024-12-31. Ataskaita už 2025 m. jau turėjo būti pateikta, tačiau registre jos nėra; rodomi naujausi turimi 2024 m. duomenys.

Pajamos (2024)
5 663 827 €
Pajamos (2023)
5 193 622 €
Pokytis
▲ +9,1 %
Pelnas (2024)
1 573 924 €
Grynasis pelnas (2024)
1 426 449 €
Nuosavas kapitalas
18 983 558 €
Įsipareigojimai
730 236 €
Skolos / kapitalas
0,04×
Turtas iš viso
19 911 128 €
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Aušros g. 4, Smilgių k., LT-69478 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolės sav., Sasnavos sen., Smilgių k., Aušros g. 4, LT-69478
Telefonas
+37034342123
Mobilusis
+370 687 46239
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
1 metai
Dalyvavimo metai
2019

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 11 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,7iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(79 %)
Skaidrumas
8,4
Tęstinumas
9,9
Finansinė drausmė
7,3
Atsparumas
5,4
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Auga

Pelno marža (2024 m.)

25,2 %

Pelningi metai

11 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,4
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,3 / 10

Užpildyta 55 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 11 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %5,8 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 16 dalyvių - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
7,3
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %7,6 / 10

Pajamos: 5 663 827 €, pelno marža: 25,2 %

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %5,2 / 10

CAGR: 5,6 % per 10 m., 10 augimo taškų, nuoseklumas: 7,6/10

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %6,6 / 10

Maržos pokytis: -0,71 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 11

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,9
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %10,0 / 10

Veikla: 34 m., Finansiniai duomenys: 11 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,8 / 10

Registracija: 1992 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: ŽŪB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
5,4
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %3,8 / 10

Atlyginimas: 1 212 €

Laikotarpis: 2019 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %7,0 / 10

Pajamų stabilumas: 6,0/10, atsigavimas: 7,1/10, nuosmukių: 3, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

„Smilgių žemės ūkio bendrovė“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1992 m. Pagrindinė veikla - pieninių galvijų auginimas. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir…

Skaityti daugiauSuskleisti

„Smilgių žemės ūkio bendrovė“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1992 m. Pagrindinė veikla - pieninių galvijų auginimas. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 11 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 1992-07-30. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

16 dalyvių: 16 LT fiz.

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-27

3 bylos · paskutinis 2025-04-23

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

57 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 889,05 € · Mediana: 1 660 € · 25-75 %: 1 300-2 508 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 24 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

11 transporto priemonių · 5 krovininiai, 4 lengvieji, 2 vilkikai · pagrindinis kuras: dyzelinas · vid. amžius: 19,0 m.

Veterinarinės kontrolės subjektasVMVT (OKIS) · gauta 2026-11-03

1 veikla (1 aktyvi)

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

2007
11
Iš viso
19,0m.
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvi krovininiai5 45 %
  • Lengvieji automobiliai4 36 %
  • Sunkūs vilkikai2 18 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas10 91 %
  • Benzinas1 9,1 %
Markė
  • VW5 45 %
  • VOLKSWAGEN. VW2 18 %
  • TOYOTA1 9,1 %
  • VOLKSWAGEN1 9,1 %
  • MERCEDES BENZ1 9,1 %
  • MERCEDES-BENZ1 9,1 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiVW GOLF: 2; TOYOTA HILUX: 1; MERCEDES BENZ 4141: 1; VW AMAROK: 1; VW PASSAT: 1; MERCEDES-BENZ Arocs: 1; VOLKSWAGEN. VW AMAROK: 1; VOLKSWAGEN. VW GOLF: 1; VW TRANSPORTER: 1; VOLKSWAGEN AMAROK: 1
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 1.

Valstybinės veterinarinės kontrolės subjektai (VMVT)1

  • Nr. r LT PGA 235646

    Pašarų tiekimas rinkai, gabenimas, sandėliavimas

    Alytaus apygardos priežiūros skyrius

    ● Galioja

Teismų bylos

Šaltinis: eteismai.lt · Lietuvos teismai · gauta 2026-10-27

Visos bylos →
3
Bylos
0
Atsakovė
3
Ieškovė
  • 2025-04-23
    e2-11859-1044/2025IeškovėCivilinė· Vilniaus miesto apylinkės teismas
  • 2025-03-23
    e2-15595-984/2025IeškovėCivilinė· Vilniaus miesto apylinkės teismas
  • 2025-03-17
    e2-13663-1110/2025IeškovėCivilinė· Vilniaus miesto apylinkės teismas
Visos teismų bylos→

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Smilgių žemės ūkio bendrovė profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.