Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Neve trans, UABRegistras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2022
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiSODRA

Neve trans, UAB

www.nevetrans.lt

Krovininis kelių transportas · Šiauliai · nuo 2014 m.

Apyvarta
1 758 358 €
RC · 2022 m.
Darbuotojai
88
SODRA · 2026-11-04
Reputacija (EBRS)
7,6Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (84 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-04
Įsteigta
2014
prieš 12 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · vakarVMI mokesčiaivakarRC teisinisvakarValdymasvakarNuosavybėprieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · vakarSodra darbuotojaivakarSodra skolosbūklė prieš 2 d. · gauta vakarTeismaiprieš 3 d.TransportasvakarLTSA licencijosprieš 4 d.PVM registrasprieš 4 d.
Neve trans, UAB·k. 303424391·PVM LT100012316317·Vairo g. 2, LT-78140 Šiauliai·reg. Šiauliai, Vasario 16-osios g. 41A, LT-76350

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
303424391
PVM mokėtojo kodas
LT100012316317nuo 2019 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Dangira Šambarė
Įkūrimo metai
2014 m.
EVRK
494100 - Krovininis kelių transportas
Veikla
Transporto paslaugos; Ekspedijavimas; Logistikos paslaugos
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2022 m.)

Vid. 2022 m.
79
Vid. atlyginimas (2022)
1 201,66 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2022 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2022)
1 758 358 €
Pajamos (2021)
1 839 346 €
Pokytis
▼ -4,4 %
Pelnas (2022)
5 572 €
Grynasis pelnas (2022)
5 294 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Vairo g. 2, LT-78140 Šiauliai
Reg. adresas
Šiauliai, Vasario 16-osios g. 41A, LT-76350
Telefonas
+37063196334
Mobilusis
+370 631 96334
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.nevetrans.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2022
Taip
Iš viso metų
2 metai
Dalyvavimo metai
2020, 2022

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 8 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-04

7,6iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(84 %)
Skaidrumas
9,0
Tęstinumas
7,7
Finansinė drausmė
6,8
Atsparumas
7,4
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2022 m.)

4,7 %

Pelningi metai

5 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
9,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %6,8 / 10

Užpildyta 46 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2022 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Vertinimo data: 2026-11-04

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-04

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-04

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
6,8
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %4,4 / 10

Pajamos: 7 510 525 €, pelno marža: 4,7 %

Laikotarpis: 2022 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %7,3 / 10

CAGR: 165,2 % per 7 m., 7 augimo taškai, nuoseklumas: 9,1/10

Laikotarpis: 2018-2022 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %7,1 / 10

Maržos pokytis: +0,81 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 5

Laikotarpis: 2018-2022 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-04

Tęstinumas
7,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %7,7 / 10

Veikla: 12 m., Finansiniai duomenys: 8 m. iš eilės

Būklė 2026-11-04

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %7,8 / 10

Registracija: 2014 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-04

Atsparumas
7,4
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %8,0 / 10

Atlyginimas: 1 202 €, Atl. augimas: 9,5/10, Darbuotojų stabilumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2020-2022 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %6,8 / 10

Pajamų stabilumas: 5,9/10, atsigavimas: 7,7/10, nuosmukių nebuvo

Laikotarpis: 2018-2022 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

„Neve trans, UAB“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Šiauliai. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami…

Skaityti daugiauSuskleisti

„Neve trans, UAB“ - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2014 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Šiauliai.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 2014-10-14. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-04

RC nepateiktų dokumentų ir vėluojančių pateikti ataskaitas sąrašuose įmonė nenurodyta.

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-04

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

88 darbuotojai (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Vid. atlyginimas: 1 556,55 € · Mediana: 1 687,8 € · 25-75 %: 811,89-2 153,4 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Sodros įmokos: 34 tūkst. € · Šiaulių m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

44 transporto priemonės · 44 vilkikai · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 3 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-08
↑Teigiamas
Teigiami: 1Neutralūs: 2
Filtras:

Web paminėjimai(3)

NEVE TRANS, UAB - atvira.sodra.lt

Čia pateikiami atviri duomenys apie įmonės NEVE TRANS, UAB vidutinį darbo užmokestį, apdraustųjų skaičių, valstybinio socialinio draudimo įmokas ir įsiskolinimą.

Web

rasta 2026-10-08

Dangira Šambarė - CEO at Neve Trans | LinkedIn

CEO at Neve Trans · Visionary executive with extensive experience in the transportation and logistics industry, driving business growth through strategic leadership, operational excellence, and...

Web

rasta 2026-10-08

NEVE TRANS | European Logistics & Freight Transport

End-to-end supply chain management with real-time tracking and optimization. Reliable road freight services connecting Europe and Scandinavia. Modern storage facilities with climate control and inventory management. The wing in our logo represents the core values of NEVE TRANS.

Web

rasta 2026-10-08

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Neve trans, UAB profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.