Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Loghouse group, UABRegistras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP2024-2026 · 3 m.TOP 2026
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

Loghouse group, UAB

AuksinisNaujausi duomenys
Sertifikatas

Kaune registruota bendrovė, vykdanti medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninę prekybą.

TOP Įmonė 2026 - Loghouse group, UAB3 metai registre
TOP Įmonė 2026 - Loghouse group, UAB3 metai registre
Apyvarta
5 515 216 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
30
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
6,8Patikima →Pasitikėjimas: Pakankamas (72 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2021
prieš 5 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 8 d.TransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.
Loghouse group, UAB·k. 305954342·PVM LT100014735814·Laisvės al. 63B-7, LT-44304 Kaunas·reg. Kaunas, Laisvės al. 63B-7, LT-44304

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
305954342
PVM mokėtojo kodas
LT100014735814nuo 2022 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Robertas Daukintis, direktorius
Įkūrimo metai
2021 m.
EVRK
468300 - Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
Veikla
Mediniai namai; Mediena, jos gaminiai
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
5 515 216 €
Pajamos (2024)
4 147 744 €
Pokytis
▲ +33,0 %
Pelnas (2025)
472 303 €
Grynasis pelnas (2025)
383 470 €
Nuosavas kapitalas
980 856 €
Įsipareigojimai
1 150 775 €
Skolos / kapitalas
1,17×
Turtas iš viso
2 123 896 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2021-12-14)
2 500 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Laisvės al. 63B-7, LT-44304 Kaunas
Reg. adresas
Kaunas, Laisvės al. 63B-7, LT-44304
Mobilusis
+370 648 59287
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Taip
Iš viso metų
3 metai
Iš eilės
3 m.
Dalyvavimo metai
2024, 2025, 2026

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 4 šios įmonės duomenų metus · apskaičiuota 2026-11-03

6,8iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Pakankamas(72 %)
Skaidrumas
8,7
Tęstinumas
5,4
Finansinė drausmė
6,9
Atsparumas
5,4
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2025 m.)

7,0 %

Pelningi metai

4 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,7
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %5,2 / 10

Užpildyta 53 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 5 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2021-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,5 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 3 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
6,9
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %5,1 / 10

Pajamos: 5 515 216 €, pelno marža: 7,0 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %7,5 / 10

CAGR: 51,9 % per 3 m., 3 augimo taškai, nuoseklumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2022-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %6,0 / 10

Maržos pokytis: +0,39 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 4

Laikotarpis: 2022-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
5,4
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %4,6 / 10

Veikla: 5 m., Finansiniai duomenys: 4 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %6,2 / 10

Registracija: 2021 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
5,4
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %4,0 / 10

Atlyginimas: 1 247 €

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %6,8 / 10

Pajamų stabilumas: 6,8/10, atsigavimas: 6,3/10, nuosmukių nebuvo, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2022-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Loghouse group yra Kaune registruota bendrovė, kurios pagrindinė veikla - medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba. Įmonė įsteigta 2021 metais ir veikia kaip uždaroji akcinė bendrovė.…

Skaityti daugiauSuskleisti

Loghouse group yra Kaune registruota bendrovė, kurios pagrindinė veikla - medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba. Įmonė įsteigta 2021 metais ir veikia kaip uždaroji akcinė bendrovė. Pagal veiklos pobūdį bendrovės pasiūla orientuota į didmeninės prekybos klientus, o naujausi finansiniai duomenys registre pateikti už 2025 metus.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 9 valstybinių registrų duomenų blokai. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2021-12-14. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

3 dalyviai: 3 LT fiz.

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

30 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 1 876,19 € · Mediana: 1 672 € · 25-75 %: 1 452-2 342,41 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 13 tūkst. € · Kauno m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

3 transporto priemonės · 3 lengvieji · pagrindinis kuras: benzinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

3
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai3 100 %
Kuro tipas
  • Benzinas2 67 %
  • Dyzelinas1 33 %
Markė
  • BMW1 33 %
  • SKODA1 33 %
  • PORSCHE1 33 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiSKODA ROOMSTER: 1; PORSCHE CAYENNE GTS: 1; BMW M2: 1
Visos transporto priemonės→

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 19 rezultatų · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-26
↑Teigiamas
Teigiami: 18Neutralūs: 1
Filtras:

Web paminėjimai(19)

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė: „Loghouse group ...

Įmonė „Loghouse group" investuoja kelis milijonus eurų į gamybos plėtrą ir planuoja vystyti lengvų konstrukcijų karkasinių bei modulinių medinių namų gamybą, orientuotą tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas.

Web

rasta 2026-10-26

47 m2 log house "Kopa" | UAB Log Villa

Log house “Kopa” is an economical and compact house, intended to be used by a small family. It can be also adapted to be used as a guesthouse. The house project ...

Web

rasta 2026-10-15

Houses over 120 m2 area | UAB Log Villa

Log houses over 120 m2. Residential houses. Wooden and framed houses. Construction of log houses. Log house projects. Sale.

Web

rasta 2026-10-15

A residential two-storey log house in Vilkija, Kaunas district

We would like to present our new log house project, where we have built a residential two-storey log house in Vilkija, Kaunas district.

Web

rasta 2026-10-15

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė: „Loghouse group ...

Įmonė „Loghouse group" investuoja kelis milijonus eurų į gamybos plėtrą ir planuoja vystyti lengvų konstrukcijų karkasinių bei modulinių medinių namų gamybą, orientuotą tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas.

Web

rasta 2026-10-14

AlytusPlius.lt - Alytuje stiprėja modulinės statybos ... - Facebook

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė: „Loghouse group" investuoja milijonus ir kurs naujas darbo vietas. Straipsnio nuoroda - komentare.

Web

rasta 2026-10-12

"Loghouse group" | Vienas modelis. Skirtingi medienos charakteriai ...

Kiekvienas pasirinkimas keičia tą pačią konstrukciją, bet išlaiko tai, kas svarbiausia: kokybę, tikslumą ir gamybos standartą. 📧 [email protected] 📞 +370 601 01010 🌐 loghousegroup.com 📍 Lietuva, Kaunas / Alytus #mediniainamai #moduliniaunamai #medienosapdaila #tvariarchitektura #loghouse".

Web

rasta 2026-10-12

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė: „Loghouse group ...

Įmonė „Loghouse group" investuoja kelis milijonus eurų į gamybos plėtrą ir planuoja vystyti lengvų konstrukcijų karkasinių bei modulinių medinių namų gamybą, orientuotą tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas.

Web

rasta 2026-10-12

AlytusPlius.lt - Alytuje stiprėja modulinės statybos... | Facebook

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė: „Loghouse group" investuoja milijonus ir kurs naujas darbo vietas. Straipsnio nuoroda - komentare.

Web

rasta 2026-10-01

Alytuje stiprėja modulinės statybos pramonė - Mano kraštas

Įmonė „Loghouse group" investuoja kelis milijonus eurų į gamybos plėtrą ir planuoja vystyti lengvų konstrukcijų karkasinių bei modulinių medinių namų gamybą, orientuotą tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas.

Web

rasta 2026-09-24

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.