https://unsplash.com/photos/1wv_1hJFb6Y?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditShareLink

Globalių sukrėtimų fone Lietuvos įmonės demonstruoja neįtikėtiną atsparumą nepalankiems veiksniams. UAB „Rekvizitai“ jau išsiaiškino, kas turi stipriausią imunitetą ir pelnė „TOP įmonė 2023“ titulą.
„Išorės šokai nesugebėjo sustabdyti Lietuvos ekonomikos garvežio. Tai – lyderiaujančių, kūrybingiausių, veržliausių ir inovatyviausių įmonių nuopelnas. Linkiu ir toliau kurti Lietuvos ekonomiką, didinti jos pyragą ir kelti Lietuvos ekonomiką į aukštesnę lygą, sekti tokių įmonių pavyzdžiu, nes jų dėka Lietuva iš Europos Sąjungos atsilikėlės tapo stipria vidutinioke“, – sakė Luminor banko vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas.

Jo žodžiais, „TOP įmonė 2023“ nominantės – stabiliausios ir kuria didžiausią pridėtinę vertę. Ž. Mauricui antrino ir jau septintą kartą rinkimus surengusios UAB „Rekvizitai“ vadovas Marijus Morkevičius. Šiuo metu Lietuvoje veikia apie 161 tūkst. įmonių, o griežtus atrankos kriterijus atitinka apie 9,7 tūkst. arba 6 proc. įmonių. Ar patekote tarp „TOP įmonių 2023“ galite sužinoti įvedę įmonės kodą.

Pretenduoti į „TOP įmonės 2023“ titulą gali tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius dvejus metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2023 metų pusmetį buvo didesnis nei 950 eurų.

„TOP Įmonės“ – tai prestižinė apdovanojimų kategorija, grindžiama objektyvia ir aiškia rezultatų analize. Stiprus įmonių atstovavimas ir jų pozicijos paieškose portale www.rekvizitai.lt generuoja sinerginį efektą, patvirtinantį finansinio stabilumo ir verslo lyderystės reputaciją. Tai skatina efektyviau pasiekti naujas rinkas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, pritraukti patikimus klientus, darbuotojus, partnerius ir investuotojus, ir pelnyti visuomenės institucijų bei bankų teigiamą vertinimą. Tai iškelia įmones kaip verslo subjektus, kurie ryžtingai ir atsakingai reprezentuoja skaidrumą, inovacijas, konkurencinį potencialą ir etiką savo verslo aplinkoje.

Nuo 2021 metų apdovanojimų organizatoriai įtraukia į sąrašą įmones, kurios penkerius metus iš eilės laimėjo šį tvaraus verslo apdovanojimą. Prie šių „TOP Įmonių“ apdovanojimo simbolikos pridedama penkerių metų tęstinumo žyma, patvirtinanti, kad įmonė yra vertingas ir stabilus ekonominio gyvybingumo šaltinis Lietuvai.

  1. Morkevičius pažymėjo: įmonės įvaizdis portalewww.rekvizitai.ltyra ta pati veidrodyje atsispindinti realybė, pagal kurią įmones vertina ir kiti verslo dalyviai. Tai yra unikali platforma įmonėms, siekiančioms stiprinti savo rinkos pozicijas, efektyviai pristatyti savo veiklą ir plėsti verslo galimybes. Skatindami skaidrumą versle, mes suteikiame galimybę visoms įmonėms ir visuomenei priimti apgalvotus sprendimus, pateikdami jiems nemokamą, tikslią, subalansuotą ir objektyvią verslo informaciją.

Per paskutinius metus www.rekvizitai.lt pasiekė verslo paieškų aukštumas – remiantis „Google Analytics“ duomenimis, portale apsilankė per 12 mln. naudotojų, kurie atliko 49 mln. paieškų ir peržiūrėjo 143 mln. puslapių.